Sari la conținut

Infractiune!!!!!!


Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

Vistantric, sa ne anunți și pe noi, dacă s-a luat vreo măsură. Eu zic sa faci cerere la pisicuțe, cu toate linkurile care conțin filmulețul. Pisicuțe nu este de rea credință, te rezolva, mai devreme, sau mai tarziu

Link spre comentariu

http://nimfomane.com/forum/user/252675-ion de la raion/

 

Acest utilizator a postat pe forum un video cu copilul meu **spam editat** de zece ori deja...E normal ce face el?

 

Trebuie sa ii dăm cati mai mulți report cand il vedem distribuind video cu un **spam editat** pe acest forum, v-am anunțat si sper sa actionati cand veți observa ca acest individ încalcă legea!

Tu, Clari crezi ca animalul ala infect cu fata de om, bogdy **spam editat** o sa faca ceva?

Ion/prostitution are bucurii la el si nu doar el.

Sarmalagiul nenorocit este la mana tarfeor, scavul lor, actioneaza la comanda lor, iar prostitution s-a pus bine cu ele, daca curvele lui protejate pocnesc din deget, sclavul executa. Asta s-a intamplat cu ticutza si lopix.

Una din curvele care sunt la mana lui pisicut abia ce au drept de vot, dar sclavului ii place la nebunie sa fie umilit de copile fara minte, pestite direct de la balul bobociilor.

Fimi-ar scarba de tine bogdan cretinule, ce a facut lopix? Ce mesaje private si cui le-a trimis? Ai coaie ba sa vorbesti?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

http://nimfomane.com/forum/user/252675-ion de la raion/

 

Acest utilizator a postat pe forum un video cu copilul meu **spam editat** de zece ori deja...E normal ce face el?

 

Trebuie sa ii dăm cati mai mulți report cand il vedem distribuind video cu un **spam editat** pe acest forum, v-am anunțat si sper sa actionati cand veți observa ca acest individ încalcă legea!

 ai baut ?? tu ai postat pe internet acel clip pe youtube !!! Protectia copilului ar trb sa ia masuri impotriva ta.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Corect.. nebunule .....jet , ba , jegule la cada din curte , ca poate iti revii .

daca stii **spam editat**i de aici poti face o sesizare la politie: gen raffa, colericul, etc...lista e mare

Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Site-ul e ilegal ?? Deci functioneaza ilegal ? Si e tolerat de autoritati ?

Pai mosule, promovare prostitutiei, chiar daca este online, crezi ca e legala? Site-ul rezista din alte motive, motive foarte importante.

Evidenta, cine cum unde etc.

Sa imi dea dumnezeu bani de cate ori a facut proprietarul site-ului adrese cu raspunsurile solicitate catre politie (ip-uri, plati etc.)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Nu stiu ce te tot o dai in balbaiala. Protectia copilului se va sesiza in cazul Clarisei. 

Tu pentru ca expui un copil nevinovat, fapt care ii poate afecta viitorul, esti cel mai josnic om, nu exista justificare pentru ce faci si ai facut. Nimeni nu apreciaza si nu agreeaza asa ceva. Ai noroc ca persoanele impotriva carora faci chestiile astea nu sunt prea smart. Sa imi facut mie asa ceva, infundai puscaria si aveam grija sa stai intre vietasi in cazu in care nu apucam sa iti crap capu in sala de judecata sau la o eventuala confruntare la procuratura.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tu pentru ca expui un copil nevinovat, fapt care ii poate afecta viitorul, esti cel mai josnic om, nu exista justificare pentru ce faci si ai facut. Nimeni nu apreciaza si nu agreeaza asa ceva. Ai noroc ca persoanele impotriva carora faci chestiile astea nu sunt prea smart. Sa imi facut mie asa ceva, infundai puscaria si aveam grija sa stai intre vietasi in cazu in care nu apucam sa iti crap capu in sala de judecata sau la o eventuala confruntare la procuratura.

 

ce am facut mai exact ? si ce infractiune am comis "desteptule" ???

ps: hai zi mai repede pana nu imi bag pula in inima ta

Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Nici nu stii cat de aproape de final esti. Poti sa iti bagi pula in ce vrei tu ca in curand isi vor baga altii in tine la propriu.

 

Nu explic nimic ca nu e nevoie, nu e problema ca nu te duce capu' sa intelegi ceva deja explicat.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nici nu stii cat de aproape de final esti. Poti sa iti bagi pula in ce vrei tu ca in curand isi vor baga altii in tine la propriu.

 

Nu explic nimic ca nu e nevoie, nu e problema ca nu te duce capu' sa intelegi ceva deja explicat.

sa imi bag pula in proxeneti  :bye

Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

sa imi bag pula in proxeneti  :bye

Baga... aici te sustin. Dar tu ai comportament de proxenet, numai la proxeneti am vazut ca ameninta curvele cu familia lor.

 

P.S: Sunt de celalata parte a baricadei si din pacate pentru tine, mai curand decat crezi o sa auzi de mine live.

 

P.P.S: Pandeste cutia postala, ca daca nu te prezinti singur vin baietii dupa tine :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Sunt unii atat de prosti, incat te rogi sa troleze.
Una e postarea unei mame, adica reprezentant, tutore legal sau cum naiba s-o chema, a unui video personal pe Youtube si alta este preluarea aceluiasi video, fara consimtamantul persoanei in cauza si postarea lui pe un forum dedicat prostitutiei, cu scopul clar de a sicana.

Pisa-m-as pe ion de la raion si pe familia de clone a lui prostitution.

V, e a nu stiu cata oara, cand sunt implicati copii, iar tu stai si te bucuri de trafic.

Pisa-m-as si pe tine.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Baga... aici te sustin. Dar tu ai comportament de proxenet, numai la proxeneti am vazut ca ameninta curvele cu familia lor.

 

P.S: Sunt de celalata parte a baricadei si din pacate pentru tine, mai curand decat crezi o sa auzi de mine live.

 

P.P.S: Pandeste cutia postala, ca daca nu te prezinti singur vin baietii dupa tine :)

 

Hai pa, esti pe un domeniu care nu il stapanesti !  Amenintarile tale sunt apa de ploaia. Sa te iei de mana cu catelul.dinamo (ca stiu cine esti dupa IP :)))) ) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sunt unii atat de prosti, incat te rogi sa troleze.

Una e postarea unei mame, adica reprezentant, tutore legal sau cum naiba s-o chema, a unui video personal pe Youtube si alta este preluarea aceluiasi video, fara consimtamantul persoanei in cauza si postarea lui pe un forum dedicat prostitutiei, cu scopul clar de a sicana.

 

Pisa-m-as pe ion de la raion si pe familia de clone a lui prostitution.

 

V., e a nu stiu cata oara, cand sunt implicati copii, iar tu stai si te bucuri de trafic.

 

Pisa-m-as si pe tine.

 

te-ai enervat ospatare, este ? poate iti pocneste vreo vena, stai calm ca nu vrem sa patesti ceva. Cauta mai atent si vei intelege, pana atunci ia un calmant.  Pregateste sa iti faci alt cont, 7 ani de delir gogule..... :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Sunt unii atat de prosti, incat te rogi sa troleze.

Una e postarea unei mame, adica reprezentant, tutore legal sau cum naiba s-o chema, a unui video personal pe Youtube si alta este preluarea aceluiasi video, fara consimtamantul persoanei in cauza si postarea lui pe un forum dedicat prostitutiei, cu scopul clar de a sicana.

 

Pisa-m-as pe ion de la raion si pe familia de clone a lui prostitution.

 

V a nu stiu cata oara, cand sunt implicati copii, iar tu stai si te bucuri de trafic.

 

Pisa-m-as si pe tine.

 

Eu zic să apară din nou binevoitorii cu informații personale și cu poze cu familia V. Să vezi atunci ce prompt e labagiul.

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Hai pa, esti pe un domeniu care nu il stapanesti !  Amenintarile tale sunt apa de ploaia. Sa te iei de mana cu catelul.dinamo (ca stiu cine esti dupa IP :)))) ) 

Pentru cultura ta generala si ca sa vezi ce dobitoc esti.

1- Folosesc vpn si daca printr-o minune ai fi ajuns sa vezi ip-ul meu ai fi vazut un ip al unui isp din germania.

2- Singura varianta ca tu sa imi poti vedea ip-ul ar fi fost sa ai o conexiune directa cu mine si in final ai fi descoperit ca este vorba despre ipv6

 

P.S: Sunt sigur ca habar nu ai ce ti-am spus mai sus si pariez ca nu ai fi luat in seama ipv6 si ai fi cautat ip-ul ala normal pana ai fi ajuns sa iti spargi monitorul de nervi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...