Sari la conținut

Kassy 0739046548 - noua pe site


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna ,dragii mei. Ma numesc Kassy si sunt noua pe acest site. Serviciile pe care le prestez eu sunt flexibile, in functie de igiena si compatibilitate.

Oral (OP/ ON) , normal , COB, pozitii la alegere alese de tine, accept mangaieri, sarutari corporale , cunni/ anni , ofer sesiuni de dominare soft -la cerere (domeniu ce ma fascineaza si consider ca mi se potriveste ) joc de rol, footfetish , facesitting, dominare verbala , uro , masaj erotic si de relaxare.

300/h

Mai multe detalii pot oferi telefonic.

 

Ofer show lesbi real 100% - eu parte Activa

Impreuna cu Ines -parte pasiva.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Vizitat domnisoara.poze reale. Note oral 10+ e buna rău tipa te face sa vorbești singur, atitudinea 10+, senzualitate 10.te pup și ne revedem curând

Pe bune? 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Vizitat domnisoara.poze reale. Note oral 10+ e buna rău tipa te face sa vorbești singur, atitudinea 10+, senzualitate 10.te pup și ne revedem curând

 

default_large.png Postat de radududu on Astazi, 02:46

Vizitat Ines acum jumătate de oră. Dacă nu ești dobitoc și mitocan fata este o bomboana. Am făcut programare a confirmat a respecta ora. ORALUL 10 plus, la normal am lăsat-o pe ea sa aleagă pozițiile pentru a ma bucura de o calitate excepțională a serviciilor și aici notam cu 10. Tipa isteață cu bun simt. Atitudinea 10+++. Te pupa vecinul

 

 

 

 

:)

Cum dracu' ai reusit sa le vizitezi pe amandoua in doar doua ore, sa si scrii doua recenzii, culmea, chiar primele din viata ta? Ba, hai sa-ti spun ceva! Pe vremuri, circula o vorba: mai rasfirati, baieti, mai rasfirati! Cauta pe cineva sa-ti explice despre ce e vorba.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...