Sari la conținut

Prostituata versus sotie...


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

As vrea sa cred ca multi din voi va respectati sotiile si nu le dati de inteles ca futeti alte femei, pe bani sau fara...

Femeile simt, se stie ca simt mai mult decat barbatii.

O fi degradant sa faci sex pe bani, cat de penibil ar fi sa faci asta? (E un teatru de ani de zile, nu o singura ora)

 

 

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

As vrea sa cred ca multi din voi va respectati sotiile si nu le dati de inteles ca futeti alte femei, pe bani sau fara...

Femeile simt, se stie ca simt mai mult decat barbatii.

O fi degradant sa faci sex pe bani, cat de penibil ar fi sa faci asta? (E un teatru de ani de zile, nu o singura ora)

Io zic ca jigneti multa lume punand punand in balanta zdrentele cu femeile decente care au demnitate.

Link spre comentariu
  • Oras:Tuvalu
  • Oras:Tuvalu

As vrea sa cred ca multi din voi va respectati sotiile si nu le dati de inteles ca futeti alte femei, pe bani sau fara...

Femeile simt, se stie ca simt mai mult decat barbatii.

O fi degradant sa faci sex pe bani, cat de penibil ar fi sa faci asta? (E un teatru de ani de zile, nu o singura ora)

cel mai bine e sa faci concurs cu nevasta - care se fute cu mai multi - tu sau ea

oricum barbatul pierde daca e vorba de futut pe bani

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Io zic ca jigneti multa lume punand punand in balanta zdrentele cu femeile decente care au demnitate.

Te inseli, in meserie sunt femei cu principii, iar la "civile" sunt multe cu principii mai joase decat la curve... 

Eu nu generalizez, am dat un exemplu.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai sa dau inca un exemplu: 

Cand mergi sa futi la ora -  nu ai pretentii, daca esti normal...

Cati s-au insurat cu sperante desarte? Cati au fost tocati psihic si financiar?... 

Cand i-a spus ca-l uraste, inainte sau dupa divort?

 

Tin la ideea familiei, nu ma intelegeti gresit, cand vine vorba de sotii le pun peste fantasmele voastre... cate sunt advarate?

Vreau sa vad postari cu sotii adevarate! :) (dar si soti!)

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Hai sa dau inca un exemplu: 

Cand mergi sa futi la ora -  nu ai pretentii, daca esti normal...

Cati s-au insurat cu sperante desarte? Cati au fost tocati psihic si financiar?... 

Cand i-a spus ca-l uraste, inainte sau dupa divort?

 

Tin la ideea familiei, nu ma intelegeti gresit, cand vine vorba de sotii le pun peste fantasmele voastre... cate sunt advarate?

Vreau sa vad postari cu sotii adevarate! :) (dar si soti!)

Aici sa ne povesteasca Miky,ca a fost umilit de 2 neveste

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

grasooo n-o sa fii niciodata sotie =))

 

iesi acasa

Fa, am vrut sa o intreb pe Sarlota ce pula mea cauta cu tine... Mi-am dat seama ca nu are minte!

Sa nu crezi ca puti macar pe langa mine... nu vreau sa ma marit, nu s-a nascut unul sa ma merite...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mai stii ceva de medicamente ...adica , pe unde le-ai pus ?

 

Cum dracu'  aveti toti terminatii aceeasi obsesie ,  "Medicamentele"  :hmmm Ceva nu e in regula  

 

Hat ...part ....baldabac si ......gata , s-a dus rahatul  cel glumet

 

Apropo , vezi ca maine e Joi  , seara glumetilor de teapa ta ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

@xoxo stai sa inteleg bine. Tu acum umbli cu baragladina aia din Craiova, care a sarit la bataie pentru un loc de parcare, care a fost pescarita de familie (,inca de cand era **spam editat**) si care te umilea in ultimul hal pe topice ? Gogule tu chiar esti cretin ???

 

ai de :) mea

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@xoxo stai sa inteleg bine. Tu acum umbli cu baragladina aia din Craiova, care a sarit la bataie pentru un loc de parcare, care a fost pescarita de familie (,inca de cand era **spam editat**) si care te umilea in ultimul hal pe topice ? Gogule tu chiar esti cretin ???

 

ai de :) mea

 

Nu mai umbla, a futut-o si i-a dat salt la gunoi... e de mirare ca nu s-a prezentat o perioada? A stat sa-si linga ranile sub chiuveta ca cainele batut la pariuri...

Mi-a fost simpatica fata, mi s-a facut sila. Din tot forumul l-a luat pe asta!  :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu mai umbla, a futut-o si i-a dat salt la gunoi... e de mirare ca nu s-a prezentat o perioada? A stat sa-si linga ranile sub chiuveta ca cainele batut la pariuri...

Mi-a fost simpatica fata, mi s-a facut sila. Din tot forumul l-a luat pe asta!  :slap2

 

viata e complexa si cu multe aspecte. @xoxo este si va ramane un cretin ranchinos care vrea sa faca doar rau femeilor pentru ca este un misogin si are dispret fata de femei din cauza complexelor de inferioritate dobandinte in adolescenta. Daca nu ma insel sigur sufera de sindromul Stockholm (https://ro.wikipedia.org/wiki/Sindromul_Stockholm). Este un caz patologic foarte intalnit.

 

http://cdn2.holytaco.com/wp-content/uploads/gallery/25-animals-with-moustaches/5.jpg

 

ai de :) mea

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

viata e complexa si cu multe aspecte. @xoxo este si va ramane un cretin ranchinos care vrea sa faca doar rau femeilor pentru ca este un misogin si are dispret fata de femei din cauza complexelor de inferioritate dobandinte in adolescenta. Daca nu ma insel sigur sufera de sindromul Stockholm (https://ro.wikipedia.org/wiki/Sindromul_Stockholm). Este un caz patologic foarte intalnit.

 

http://cdn2.holytaco.com/wp-content/uploads/gallery/25-animals-with-moustaches/5.jpg

 

ai de :) mea

 

Stiu in ce consta sindromul, nu e cazul, dar nici lipsit de baliverne nu e... 

Te pupicesc si ma retrag, nu ma simt bine, vorbim.  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Hai sa o lasam mai moale cu treburile astea mondene gen fidelitate si asa mai departe. In perioada interbelica, epoca de aur a prostitutiei in Romania nu exista barbat care sa nu viziteze un bordel sau sa aiba o amanta sau doua. Vezi doamne ne-am modernizat. Cei care sunt fideli sa le fie de bine, 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Hai sa o lasam mai moale cu treburile astea mondene gen fidelitate si asa mai departe. In perioada interbelica, epoca de aur a prostitutiei in Romania nu exista barbat care sa nu viziteze un bordel sau sa aiba o amanta sau doua. Vezi doamne ne-am modernizat. Cei care sunt fideli sa le fie de bine, 

Si greu gaseai o sotie care sa nu traga o raita printr-un bordel, sa vada cum e daca nu de altceva...  :blushing2 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Io unu', o călăresc p-asta d-acasă. Nu prea am timp de curve, plus că, dacă fut, câteva ore mi se ia de pizdă.

 

Amante-puteam să - mi trag din primul an, ranjeau fasolea la mine o grămadă. Și acum sunt fo' 4,care ranjesc. Dar, cu amantă, mi se pare complicat, nu sunt genul care sa duc viața dublă.

 

Asa că, din când în când, când mai sunt Kevin acasă, o săptămână cel putin, mai dau pe la vreo fata, asa, de descărcare.N-am mai fost de ani. Jandarmu' e acasă mereu :)))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu n-am probleme d-astea ... eu cu nevasta-mea suntem o echipa , prieteni ... de mult nu ne mai calcam pe bataturi ... fiecare cu damblalele lui , spatiul lui personal . 

Evident ca stie ca mai calc pe bec , dar e prea inteligenta sa-mi reproseze ceva . Ma mai ia la misto , dar stie ca tarfele sunt doar o distractie , o defulare ... Si oricum , la cate 

tarfe merg eu , adica 2 pe an , daca or fi si alea , nu e cazu' sa strice feng-shui-ul casei ... Pula mea , stam impreuna de 27 de ani , si rezistam cu succes in continuare . 

Cel putin din punctul asta de vedere , ma consider un barbat norocos ... foarte norocos . 

 

Imi respect sotia ... poate ca dupa atata timp nu mai exista dragoste in sensul romantic ... exista insa o legatura mai adanca , mai serioasa , mai stabila . De fiecare data cand merg la 

tarfe mi se face rusine dupa ce ajung acasa si ma uit in oglinda ... si am impresia ca vrajitoarea mea simte si chestia asta ... o vad cand zambeste parsiv si cu subinteles ... si de-a naibii 

face tarantele in curu' gol , sa ma intarate ... si dup-aia imi da cu flit !!! Da' si cand o prind !!! Vai de flocisorii ei ... 

 

Gata , ca am batut campii suficient ... 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Tuvalu
  • Oras:Tuvalu

Eu n-am probleme d-astea ... eu cu nevasta-mea suntem o echipa , prieteni ... de mult nu ne mai calcam pe bataturi ... fiecare cu damblalele lui , spatiul lui personal . 

Evident ca stie ca mai calc pe bec , dar e prea inteligenta sa-mi reproseze ceva . Ma mai ia la misto , dar stie ca tarfele sunt doar o distractie , o defulare ... Si oricum , la cate 

tarfe merg eu , adica 2 pe an , daca or fi si alea , nu e cazu' sa strice feng-shui-ul casei ... Pula mea , stam impreuna de 27 de ani , si rezistam cu succes in continuare . 

Cel putin din punctul asta de vedere , ma consider un barbat norocos ... foarte norocos . 

 

Imi respect sotia ... poate ca dupa atata timp nu mai exista dragoste in sensul romantic ... exista insa o legatura mai adanca , mai serioasa , mai stabila . De fiecare data cand merg la 

tarfe mi se face rusine dupa ce ajung acasa si ma uit in oglinda ... si am impresia ca vrajitoarea mea simte si chestia asta ... o vad cand zambeste parsiv si cu subinteles ... si de-a naibii 

face tarantele in curu' gol , sa ma intarate ... si dup-aia imi da cu flit !!! Da' si cand o prind !!! Vai de flocisorii ei ... 

 

Gata , ca am batut campii suficient ... 

respect omule

daca nu vii cu boli acasa totul e bine

la dolce vita

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

respect omule

daca nu vii cu boli acasa totul e bine

la dolce vita

 

Thanks brah' !!! Apreciez . Forumul m-a ajutat sa nu am probleme d-astea ... macar pentru asta am un oarecare respect pentru Pizdicuts ... in rest , vorba ta : La dolce vita !!! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...