Sari la conținut

Ela mess: ela28_ela28


ela

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Unii dintre voi cred ca merita sa faca cel putin un drum la medicul oftalmolog...ptr ca nu vedeti adresa de mess mare cit casa care este postata sus. Acum mai trebuie sa aveti si norocul sa va raspunda...pentru ca nu am mai vazut-o activa pe acest site si pe mess, de multa vreme :no2

Frumoaso,lasa macar o adresa de mail ca sa putem sa te contactam mai usor,esti adorabila,m-as bucura mult sa-ti savurez nurii ...dulce si ametitoare femeie

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Bine v-am regasit.

Nici nu am aparut bine si deja mi se atrage atentia in privinta tarifului, cei care ma cunosc deja imi cunosc si  motivele pentru care nu detin o locatie si nici nu o sa detin, deci acestea sunt tarifele si conditiile, si va rog sa evitam discutiile inutile.

Va pup.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Stimati confutaciosi,

  Avand in vedere experientele placute avute cu Ela, am aflat chiar cu placere reintoarcerea ei pe aceste meleaguri. Drept urmare, ce putea urma in afara unei programari urgente. Toate bune si frumoase - am aflat noul numar de telefon prin celebrul YM, numar de telefon la care am si stabilit ulterior intalnirea, intalnire care a avut loc la o celebra deja pensiune din oras.

  Ajuns la locatia respectiva, am avut din nou placerea de a o vedea pe domnita Ela. Aceleasi curbe, aceeasi atitudine de nota 10, acelasi piercing. Ajunsi in camera, am stat la un pahar de vorba despre ce a mai facut, pe unde a fost, etc. Aceeasi dezinvoltura in discutie o face dezarmant de naturala. A urmat igienizarea de rigoare, dupa care mi-am exercitat dreptul de a sta si a fi f.... ericit. Oral umed, cu DT tot ce ii trebuie, iar la normal, pot spune ca m-am simtit excelent in cele cateva pozitii pe care le-am desfasurat. Contre, gemete, o partida de tinut minte.

  Ca si concluzie - chiar nu cred ca isi are rostul aici. Am spus-o de prima oara ca Ela pentru mine este de top. Ca o fi sau ca nu o fi pentru altii, chiar nu ma intereseaza. Eu sunt satisfacut pe deplin ca si client, si cum Captain Obvious ar spune - eu am sa mai revin si pentru intalniri ulterioare.

  Cu stima,

     Mini.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

   - am aflat noul numar de telefon prin celebrul YM, numar de telefon la care am si stabilit ulterior intalnirea.........................

Ela poate ne onorezi si pe noi cu numarul tau de telefon .

Nu toti putem sta pe mess .

Doar daca se poate.

Multumim.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...