Sari la conținut

Servicii bancare


Vizitator mc hammer

Postări Recomandate

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
    ' Te-v-ar cainii maidanezi la bariera in fatza trenului venind cu dorel matol la manete, da milionari/miliardari de weekend/internet, care v-ati duce fututi si cu pula-n cur pana in bostwana daca ca va mint/pacalesc aia ca va mai da doo pule in plus la dobanda.

 Io mi-am ales banca foarte lucid, informat si calculat, sa fie in fatza casei si sa am carciuma si bordel/salon de masaj maxim la 2-300 de metri de ea, ca sa nu-mi fut mai mult de 2 minute din viatza cu chestii/drumuri inutile incercand sa-mi cheltui/fut toti banii cat mai calculat si rapid.

   Averea/depozitul, ma doare-n pula de el, il tin pa cont curent, ca oricum produce mai mult decat depozitele pe o suta de ani cu dobanda astronomica pe care vi-o vor colecta martzienii si unicornii, pensiile, asigurarile si cecurile bunicilor si stramosilor, majoritatii bosketarilor si bosketarelor lifeless si jobless de aici. :D

  Desire, ano, paraschivo, oly mamica, care inca plangi cu sughitzuri dupa sorina, care te-a mai dus si in transexualitate exhibitionista, ajungand sa-ti faci conturi de muieri, nefiind de ajuns ca erai un bisexual introvertit si incert, nestiind inca ce ai in chilotzi, putza, lindic sau buton de lift ...dedicatie pentru fericitzii cetatzeni ai bostwanei/baltzii albe ca voi, soarta, adene, caracter, mentalitate si educatie de cacat, sa te nasti sclav si sa mori tot sclav, intr-o tara, totusi  si inca libera. :( 


Link spre comentariu
Vizitator gentlemenscrt
Reputație: 0

E cam de cacat ca au scos casieriile. Ce faci daca ai pierdut cardul si ai nevoie urgenta de bani? Pacat, ca este o banca FOARTE OK! Costuri mici la servicii, promti si mai ales nu gresesc niciodata! Cacanarii aia de la BCR iti iau banii frecvent din cont, faci reclamatie si ii iei dupa 2 zile timp in care sugi cariciul fara bani. Incaseaza taxe MEREU AIUREA si stai ca prostul la coada sa rezolvi problema ca sunt zgarciti si e mereu deschis 1 ghiseu din 4, etc etc etc...

Daca ai pierdut cardul, dat ai nevoie sa faci o tranzactie urgent, intri in agentie si ceri un cod de tranzactionare (daca esti titularul contului)

 

In baza acelui cod, folosesti bancomatul fara card.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...