Sari la conținut

Iulia va asteapta la masaj :-) 0769582979


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Saptamana viitoare super oferta. Masaj cu mine si cu colega mea Bella 250 de lei sedinta. Dominare cu amandoua 350 de lei sedinta. Va asteptam cu drag. 😈😈😈😈.

Labuta la 4 maini specialitatea noastra 😈😈😈😈😈😈..

Programarile pe wapp. Programul este dupa 12 pana la 20 zilnic. 😈😈😈😈😈

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A fost un prieten la ea, servicii slabe și nu merita cei 250 lei.

Despre cum arată o sa-l rog pe el sa va faca o prezentare!😂😂😂😂

A fost un prieten....

Am nr de la un prieten...

Mi.a zis un prieten de tine si m.am gandit sa.ti scriu sa.mi dai tu detaliile...

Bla bla bla.. daca nu ai ce vb mai bine nu vb. Dar asta e prostia unora ca vb in nestiinta de cauza.

Daca ar fi cum zici tu prin absurd.. chiar sunt curioasa ce ti.a zis prietenul tau de mine?? Ca l.am futut in cur?? Ca m.am pisat pe el?? Ca l.a lins in pi**a?? De mult n.am mai avut commuri aiurea.. chiar trebuia sa imi strice mie sfarsitul de saptamana unul care se ascunde in spatele unul nickname.

Revenim la treburi serioase.. Astazi sunt pana la 20.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

A fost un prieten....

Am nr de la un prieten...

Mi.a zis un prieten de tine si m.am gandit sa.ti scriu sa.mi dai tu detaliile...

Bla bla bla.. daca nu ai ce vb mai bine nu vb. Dar asta e prostia unora ca vb in nestiinta de cauza.

Daca ar fi cum zici tu prin absurd.. chiar sunt curioasa ce ti.a zis prietenul tau de mine?? Ca l.am futut in cur?? Ca m.am pisat pe el?? Ca l.a lins in pi**a?? De mult n.am mai avut commuri aiurea.. chiar trebuia sa imi strice mie sfarsitul de saptamana unul care se ascunde in spatele unul nickname.

Revenim la treburi serioase.. Astazi sunt pana la 20.

Auzi păpușă....sunt pe acest forum de peste 10 ani, asa mi-a spus tovarășul asa am scris informația. O sa-ti fac și eu o vizita si daca a gresit o da las o postata cu scuzele de rigoare.

Asa ca stai relax nu te alarma ca e pandemie si ne paște o sărăcie!😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 29.12.2020 la 22:03, rubyiulia a spus:

Maine (30) si poimaine (31) masajul este 100 de lei sedinta de 45 de min si dominarea 200 de lei sedinta avand acelasi interval. Pe 30 o sa fiu disponibila de la 11 la 20. Iar pe 31 disponibilitatea e de la 11 la 19. 🙃🙃🙃

masaj cu finalizare sau fără? 🙋‍♂️🤷‍♂️

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...