Sari la conținut

Vin-o la masajsunt maseuza profesionista cu experienta [0747418575]


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Vin-o la masajsunt maseuza profesionista cu experienta ,fac masaj pentru dureri si prostatic,erotic

 

Sunt maseuza profesionista ofer masaj de relaxare, terapeutice,somatic,reflexogen inclusiv masaj sportiv si prostatic masaj cu erotic. Te astept la un masaj pentru tot corpul tau daca ai dureri sau esti obosit,stresat .Garantez ca vei fi multumit si revigorant de serviciile mele.La sfarsitul masajului urmeaza happy and. Intr-o locatie selecta , ofer discretie maxima . Nu raspund la nr privat si sms. Ma numesc Maya si stiu sa vorbesc limba maghiara. Va pup.

 

post-80011-0-05958700-1532526557_thumb.jpg

post-80011-0-76808500-1532526562_thumb.jpg

post-80011-0-73725600-1532526566_thumb.jpg

post-80011-0-08111400-1532526570_thumb.jpg

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/Vino-la-masajSunt-maseuza-profesionista-cu-experienta-fac-masaj-pentru-dureri-si-prostaticerotic/7b0167777b6d6357.html

 

Cautand mai mult masaj decat sex, am dat de aceasta doamna care se recomanda profesionista. Am sunat, am programat o sedinta de masaj de relaxare, cu finalizare. Am ajuns la locatie in Rogerius pe str Milcovului, am gasit parcare si am hotarat sa urc chiar daca prefer fetele tinere, dorind de aceasta data un masaj bun.

 

Locatie: usor de gasit dupa acea casa portocalie, daca bine retin. Parcari suficiente in zona. Garsoniera este minim de decenta, eu nu as locui in asa ceva dar precizez din nou ... este decenta fiind doar locatie de lucru.

 

Aspect: O doamna trecuta de 38 ani, slaba, probleme dentare. Sex eu nu as putea face cu ea sincer, insa nici nu practica asa ceva. Strict masaj, finalizare manuala.

 

Igiena: Fara mirosuri suspecte insa nu a facut dus. Eu am ales sa fac insa mizeria predomina din pacate si in baie.

 

Atitudine: Foarte amabila, ai ce vorbi cu ea in legatura cu orice subiect.

 

Masaj: Practica de 12 ani din spusele ei masajul, a lucrat chiar si intr-un spital de profil. Nu pot spune ca a fost un masaj de 10, insa ar trece putin de 9. Doamna are diplome in domeniu, stie teorie dar si practica. Foloseste uleiuri pentru masaj, chiar foarte relaxant ... recomand masajul.

 

Finalizare: O laba cu mana facuta de ea, pe scurt :))

 

Pret: 100 lei 45 minute spune ea, dar cam 25 - 30 minute dureaza defapt masajul restul fiind ocupat de dus, putina vorba, dezbracat etc.

 

Per total o recomand pentru masaj, daca intradevar doriti un masaj profesionist, facut de cineva cu experienta. Ofera si "abonament" pentru persoanele cu anumite probleme (operatii, dureri spate, picioare etc) din cate a spus. Eu o voi vizita doar daca reduce putin din pret sau masajul sa dureze intradevar 45 minute.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...