Sari la conținut

Iulia va asteapta la masaj :-) 0769582979


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la domnita ieri, foarte foarte uratica si face sex daca ii oferi peste 200 eur dupa cum mi-a zis

 

 

O tigancuta de evitat !!!!!!!!!!!!!!

Vino cu 200 € la mine sa vedem daca fac eu ceva sau nu. 😅😅😅😅😅😅😅
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce as minti ?! am fost ieri la 10:00

Plimba ursul.. apelul de la 9:45 e apel pierdut. Nu pot arata numerele intrgi ca nu e ok pt cei cu care am vb. Cine vrea poza intreaga o arat cu drag. Asa ca vezi.ti de treaba ta si lasa.ma pe mine cu porcarii de.astea. Asta e ultimul raspuns de ti.l dau.

post-247500-0-20194300-1546197970_thumb.png

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am fost la domnita ieri, foarte foarte uratica si face sex daca ii oferi peste 200 eur dupa cum mi-a zis

 

 

O tigancuta de evitat !!!!!!!!!!!!!!

Ce prost esti ba :)))).

Te asigur eu ca nu a fost ieri matinal in locatie. Mananci rahat si nu pricep de ce plm nu iti baneaza nimeni contul pt informatii eronate. Dar vei fi banat, te asigur.

Iulico, 200 euro? Pai uite ce pret bun iti face baiatul. Nu mai e una ca tine cu 200 euro phutaiul :)))).

 

Nu mai pune la suflet balariile si minciunile astea!sunt prosti cu carul pe aici. Mai taie din ei da-i in ..anul care trece!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna. Sunt iulia si va astept la epilat cucul. Epilarea se face cu ceara traditionala. Se mai poate epila si celelalte parti ale corpului, iar pretul difera in functie de cat de dens este parul. Mai multe detalii la 0769582979 . Va astept cu drag.

 

Ps: pretul pt epilat inghinal si interfesier total este de 150 de lei, iar la sfarsitul sedintei primiti o labuta a la Iulia :-) . 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Planet earth
  • Oras:Planet earth

Bai tata...

Niciun review?

Numai programul de lucru.

Stiti bancul cu copilul care urla "DA VREAU" de fiecare data cand pikup-ul ( cu vinyl) il intreba seara inainte de culcare:

"copii, vreti sa va spun o poveste? jjjJJT copii, vreti sa va spun o poveste? jjjJJT, copii...".

Asa ziceam si eu in gand...vine review-ul imediat.

Hehehe.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai tata...

Niciun review?

Numai programul de lucru.

Stiti bancul cu copilul care urla "DA VREAU" de fiecare data cand pikup-ul ( cu vinyl) il intreba seara inainte de culcare:

"copii, vreti sa va spun o poveste? jjjJJT copii, vreti sa va spun o poveste? jjjJJT, copii...".

Asa ziceam si eu in gand...vine review-ul imediat.

Hehehe.

Sunt destui oameni care vin la epilat. Dar daca nu vor sa scrie ce sa fac? Daca doresti sa ma cunosti o poti face. Wapp.ul meu te asteapta cu un msj.

Ps: sunt extrem de multi oameni care nu vor sa mai scrie aici. Toti au aceeasi replica "nu mai este forumul ce a fost si nu mai las nici o recenzie".. sin asta trage singur concluziile..

Pana la urma cine doreste sa ma cunosca ma contacteaza. Cine nu sta linistit in banca lui. Hai sa fie o saptamana minunata. ☺☺☺☺☺

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Am fost in cursul acestei zile la Subsemnata, la fel ca și la prima vizita.

Locația - Titan răsărit de soare locuri de parcare , curățenie , totul super ok- 10

Acțiune masaj - din tălpi pana la ceafa masaj super ok peste 40 de minute de masaj - 10

Happy End prin tehnica masajului - 10, a curățat igienizat totul ok, atenta sa fie totul ok.

 

Știu ca se vor gasi uni sa comenteze, dar eu unul asta am simțit, pt mine masajul a fost mult peste ce se oferă iar happy end a fost minunat.

 

Dacă recomand? Da, recomand a doua oară și confirm ca de 2 ori am mers de 2 ori peste așteptări.

 

PS. Dintr-un motiv personal eu unul ma simt inferior subsemnatei așa ca nu o voi mai vizita.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Am fost in cursul acestei zile la Subsemnata, la fel ca și la prima vizita.

Locația - Titan răsărit de soare locuri de parcare , curățenie , totul super ok- 10

Acțiune masaj - din tălpi pana la ceafa masaj super ok peste 40 de minute de masaj - 10

Happy End prin tehnica masajului - 10, a curățat igienizat totul ok, atenta sa fie totul ok.

 

Știu ca se vor gasi uni sa comenteze, dar eu unul asta am simțit, pt mine masajul a fost mult peste ce se oferă iar happy end a fost minunat.

 

Dacă recomand? Da, recomand a doua oară și confirm ca de 2 ori am mers de 2 ori peste așteptări.

 

PS. Dintr-un motiv personal eu unul ma simt inferior subsemnatei așa ca nu o voi mai vizita.

Multumesc pentru recenzie. :-) . Ai grija de tine :-) .
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
    Salut!

 

    Am ajuns la "jumulit" la Iulia, prima data am vorbit prin PM ca sa stabili detaliile, iar in ziua cu pricina prin SMS in cursul dimineti pentru o vizita de dupa amiaza, cu reconfirmare cu o ora inainte.

    Locatia este in zona Titan Auchan usor de ajuns. Ajung sus ceva discutii generale si hai la dus.

    Stau cateva minute pana am simtit zona pubiana incinsa si hai pe pat.

    Mai facusem asa ceva dar cu mai mult timp in urma stiam cam cum este, dar durerea a fost moderata, am scapat si vreo cateva "Auu" si strans din dinti :)

    O recomand si eu o sa mai revin la "jumulit" asa cum ii place ei sa spuna :)

    Cadou este de 150 lei am lasat la sfarsit din propria mea initiativa 

    Va rog sa  imi  scuzati  eventualele greseli.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Salut!

 

Am ajuns la "jumulit" la Iulia, prima data am vorbit prin PM ca sa stabili detaliile, iar in ziua cu pricina prin SMS in cursul dimineti pentru o vizita de dupa amiaza, cu reconfirmare cu o ora inainte.

Locatia este in zona Titan Auchan usor de ajuns. Ajung sus ceva discutii generale si hai la dus.

Stau cateva minute pana am simtit zona pubiana incinsa si hai pe pat.

Mai facusem asa ceva dar cu mai mult timp in urma stiam cam cum este, dar durerea a fost moderata, am scapat si vreo cateva "Auu" si strans din dinti :)

O recomand si eu o sa mai revin la "jumulit" asa cum ii place ei sa spuna :)

Cadou este de 150 lei am lasat la sfarsit din propria mea initiativa

Va rog sa imi scuzati eventualele greseli.

Multumesc si te astept cU drag:-).
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salut!
 

    Am ajuns la "jumulit" la Iulia din nou, la fel ca prima data atitudinea si munca;

  O recomand si eu o sa mai revin.

    Cadou este de 150 lei am lasat la sfarsit din propria mea initiativa 
    Va rog sa  imi  scuzati  eventualele greseli.

post-147209-0-69630600-1562860106_thumb.jpegpost-147209-0-84021100-1562860119_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...