Sari la conținut

Iulia va asteapta la masaj :-) 0769582979


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Aparent, aveti un admirator. Tu si Randunica:

https://xhamster.com/users/dany_dany_/photos

E plina lumea de nebuni...

Ai idee cum se poate raporta acel profil sa fie sterse pozele?

Mai ales pe cele cu fata luate de pe facebook?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

E un stegulet sub film sau poze, in dreapta jos. Report inappropriate vodep/photo. Cat ajuta... habar nu am.

 

Nu il gasesc...

Mi-a stricat ziua...

Ce bulangiu!

Bai ce oameni! Parca nu avem si noi dreptul la viata sa moara ma-sa!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ce sa intelegem ? Ca o mai scapi inauntru ?

Nu ba cacatule!

Ca un gunoi cu mult timp liber a avut chef sa faca un profil cu poze care mai de care.

Maisuntetimultifutuvanguradecacati

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Otopeni
  • Oras:Otopeni

Nu ! Nu am fost la ea /ele niciodata ! Cel care a fost stie amanunte si o cunoaste , altfel nu cred ca gasea profilul pe fb ! Am intrebat daca presteaza mai mult Iulia pt ca pozele par sa fie facute la un salon !

K. Daca o cunostea, nu cred ca posta ce-a postat. Cat despre salon, habar nu am cum ai tras concluzia. Pare un apartament sau orice alta locuinta. Randunica nu s-a ascuns niciodata asa ca nu e greu de gasit. Nu trebuie sa fii Shelock ca sa dai de ea.

Scuze de aluzie. 

 

Ganduri bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se pare ca aveti prea mult timp liber. Nu stiu daca se vede, dar in poze sunt cu sotul meu cu care am sedintele de ck. Cautati topicele sa vedeti. Cine a fost la mine a vazut ca nu fac sex indiferent de suma care mi.a fost oferita si au fost suma mari de foarte multe ori. Cel mai bine ar fi sa va vedeti de viata voastra si sa ne lasati pe noi in pace. Daca nu sunteti interesati de serviciile oferite de noi cu un simplu scroll se evita halimaiul asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

 

Daca ai Android, da click pe cele 3 puncte din browser, dreapta sus, si bifeaza Desktop site. Poate merge.

 

ce facusi ma si tu? Le aduci de acolo aici??!!!

Nu puteai sa mi dai un pm in puii mei?!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Face și normal, fără alte pretenții financiare, dacă mergi la ea a 2-a și a 3-a oara. Doar protejat, ceea ce e ok.

 

Chestia asta cu "nu ofer sex" e asa pt fraierul ei. 

 

E destul de larga, nu e nicio șmecherie.

Sa mori tu si tot neamul tau.

Futu-ti mortii tai de jeg mincinos!

S-a futut cu tine bai boschete si nu am aflat noi?

Cum poti sa faci asemenea afirmatii??

Da-ti in mortii tai foc, gunoiule!

Uite din cauza jegurilor ca tine se satura lumea asta de toata lumea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Face și normal, fără alte pretenții financiare, dacă mergi la ea a 2-a și a 3-a oara. Doar protejat, ceea ce e ok.

 

Chestia asta cu "nu ofer sex" e asa pt fraierul ei.

 

E destul de larga, nu e nicio șmecherie.

Se pare ca tu nu ai ce face. EU NU AM FACUT SI NICI NU O SA FAC SEX INDIFERENT DE SUMA OFERITA CA VOI CREDETI CA DACA DATI 10-20-30-50 DE LEI IN PLUS AIA SE MURDARESTE. NU AM NEVOIE DE BANI FACUTI ASA. DACA ESTI ASA SIGUR DE CEEA CE ZICI CHIAR AS VREA SA VII LA MINE SI SA.MI SPUI IN FATA TREABA ASTA. NU SA TE ASCUNZI IN SPATELE UNUI USER SI SA VB PORCARII. DACA NU AI CE FACE AI PUTEA SA TE ARUNCI DUPA BLOC. POT SA.TI ARANJEZ SA SARI DE LA MINE DE AICI DACA DORESTI. 11 ETAJE ITI SUNT DE AJUNS??

SE PARE CA AM FOST DESTUL DE FINUTA CU VOI ASTIA DE NU AVETI CE FACE.. STITI VOI VORBA AIA "CAND NU AJUNGI LA STRUGURI ZICI CA.S ACRI". HAI VEZI.TI DE TREABA TA SI IGNORA.MA.

REPET DIN NOU: DACA NU ESTI INTERESAT DE CEEA CE OFER DA SCOLL, NU TE APUCA SA BATI CAMPII AIUREA.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai lasă harneala ca faci normal cu clienții fideli, dacă aceștia vor. Nu ca ai fi vreo piesa, ci chiar dimpotrivă, mie mi s a părut ca ești larga și ma opresc aici pentru ca na, fiecare cu gusturile lui.

Din ce vad eu contul e facut luna trecuta, asa ca se vede clar ca bati campii. Vezi.ti de drum si lasa.ma cu comentarii de kkt. Hai jet la gara.
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...