Sari la conținut

0720779776 Doamne mature 43-44 ani Bucuresti, Sector 2


Postări Recomandate

Doamne mature 43-44 ani
 
Valabil din 12.12.2019 12:18:57
Repostat automat
 
Descriere Matrimoniale

Doamne cu experienta 43-44 ani sexy apetisante sani mari oferim masaj de relaxare ,fantezii erotice unui domn discret manierat. 0720779776

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Urziceni
  • Disponibila
  • Oras:Urziceni
  • Disponibila

Pentru amatorii de milf doamnele sunt super ok. Pt o oră 350 lei cu de toate , să-mi mari, supt , lins , atentie la zonele adiacente, fără anal, nu fac. La banii ăștia trebuie este o afacere foarte bună!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Urziceni
  • Disponibila
  • Oras:Urziceni
  • Disponibila

Da dar...ai fost?

Da chiar azi am fost !

Ca si note

Oral 9

Normal 9

Fac si un show bunicel...la 350 lei o oră e un "must see"!Iti zic sincer nu ai nimic de pierdut

Link spre comentariu
  • Oras:Urziceni
  • Disponibila
  • Oras:Urziceni
  • Disponibila

Da arata de peste 40 dar arata bine...Una dintre doamne sani foarte mari cealalta sani mai mici dar un cur super...si mai ales sunt foarte de treaba , ai si ce vorbi cu ele , nu te grăbesc, chiar nu ma asteptam , am mai vazut anunturi de genul si am incercat...dezamăgire totală.. aici nu e cazul...e totul ok !!

Link spre comentariu

Da arata de peste 40 dar arata bine...Una dintre doamne sani foarte mari cealalta sani mai mici dar un cur super...si mai ales sunt foarte de treaba , ai si ce vorbi cu ele , nu te grăbesc, chiar nu ma asteptam , am mai vazut anunturi de genul si am incercat...dezamăgire totală.. aici nu e cazul...e totul ok !!

Intra doar in echipa sau si singure?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...