Sari la conținut

Infractiune!!!!!!


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

http://nimfomane.com/forum/user/252675-ion de la raion/

 

Acest utilizator a postat pe forum un video cu copilul meu **spam editat** de zece ori deja...E normal ce face el?

 

Trebuie sa ii dăm cati mai mulți report cand il vedem distribuind video cu un **spam editat** pe acest forum, v-am anunțat si sper sa actionati cand veți observa ca acest individ încalcă legea!

  • Like 28
  • Minus 20
Link spre comentariu

http://nimfomane.com/forum/user/252675-ion de la raion/

Acest utilizator a postat pe forum un video cu copilul meu **spam editat** de zece ori deja...E normal ce face el?

Trebuie sa ii dăm cati mai mulți report cand il vedem distribuind video cu un **spam editat** pe acest forum, v-am anunțat si sper sa actionati cand veți observa ca acest individ încalcă legea!

 

da-l in judecata

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

da-l in judecata

Nu.

Vreau sa sufere!

  • Like 26
  • Minus 20
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

http://nimfomane.com/forum/user/252675-ion de la raion/

Acest utilizator a postat pe forum un video cu copilul meu **spam editat** de zece ori deja...E normal ce face el?

Trebuie sa ii dăm cati mai mulți report cand il vedem distribuind video cu un **spam editat** pe acest forum, v-am anunțat si sper sa actionati cand veți observa ca acest individ încalcă legea!

Aici ai dreptate 100%. Nu m-am uitat pe filmuleț, am crezut că e vreo glumă de pe net și în general, cam trec peste.

Ar trebui editate de pe topicele respective, iar el banat.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Nu am vazut aceeasi atitudine vis-a-vis cioara Trollescoviculos, cand a santajat, avand poze cu copilul unei curve sau cand sconcsul pipilica, dupa ce a amenintat copilul altei curve.

 

Pacaliciul de @ion de la raion a fost bun, cat a atacat unii useri, acum, brusc, trebuie banat.

 

Asa ca, ciocu' mic, pisa-m-as pe toti deontologii de ocazie.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu am vazut aceeasi atitudine vis-a-vis cioara Trollescoviculos, cand a santajat, avand poze cu copilul unei curve sau cand sconcsul pipilica, dupa ce a amenintat copilul altei curve.

 

Pacaliciul de @ion de la raion a fost bun, cat a atacat unii useri, acum, brusc, trebuie banat.

 

Asa ca, ciocu' mic, pisa-m-as pe toti deontologii de ocazie.

 

In principiu,nu ma intereseaza cine se foloseste de copii,mereu am zis acelasi lucru.

 

E de cacat.Cine o face,sa fie pedepsit exemplar.

Banarea e cel mai putin lucru care I se poate intampla.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

http://nimfomane.com/forum/user/252675-ion de la raion/

 

Acest utilizator a postat pe forum un video cu copilul meu **spam editat** de zece ori deja...E normal ce face el?

 

Trebuie sa ii dăm cati mai mulți report cand il vedem distribuind video cu un **spam editat** pe acest forum, v-am anunțat si sper sa actionati cand veți observa ca acest individ încalcă legea!

Pangere la DIICOT. In doua zile maxim e la audieri cu dosar penal.

  • Like 1
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Discutabil daca poate fi vorba de vreo fapta penala - art.226 Cod penal "Violarea vietii private".

 

   Sigur insa este vorba despre incalcarea legii privind protectia datelor cu caracter personal - GDPR. Difuzarea, prezentarea sau

 

transmiterea unor imagini ale unei persoane reprezinta un act de prelucrare a datelor personale care nu se poate efectua fara acordul

 

 

persoanel, respectiv acordul parintilor in cazul **spam editat**ului.

   

    Muion de la raion trebuia demult banat. Nu s-a facut nimic si uite unde s-a ajuns. De altfel, nu e singurul cu astfel de apucaturi. 

 

    Pai numai daca ne uitam ce bucurie era pe unii cand incepea karaoke pe topicul lui Vis tantric. Curata hartuire. Nu s-a facut nimic

 

nici aici. Exemplele pot continua. Se stiu. In continuare nu se face nimic.

 

    In ritmul asta este previzibil ce se va-ntampla. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

http://nimfomane.com/forum/user/252675-ion de la raion/

 

Acest utilizator a postat pe forum un video cu copilul meu **spam editat** de zece ori deja...E normal ce face el?

 

Trebuie sa ii dăm cati mai mulți report cand il vedem distribuind video cu un **spam editat** pe acest forum, v-am anunțat si sper sa actionati cand veți observa ca acest individ încalcă legea!

 

Atat il duce capu' pe ala ....fiind contul de schimb al izmenarilor (aka Popo)

 

Numai tembelii astia sunt capabili de asa ceva

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Amenintarea cu pestitul unui copil nu e nasoala, **spam editat**ule?

 

E mana jegului ala de Pisat ...aceeasi amenintare o practica si vsv de copilul Sianei

 

Omul e dement si distrus pe viata

 

Habar n-au astia ca Panoramic (de care radeau in mod constant) e copil de mingi  pe langa asta .

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Atat il duce capu' pe ala ....fiind contul de schimb al izmenarilor (aka Popo)

 

Numai tembelii astia sunt capabili de asa ceva

Tot bou esti. Nu sunt de acord cu ce s-a intamplat dar nu esti tu in masura sa dai sfaturi. Tu santajezi, oferi date personale, ameninti sotiile si copii anumitor useri. Tu vorbesti bai ruptule in cur!? 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

E mana jegului ala de Pisat ...aceeasi amenintare o practica si vsv de copilul Sianei

 

Omul e dement si distrus pe viata

 

Habar n-au astia ca Panoramic (de care radeau in mod constant) e copil de mingi  pe langa asta .

Repet (fara inca o data cu mum zici tu analfabetule) nu sunt de acord cu ce s-a intamplat dar hai sa postam toate pm-urile tale de amenintare. Te-n gura de mitoman idiot si analfabet! 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Proaste pule...... da-ți bă in useri .... bineeee, dacă va duce capu... ce plm amestec au copii , familia , mamele , străstrănepotii morților...

 

 

 

 

Ps ... fără semnul întrebării

 

 

 

Punct

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce amenintari saracie cu 69 in coada ? Nu ziceai ca ti-ai depus  hard-disk-ul la Militie sa-mi faci plangere , senilule ? =))

Posteaza-le tu , eu nu am ce posta milogule poponar  , ptr. ca nu am amenintat niciodata  userii prin intermediul mesageriei

 

Alte jeguri penale ca si  tine o fac , cand intra in sevraj si nu e bagat in seama sau cand este luat peste picior , fapt ptr. care te-am si blocat  ba Sandy Bell

 

Sandy Bell ...Sandy Bell ...suge pixul la catel....kaaahhhh    :256

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ce amenintari saracie cu 69 in coada ? Nu ziceai ca ti-ai depus  hard-disk-ul la Militie sa-mi faci plangere , senilule ? =))

Posteaza-le tu , eu nu am ce posta milogule poponar  , ptr. ca nu am amenintat niciodata  userii prin intermediul mesageriei

 

Alte jeguri penale ca si  tine o fac , cand intra in sevraj si nu e bagat in seama sau cand este luat peste picior , fapt ptr. care te-am si blocat  ba Sandy Bell

 

Sandy Bell ...Sandy Bell ...suge pixul la catel....kaaahhhh    :256

Sa mori tu? Politia si Parchetul au amenintarile tale labagiule sarac si rupt in cur! 

Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

   Discutabil daca poate fi vorba de vreo fapta penala - art.226 Cod penal "Violarea vietii private".

 

   Sigur insa este vorba despre incalcarea legii privind protectia datelor cu caracter personal - GDPR. Difuzarea, prezentarea sau

 

transmiterea unor imagini ale unei persoane reprezinta un act de prelucrare a datelor personale care nu se poate efectua fara acordul

 

 

persoanel, respectiv acordul parintilor in cazul **spam editat**ului.

   

    Muion de la raion trebuia demult banat. Nu s-a facut nimic si uite unde s-a ajuns. De altfel, nu e singurul cu astfel de apucaturi. 

 

    Pai numai daca ne uitam ce bucurie era pe unii cand incepea karaoke pe topicul lui Vis tantric. Curata hartuire. Nu s-a facut nimic

 

nici aici. Exemplele pot continua. Se stiu. In continuare nu se face nimic.

 

    In ritmul asta este previzibil ce se va-ntampla. 

Nu e nimic discutabil pentru ca este vorba despre un **spam editat**, postat pe un site ilegal cu prostituate si proxeneti unde clar sunt si **spam editat**i, poate fi incadrat la foarte multe chestii.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu e nimic discutabil pentru ca este vorba despre un **spam editat**, postat pe un site ilegal cu prostituate si proxeneti unde clar sunt si **spam editat**i, poate fi incadrat la foarte multe chestii.

Site-ul e ilegal ?? Deci functioneaza ilegal ? Si e tolerat de autoritati ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...