Sari la conținut

Alyna 19 ani - COSTINESTI - 0741532083


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

asta va fi senzatia verii :)

 

unde va fi senzatia veri? dc spui asta?? faci reclama??o pescaresti?

 

Cu siguranță.

stii cu siguranta? sau te ameteste fizicul si pula. nu stie carte..

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am vizitat-o in Costinesti.

+ :gifs_ojos nu ma asteptam sa fie asa frumusica , e genu de fata pe care daca esti pampalau te indragostesti de ea :maninlove

~am fost la ea cu cateva beri la bord , cea mai proasta decizie ever , cu o asa fata trebuie sa fii fresh si sa iti bati capu sa stai si la ceva povesti

Am ajuns la ea noaptea , as fi vrut sa merg ziua dar am intarziat si dupa n-a mai raspuns; 

Tariful e 150 finalizarea pentru 10 minute noaptea, 15 ziua, si 300 ora (350 noaptea) . Nu va bateti capu pentru o finalizare . Cu mine nu prea a vorbit mare lucru ca a vazut probabil ca n-are cu cine , dar cred ca e dezinvolta si putin mai implicata daca nu esti cretin (ca mine :slap2 ) si nu merita sa te amagesti cu 10 - 15 minute . 

FK nu cred ca vrea, daca ma pupa ma indragosteam  :laugh2, gfe nu a fost, anal nu am intrebat, cu asa fata nu as fi incercat. Am primit ce am dat, fix cum am meritat. :stiletto  :stiletto  :stiletto

Oral protejat , normal grabita sa ma termine. Sper ca numai cu prostii e asa  :laugh2 . 

Si e stramta. Foarte  :crazylove. 

Era de revenit daca stateam o ora , cu siguranta .Note nu dau , decat mie , 4 pentru atitudine  :jackass . Fata e super . :blushing2  

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...