Sari la conținut

Unde-s vremurile frumoase de altădată?


Postări Recomandate

Vizitator cavadoro
Reputație: 0

M-am dus la preot sa ma spovedesc si dupa ce i-am spus tot, a zis ca vrea si el sa intre in anturajul meu. Dupa ce i-am spus ca poate este prea tarziu a spud ca niciodata nu este prea tarziu!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

M-am dus la preot sa ma spovedesc si dupa ce i-am spus tot, a zis ca vrea si el sa intre in anturajul meu. Dupa ce i-am spus ca poate este prea tarziu a spud ca niciodata nu este prea tarziu!

Lasa ca popa precurveste si el.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București

Lasa ca popa precurveste si el.

Fi sigur, eu am avut un client care era popa a fost de vreo 3 -4 ori la mine ( mi-a arătat o legitimație ca este preot la nu stiu ce parohie)

Si a doua zi de paști la 9 dimineata mi-a batut in geam sa ma întrebe dacă lucrez ca m-a sunat si nu i-am raspuns :))))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde si peste tot
  • Oras:oriunde si peste tot

Fi sigur, eu am avut un client care era popa a fost de vreo 3 -4 ori la mine ( mi-a arătat o legitimație ca este preot la nu stiu ce parohie)

Si a doua zi de paști la 9 dimineata mi-a batut in geam sa ma întrebe dacă lucrez ca m-a sunat si nu i-am raspuns :))))

Pai da Ralukutza draga, ca la "cartea sfanta" zice sa nu PREAcurvesti, nu sa nu curvesti, preothelul tau era deja PREA, prea ( adoua zi de pashte !!) :no2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București

Pai da Ralukutza draga, ca la "cartea sfanta" zice sa nu PREAcurvesti, nu sa nu curvesti, preothelul tau era deja PREA, prea ( adoua zi de pashte !!) :no2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Asa o fi :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Fi sigur, eu am avut un client care era popa a fost de vreo 3 -4 ori la mine ( mi-a arătat o legitimație ca este preot la nu stiu ce parohie)

Si a doua zi de paști la 9 dimineata mi-a batut in geam sa ma întrebe dacă lucrez ca m-a sunat si nu i-am raspuns :))))

Nu ma mira nimic din partea anumitor preoti. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București

ÃŽn post este interzis sexul. După atâtea săptămâni de abstinenta te apuci imediat ce se ridică interdicția... Iar dacă chiar atunci coana preotească e pe stop, apelezi la un suflet de creștină miloasa, nu ca Raluca... 😇

 

Apropo, să înțeleg că Raluca lucra de Paști?

Nu lucram , tocmai de aia m.am trezit cu el la geam( stăteam la parter)

Ca nu i-am raspuns la telefon :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Nu ai tu treaba :)))) tu esti altă nație:)))) ;)

Omul a intrebat din curiozitate.Intentiile,subintelese,se iarta! Nu cele cu schimbarea religiei,de catre CREATOR.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București

Omul a intrebat din curiozitate.Intentiile,subintelese,se iarta! Nu cele cu schimbarea religiei,de catre CREATOR.

Mi.am permis o glumă :)
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Totusi adevărată:)))

Si eu am glumit! Daca ne vom cunoaste vreodata i-ti vei da seama ca eu sunt putin mai "tacanit" din fire. Astept comentarii care sa spuna ca nu este adevarat!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București

Si eu am glumit! Daca ne vom cunoaste vreodata i-ti vei da seama ca eu sunt putin mai "tacanit" din fire. Astept comentarii care sa spuna ca nu este adevarat!

Ce sa zic .... asa o fi :*
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București

La dracu, am văzut că a pus poze la concurs și cred că deja s-a tunat...

 

Și-mi devenise simpatică... Acum sunt ușor dezamăgit 😥

Stai linistit , nu e mare diferenta , operatia e mai mult de ridicare decât de mărire :)))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...