Sari la conținut

Daniela 0754467227


m1ch3l

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Fi convins că voi face. Dar până marți nu pot...

Păi nu ai văzut că în afară de tine recenzii mai apar după 2 luni de când fata nu mai e activă,s-au chestii de genul am fost nu merită

Spor

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Câteodată ,, strugurii sunt prea acrii". Ar merge și ei dar nu pot din varii motive...

Eu mă duc și recenzez să știe lumea la ce sa se aștepte. In poze toate sunt ,, Zâne", câteodată găsim și așa ceva ðŸ˜.

Mergeam Luni dar nu pot, am programare la Carla și pentru nici o ,,Zână" nu aș rata ...

Spor in toate !!!

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitat dameza. Locatie Cetate, usor de accesat. Apartament curat. Tipa e reala.Si acum notele:

ON:8 suge bine, fara atentie la zonele adiacenta.

NP: 9 stramta se muleaza bine.

Scor:100 fin/200 h

50 extra pt CIM

Spor!

Putin mai detaliat se poate 😛
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitat tipa ieri dimineata. Locatie strada Ansberg, bl 37, fata in fata cu Spitalul Jud. Alba. Programare prin w'ap. Apartament ok. Am stabilit pentru o finalizare, oral neprotejat si normal protejat. Scor 100 lei. Prestatii: oral 8,5, nu se grabeste si nu se ajuta de mana. Normal 9, se misca bine, nu comenteaza. Atitudine buna, pro client. Poze reale. Extra pt finalizare orala 50 lei. Sa pompati sanatosi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Salutare Shogorilor !

Am reușit să îmi fac timp sa vizitez domnișoara. Aveam curiozitatea dacă pozele sunt reale. Sunt reale 100%.

Am discutat la telefon despre serviciile oferite și tarife, apoi prin WhatsApp am stabilit programarea. Respectată fara probleme.

Ajuns la ora stabilită, deschide ușa bruneta din poze. In jur de 30 de ani , bine proporționată. ÃŽmbrăcată lejer, de casă. Făcut cunoștință,o scurtă socializare și m-am cerut la duș. Primit prosop curat, in baie gel de duș bărbătesc. Igienizat revin in dormitor, stabilim detaliile acțiunii și trecem la scopul vizitei 😋.

ÃŽncepe ușor cu un ON, soft, umed, adânc (dar nu Deep). Are o tehnică de a suge care mi-a plăcut. Montăm protecția și începem testul la NP. Un clasic misionar, umeri-craci, finalizare in 🎈. O țigară,o poveste, isteață cu spirit de gluma, cu capul pe umeri... O igienizare și incepem runda a II-a. Din nou ON, parcă mai bun că primul 😠, protecția și încep cu ,,mama iedului". Priveliștea ok, gemete menite sa te excite, altitudinea fără cusur. Dar dracul știe ce s-a întâmplat, dar după minute bune de dat din cur realizez că nu voi reuși să finalizez. Era aproape o oră de când intrasem, am hotărât că nu are rost sa continui și am oprit acțiunea.

Am mai glumit un pic in timp ce mă echipam și ne-am luat la revedere.

Fiindcă respectăm regulile forumului urmează notele

Locație. - 9/10

Aspect. - 8/9

GFE. - 7 (fără FK)

ON. - 9

NP. - 9

Anal. - nu face

Halatul - 100/200 iar pt. CIM + 50

De revenit ? Eu unul da, am ceva fantezii cu ea, dar fiind prima întâlnire am lăsat-o ușor 🙈.

Spor in toate !!!

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...