Sari la conținut

Kassy 0739046548 - noua pe site


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu dau citate din Osho,insa prestanta si caracterul sunt cele mai importante carti de joc ale vietii.Va pup dragii mei si va multumesc pentru comentarii bune cat si cerele rele si va doresc o noapte hot si relaxanta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Pot confirma pozele lui Kassy pe care am intalnit-o ieri, cand am vizitat-o pe Ines. 

Mi s-a parut amabila si cu bun simt,

iar buzele lui Kassy sunt remarcabile si cred ca ar constitui un punct forte pentru ea. 

:)

Link spre comentariu

Taci, bă, prăpăditule!

 

Nu e bine ce faci.

Gresesti si faptele astea se aduna.

Nu ma cunosti si nici nu-ti doresc sa ai parte de asta, esti atat de mic incat nu vreau sa ma obosesc cu tine.

Te rog doar sa iti vezi de treaba si de tarfile tale, doar atat!

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Buna ,dragii mei. Ma numesc Kassy si sunt noua pe acest site. Serviciile pe care le prestez eu sunt flexibile, in functie de igiena si compatibilitate.

Oral (OP/ ON) , normal , COB, pozitii la alegere alese de tine, accept mangaieri, sarutari corporale , cunni/ anni , ofer sesiuni de dominare soft -la cerere (domeniu ce ma fascineaza si consider ca mi se potriveste ) joc de rol, footfetish , facesitting, dominare verbala , uro , masaj erotic si de relaxare.

300/h

Mai multe detalii pot oferi telefonic.

 

Ofer show lesbi real 100% - eu parte Activa

Impreuna cu Ines -parte pasiva.

prietena Inesukai nu poate fi decat la fel de frumoasa! :P

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu e bine ce faci.

Gresesti si faptele astea se aduna.

Nu ma cunosti si nici nu-ti doresc sa ai parte de asta, esti atat de mic incat nu vreau sa ma obosesc cu tine.

Te rog doar sa iti vezi de treaba si de tarfile tale, doar atat!

Extraordinar! Beși, bă, prăpăditule! Mă ameninți, cum ar veni? Vai de cozonacul tău, de boschetar!
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Pentru picon și restul fanteziștilor detaliez recenzia ( spor la lăbuș) . Discutat prin mesaje cobor la kassy ( diferența doua etaje) întru facem prezentările. La partea de oral din punctul meu kassy excelează, umed adânc ți-o înghite toată, te privește în ochi și din punctul meu de vedere cred că îi și place rău să facă oral. La normal fata e strâmtă rău, se umezește natural, limbajul este erotic rău știe cum să te facă să te relaxezi. Sânii mari și naturali desăvârșesc priveslistea

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pot confirma pozele lui Kassy pe care am intalnit-o ieri, cand am vizitat-o pe Ines. 

Mi s-a parut amabila si cu bun simt,

iar buzele lui Kassy sunt remarcabile si cred ca ar constitui un punct forte pentru ea. 

:)

multumesc din inima pt apreciere si cuvintele frumoase
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...