Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! Andreeabubu si Cristina Threesome 0734750249


Vizitator andreeabubu

Postări Recomandate

Vizitator andreeabubu
Reputație: 0

post-234646-0-29844300-1495694728.jpg

 

   threesome

Pentru doritorii de threesome va astept impreuna cu colega mea .Programarile se vor face cu cel putin doua ore inainte si confirmarea programarii cu o ora inainte

Telefon;  0723.433.902

 

Cadoul este de 400 / ora

200 finalizarea

  • Like 7
Link spre comentariu

La tine ce inseamna? Treeshome este una ,show lesby este altceva

 

Asta e fix tipul de raspuns pe care nu-l suport. Omul a intrebat destul de direct fara judecata. Nu stiu cum "ce inseamna _____" nu merita raspuns clar.

Pana la urma threesome inseamna sex intre 3 oameni. Nu prea inseamna unul cu una si apoi cu alta.

Oricum, daca omul a intrebat, inseamna ca il intereseaza raspunsul. Nu e nici o rusine daca nu faceti ceea ce doreste. Nu mai bine spui clar decat sa fie neintelegeri?

  • Like 2
Link spre comentariu

Asta e fix tipul de raspuns pe care nu-l suport. Omul a intrebat destul de direct fara judecata. Nu stiu cum "ce inseamna _____" nu merita raspuns clar.

Pana la urma threesome inseamna sex intre 3 oameni. Nu prea inseamna unul cu una si apoi cu alta.

Oricum, daca omul a intrebat, inseamna ca il intereseaza raspunsul. Nu e nici o rusine daca nu faceti ceea ce doreste. Nu mai bine spui clar decat sa fie neintelegeri?

Cand esti prost nu trebuie sa semnalizezi ca sa vada toata lumea.Daca nu stia diferenta dinre show lesby si threesome trebuia sa intre pe goagle sa caute ,fetele sunt foarte clare cand spun ca fac threesome,eu nu am vazut ambiguitati in serviciile lor.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...