Sari la conținut

Iulia va asteapta la masaj :-) 0769582979


Postări Recomandate

  • Oras:cuca măcăii
  • Oras:cuca măcăii
11 hours ago, Eat_cum said:

Bre, pune niște poze actuale. Nu de alta, dar acum ai cel puțin 15 kg în plus. Hai să fim corecți până la capăt. Vin la fiecare 6 săptămâni la tine la epilat și nu mai semeni deloc cu pozele postate.

15 kg în plus? adică câte kg are acum? 80 - 85?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 15.02.2022 la 10:12, rubyiulia a spus:

Astazi sunt disponibila dupa 12 pana la 17. 🙃🙃🙃🙃🙃

Masaj

Epilare

Dominare

Programari din timp pe wapp.

🙃🙃🙃🙃🙃IMG-20200714-WA0001.jpg.c74b53b2e5716672635dae1d0d2d4115.jpg

Salut! Știe cineva daca mai sunt de actualitate ședințele de cuckold cu rubyiulia?  A fost cineva în ultima vreme? Mulțumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, nataz a spus:

Salut! Știe cineva daca mai sunt de actualitate ședințele de cuckold cu rubyiulia?  A fost cineva în ultima vreme? Mulțumesc!

Mai sunt disponibile sedintele de ck. Da.mi msj pe wapp si discutam. 

Link spre comentariu

Salutare,

 

Am fost si eu la dominisoara acum vreo 2 saptamani .... .

Din pacate eu nu am facut click cu ea deloc .... Nu dau vina pe nimeni,  pur si simplu nu a mers ... probabil ca am avut eu asteptari prea mari...  Am facut masaj ,  i-am dat niste limbi in pizda ,  nimic spectaculos sau deosebit ..... iar la sfarsit mi-a facut o laba si asta a fost tot ... Din pacate ,  fara GFE ,  totul cam mecanic ... iar pe mine daca ma iei mecanic ma pierzi pe parcurs :( . Cu siguranta tine de gusturi si de asteptarile fiecaruia .... Eu nu o sa mai revin,  din punctul meu de vedere sunt multe optiuni mai bune pe piata la ora actuala ....

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
On 2/28/2022 at 3:51 PM, rubyiulia said:

 

App colega mea este in continuare disponibila pentru voi sa va fericeasca. 

😈😈😈😈😈😈😈

si colega ta cine este ?

pune si tu un lin sa nu mai umblam in intuneric

  • Like 1
Link spre comentariu
On 2/15/2022 at 7:28 PM, Eat_cum said:

Bre, pune niște poze actuale. Nu de alta, dar acum ai cel puțin 15 kg în plus. Hai să fim corecți până la capăt. Vin la fiecare 6 săptămâni la tine la epilat și nu mai semeni deloc cu pozele postate.

Exact asta am vrut și eu sa zic. Nu mai are nicio legătură cu pozele acestea vechi de 3- 4 ani. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 21 ore, rubyiulia a spus:

Astazi sunt disponibila pana la 18. 

Programari din timp. 

Masaj

Epilare

Dominare

Prefer conversatiile pe wapp. 

😈😈😈😈😈😈

 

😈😈😈

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la ea acum cativa ani de cateva ori, cred ca prin 2018 ultima oara. Nu stiu cum mai arata acum, dar si atunci era plinuta. Insa nu deranjant. Avea sani si mai ales cur misto. Dar un pic de burtica usor inestetica.

Eu am vizitat-o pentru uro si m-a pus sa ii dau si limbi. Mie personal mi-a placut experienta. M-a pus sa ma intind pe spate pe un pled de unica folosinta si s-a pus cu pizda deasupra gurii mele. Stia sa isi controleze bine jetul si sa se opreasca cand mi se umplea gura. Era simpatica cand se amuza copios de sunetul pisatului ei in gura mea, i se parea ca mi se aude gura ca un WCeu.

Ar mai fi ceva important de mentionat. De fiecare data urina ei era concentrata, sarata, acida. Probabil nu se hidrateaza foarte bine. Din ce am vazut bea doar Nestea, probabil de la asta i se trag si kg in plus. Dar mie personal imi place urina mai concentrata, ma face sa simt ca intr-adevar beau pisat si nu apa calda. Dar din ce am citit pe net, la majoritatea nu le place. Asadar depinde de fiecare. Asta e nisa ei. Si de-aia din punctul meu de vedere pot spune ca am facut click cu ea, chiar imi doream sa gasesc o stapana cu pisul mai concentrat. Majoritatea se indoapa cu apa inainte si nu are niciun gust urina. Dar la ea era o incantare sa simt cum ma arde pe gat urina aia a ei delicioasa.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
On 3/21/2022 at 1:48 PM, redeagle222 said:

Salutare,

 

Am fost si eu la dominisoara acum vreo 2 saptamani .... .

Din pacate eu nu am facut click cu ea deloc .... Nu dau vina pe nimeni,  pur si simplu nu a mers ... probabil ca am avut eu asteptari prea mari...  Am facut masaj ,  i-am dat niste limbi in pizda ,  nimic spectaculos sau deosebit ..... iar la sfarsit mi-a facut o laba si asta a fost tot ... Din pacate ,  fara GFE ,  totul cam mecanic ... iar pe mine daca ma iei mecanic ma pierzi pe parcurs :( . Cu siguranta tine de gusturi si de asteptarile fiecaruia .... Eu nu o sa mai revin,  din punctul meu de vedere sunt multe optiuni mai bune pe piata la ora actuala ....

Salut, pentru masaj ce imi recomanzi?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu ieri pentru o sedinta de dominare soft. Programarea facuta din timp, locatia accesibila (poti veni foarte usor si cu STB ul), apartamentul curat si suficient de spatios. Dupa ce am facut dus m-a invitat sa vb. mai in detalii despre ce vreau (important sa srieti pe whatsapp ca sa stie din timp) si am inceput actiunea. Nu m-am simtit nicio clipa grabit, am bifat tot ce voiam de la sedinta soft si totul a decurs mult mai bine decat ma asteptam. Despre Iulia pot spune ca este o tipa inalta, frumoasa si foarte curata. Sigur am sa mai revin pentru ca m-am simtit foarte bine si va recomand si voua sa mergeti macar o data!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, xcreative a spus:

Am fost si eu ieri pentru o sedinta de dominare soft. Programarea facuta din timp, locatia accesibila (poti veni foarte usor si cu STB ul), apartamentul curat si suficient de spatios. Dupa ce am facut dus m-a invitat sa vb. mai in detalii despre ce vreau (important sa srieti pe whatsapp ca sa stie din timp) si am inceput actiunea. Nu m-am simtit nicio clipa grabit, am bifat tot ce voiam de la sedinta soft si totul a decurs mult mai bine decat ma asteptam. Despre Iulia pot spune ca este o tipa inalta, frumoasa si foarte curata. Sigur am sa mai revin pentru ca m-am simtit foarte bine si va recomand si voua sa mergeti macar o data!

Multumesc. Te astept cu drag oricand. 😈😈😈😈

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

😈😈😈😈 0769582979 😈😈😈😈

Saptamana asta sunt disponibila dupa 12 pana la 20. Programari din timp. Prefer conversatiile pe wapp. 

MASAJ - masaj de relaxare, body si erotic cu finalizare prin tehnici de masaj. 

EPILARE - absolut orice parte a corpului doriti.

DOMINARE - soft, hard, cookold, scato, cu inca un sclav, orice va poate trece prin cap fara medical.

Va astept cu drag. 😈😈😈😈😈😈😈😈

😈😈😈😈 0769582979 😈😈😈😈

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 ore, rubyiulia a spus:

😈😈😈😈 0769582979 😈😈😈😈

Saptamana asta sunt disponibila dupa 12 pana la 20. Programari din timp. Prefer conversatiile pe wapp. 

MASAJ - masaj de relaxare, body si erotic cu finalizare prin tehnici de masaj. 

EPILARE - absolut orice parte a corpului doriti.

DOMINARE - soft, hard, cookold, scato, cu inca un sclav, orice va poate trece prin cap fara medical.

Va astept cu drag. 😈😈😈😈😈😈😈😈

😈😈😈😈 0769582979 😈😈😈😈

Minunat! 🥰 Nu credeam că ai și scato in program. O sa sun pt o programare în curând.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, rubyiulia a spus:

😈😈😈😈 0769582979 😈😈😈😈

Saptamana asta sunt disponibila dupa 12 pana la 20. Programari din timp. Prefer conversatiile pe wapp. 

MASAJ - masaj de relaxare, body si erotic cu finalizare prin tehnici de masaj. 

EPILARE - absolut orice parte a corpului doriti.

DOMINARE - soft, hard, cookold, scato, cu inca un sclav, orice va poate trece prin cap fara medical.

Va astept cu drag. 😈😈😈😈😈😈😈😈

😈😈😈😈 0769582979 😈😈😈😈

Poti sa atașezi câteva poze recente cu tine,  te rog? 🥹😇 Mulțumesc și sper că nu te-am supărat cu acest mesaj.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...