Sari la conținut

ba mancavas pula voastra


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ai rămas cu un fix in urma unor fapte imaginare petrecute in mintea ta?Gras esti tu, clar...ăstia nu suporta fetele inalte, ci alea micute si slabe.

dezvolta. De unde stii ca sunt gras ? Eu am vazut pozele care le-ai pus pe haznaua ta si esti ditamai huiduma.

Link spre comentariu

v-ati uitat ma ? cat de retardat sa fii sa faci atatea conturi si sa le colorezi ? si pentru ce ? care imi da un raspuns logic ai bag o spaga da smecher

Este un autist fara viata sociala care nu poate decat sa futa curve, in timpul liber sta acasa dupa monitoare cu sute de taburi deschise si se joaca fazan/da puncte/da stelute.

Pentru ca mai mult nu poate. Ah da si injura PSD toata ziua

 

Nu vreau spaga pentru ca si eu sunt smecher, noi smecherii cu valoare de aia mare trebuie sa ne avem unul pe altul, sunt multi handicapati pe lunea asta cu frustrari si ura fata de noi astia barosani

Fortza!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Înțeleg că ești idioată. Vrei exemple de adevărată mojicie? Uite chiar aici! Respectivului de ce nu îi faci observație, ipocrito? Sau, judeci cu dublă măsură?

Se numeste etica, desteptule!

Iar ailaltă, ceea ce fac eu...se numeste critică, o privire critică asupra activității voastre nu strica cat timp nu este un admin sa se ocupe!Asta va deranjează?

  • Like 18
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Se numeste etica, desteptule!

Iar ailaltă, ceea ce fac eu...se numeste critică, o privire critică asupra activității voastre nu strica cat timp nu este un admin sa se ocupe!Asta va deranjează?

Să mori tu? Ce e etic în aia? Cât despre critică, vezi mai bine ce este de criticat în ce faci tu! În tot ce faci, prăjito!
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Să mori tu? Ce e etic în aia? Cât despre critică, vezi mai bine ce este de criticat în ce faci tu! În tot ce faci, prăjito!

Staline, fa-ti mai bine autocritica si du-te apoi la biblioteca. Ai de terminat "Manifestul".

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Habar n-ai, repetentule. Capitanul e farul calauzitor. Ce stii tu.....

Să-mi bag pula-n gâtul tău, acum ești și legionară! Pe principiul: "căpitane nu fi trist/Garda merge înainte cu Partidul Comunist".

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Să-mi bag pula-n gâtul tău, acum ești și legionară! Pe principiul: "căpitane nu fi trist/Garda merge înainte cu Partidul Comunist".

Nu e principiu, e epigrama. A lui Pastorel. 

Se stie ca ai cea mai jegoasa pula, asa incat merge in gatu' unei jegoase - Amandina, sau in gatu' unui jegos - Muion.

Iar pe tine sa te futa cainii maidanezi din cartier !

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu e principiu, e epigrama. A lui Pastorel. 

Se stie ca ai cea mai jegoasa pula, asa incat merge in gatu' unei jegoase - Amandina, sau in gatu' unui jegos - Muion.

Iar pe tine sa te futa cainii maidanezi din cartier !

Știu fă, tâmpito cine a făcut epigrama, dă-te-n pula calului de dementă!

O să merg în gâtul tău, cu o lopată! :laugh2

 

Si tu stii ce faci ?Stai ca prostu' asa in ploaie si simti cum ti se face pofta. Si-l halesti.

Sterge-ti botul !

Ce p.m. vii cu replici din astea de copil retardat? Când nu ai ce să replici, o dai pe cretinisme din astea.  Vai de pizda aia a ta, scofâlcită!

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Știu fă, tâmpito cine a făcut epigrama, dă-te-n pula calului de dementă!

O să merg în gâtul tău, cu o lopată! :laugh2

 

Ce p.m. vii cu replici din astea de copil retardat? Când nu ai ce să replici, o dai pe cretinisme din astea.  Vai de pizda aia a ta, scofâlcită!

Iti dau niste replici de te-am spart. Esti chiaun total, nici nu stii cum te cheama. Te-am bagat sub masa  :laugh2

Si stii ceva, mai scuteste-ma !

Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Iti dau niste replici de te-am spart. Esti chiaun total, nici nu stii cum te cheama. Te-am bagat sub masa  :laugh2

Si stii ceva, mai scuteste-ma !

Pfooaiii! Ești proastă de bubui! De chiaun ce sunt, mă piș pe dumicații tăi. Taci și înghite!
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...