Sari la conținut

Testata Dristor 0765082231


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Saptamana asta am vizitat-o saptamana asta.

 

Locatie Dristor, Camil Ressu, bloc stradal, usor de ajuns.

 

Sun cu 20 de minute inainte si imi confirma : O,N,A - 50 lei finalizarea.

Ii spun ca ajung in 20 de minute.

 

Ajung cam in 12 minute avand in vedere ca toti sunt plecat in concediu. Imi spune sa o astept ca o sa coboare si ea.

Coboara si se intalneste cu niste ciorisori tatuati si "maieuati" cu un CLS de cand lumea cu nr de CT.

Urca, sun iar, ma primeste si ma baga in bucatarie.

 

Dupa 5 minute intru in camera.

Nu sunt intrebat de dus, ma sterge cu servetele si trece la ONP cam de nota 7.

Normal nota 8.

Anal cam tot de 8.

 

Igiena - nu a facut dus, nu era epilata de cateva zile, nu am simtit mirosuri.

 

Chestia e ca incearca sa se faca placuta si incearca sa te faca sa pleci multumit.

Avea 6 telefoane pe noptiera si 1 in mana, asa ca aveti grija la anunturile de la Dristor cu 50 de lei.

Nu e de evitat dar nu e nici de revenit.

In locatia asta am mai dat peste ea acum cateva saptamani, tipa a fost ok https://www.anuntul.ro/anunt-dristor-camil-ressu-2Q1K0x#yeb

 

Cam atat, nu imi vine acum im minte.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Saptamana asta am vizitat-o saptamana asta.

 

Locatie Dristor, Camil Ressu, bloc stradal, usor de ajuns.

 

Sun cu 20 de minute inainte si imi confirma : O,N,A - 50 lei finalizarea.

Ii spun ca ajung in 20 de minute.

 

Ajung cam in 12 minute avand in vedere ca toti sunt plecat in concediu. Imi spune sa o astept ca o sa coboare si ea.

Coboara si se intalneste cu niste ciorisori tatuati si "maieuati" cu un CLS de cand lumea cu nr de CT.

Urca, sun iar, ma primeste si ma baga in bucatarie.

 

Dupa 5 minute intru in camera.

Nu sunt intrebat de dus, ma sterge cu servetele si trece la ONP cam de nota 7.

Normal nota 8.

Anal cam tot de 8.

 

Igiena - nu a facut dus, nu era epilata de cateva zile, nu am simtit mirosuri.

 

Chestia e ca incearca sa se faca placuta si incearca sa te faca sa pleci multumit.

Avea 6 telefoane pe noptiera si 1 in mana, asa ca aveti grija la anunturile de la Dristor cu 50 de lei.

Nu e de evitat dar nu e nici de revenit.

In locatia asta am mai dat peste ea acum cateva saptamani, tipa a fost ok https://www.anuntul.ro/anunt-dristor-camil-ressu-2Q1K0x#yeb

 

Cam atat, nu imi vine acum im minte.

La fata cum arata ....cam de ce nota?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La anal nu comenteaza.

Am cerut anal, m-a luat de pula si si-a bagat-o in cur.

@mathis27 - Pozele nu cred ca sunt reale. Are burta si cur basit, cred ca a facut pana si nu a fost cu el la vulcanizare.

 

Pentru astia care tot comenteaza aiurea : Sa va fut in gura! Nu meritati nici muie!

Meritati sa fiti jefuiti de curve, batuti si fututi de pesti!

Am testat pe banii si timpul meu, nu pe al ma-tii! Sa va dati cu parerea cand futeti pe banii vostri. (sau cand futeti ceva)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

La anal nu comenteaza.

Am cerut anal, m-a luat de pula si si-a bagat-o in cur.

@mathis27 - Pozele nu cred ca sunt reale. Are burta si cur basit, cred ca a facut pana si nu a fost cu el la vulcanizare.

 

Pentru astia care tot comenteaza aiurea : Sa va fut in gura! Nu meritati nici muie!

Meritati sa fiti jefuiti de curve, batuti si fututi de pesti!

Am testat pe banii si timpul meu, nu pe al ma-tii! Sa va dati cu parerea cand futeti pe banii vostri. (sau cand futeti ceva)

 

Părerea mea:

 

Suntem LIBERI să futem ce vrem,cum vrem,cât vrem și pe câți bani vrem noi,dar avem OBLIGAȚIA să spunem pe forum ce și cum a s-a întâmplat la întâlnire și ce comportament a avut fata respectivă!

 

Pentru că femeia rămâne "dușmanul" nostru de clasă! :laugh2 :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

La anal nu comenteaza.

Am cerut anal, m-a luat de pula si si-a bagat-o in cur.

@mathis27 - Pozele nu cred ca sunt reale. Are burta si cur basit, cred ca a facut pana si nu a fost cu el la vulcanizare.

 

Pentru astia care tot comenteaza aiurea : Sa va fut in gura! Nu meritati nici muie!

Meritati sa fiti jefuiti de curve, batuti si fututi de pesti!

Am testat pe banii si timpul meu, nu pe al ma-tii! Sa va dati cu parerea cand futeti pe banii vostri. (sau cand futeti ceva)

Multumesc bro!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Părerea mea:

 

Suntem LIBERI să futem ce vrem,cum vrem,cât vrem și pe câți bani vrem noi,dar avem OBLIGAȚIA să spunem pe forum ce și cum a s-a întâmplat la întâlnire și ce comportament a avut fata respectivă!

 

Pentru că femeia rămâne "dușmanul" nostru de clasă! :laugh2 :laugh2

 

Shark-ule, nu o sa mai spun nimic. M-am saturat de labari care stiu doar sa comenteze si ei au tastatura plina de sloboz.

Ca aia e grasa, ca aia e pitica, plm mainile lor sunt perfecte pentru laba, au degete voluptoase. D-aia fac laba toata ziua.

Pe de alta parte sunt pestii sau lingaii care lauda niste rapandule la preturi astronomice.

Pestii ca au interes sa scoata bani, lingaii pentru un discount sau futai moca, sau poate doar s-au indragostit. Asa e cand ai mintea libera.

Nu mai insist pe subiect.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare!

Motivat de pretul mic si servicile de sex total am decis sa ii fac o vizita. Am sunat-o,mi-a comunicat servicile si pretul. Ajung in zona de domiciliu si pana sa urc am vazut-o si pe colega ei care tocmai venea la munca. Am urcat,am facut prezentarile de rigoare,i-am inmanat cadoul pentru o fin.

Laura este o fata uratica,la corp nu arata de nici o culoare bine,este grasa dar din aceia varsata nu un bbw cu forme frumoase. Plm ca servici a inceput cu un oral destul de slabut la cererea mea sa ocupat si de oute,dupa care a montat prezul si a trecut direct la anal,am pompato ce am pompato in cur si la final i-am cerut sa facem fin orala,nu a zis nu dar de fapt a fost mai mult o laba in gura ei cu ejaculare pe limba unde toata sperma a cazut inapoi pe pula. Cam asta a fost tot ce vreu sa povestesc despre aventura asta.

Locatie 7

Laura 5

Oral 5

Anal 6 nu comenteaza

Igiena 6...ceva mirosuri de pizda

Gfe 6...incearca sa te faca sa te simti bine

Halat 50

Colega ei mai grasa ...uratica si ea la fata dar dupa ce sa machiat un pic arata cat de cat,dar foarte grasa are o burta exagerat de mare!

De recomandat Nu

De revenit NU....eu decat am trecut-o pe lista!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vazut odata anuntul asta

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-dristor-x6XJm9#r6

Am gandit ca la banii astia sa o incerc. O sun, vorbesc, foarte amabila la telefon, stabilim intalnirea. Ii spun ca ajung in 25-30 de minute spre locatia indicata (cica vis-a-vis de Piata de la Ramnic).
Ajung acolo si incep sa o sun. Absolut nimic! Nu a mai raspuns. Am sunat de vreo 3 ori in interval de 10-15 minute si degeaba.

Eu sincer m-am saturat de faze din astea, la care mai mult fac pe drum pana la locatiile indicate si acolo cand ajungi, nu ti se mai raspunde ori ai parte de alte surprize, cum ar fi ca pozele nu se potrivesc cu realitatea...(probabil daca ar pune poze reale la astfel de preturi, cu siguranta ca nu s-ar mai duce nimeni ori sa stie ca va ajunge acolo si nu i se va mai raspunde la apelul telefonic).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vazut odata anuntul asta

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-dristor-x6XJm9#r6

Am gandit ca la banii astia sa o incerc. O sun, vorbesc, foarte amabila la telefon, stabilim intalnirea. Ii spun ca ajung in 25-30 de minute spre locatia indicata (cica vis-a-vis de Piata de la Ramnic).

Ajung acolo si incep sa o sun. Absolut nimic! Nu a mai raspuns. Am sunat de vreo 3 ori in interval de 10-15 minute si degeaba.

 

Eu sincer m-am saturat de faze din astea, la care mai mult fac pe drum pana la locatiile indicate si acolo cand ajungi, nu ti se mai raspunde ori ai parte de alte surprize, cum ar fi ca pozele nu se potrivesc cu realitatea...(probabil daca ar pune poze reale la astfel de preturi, cu siguranta ca nu s-ar mai duce nimeni ori sa stie ca va ajunge acolo si nu i se va mai raspunde la apelul telefonic).

 

Am fost si am futut, pot sa spun ca am avut "noroc" ca am prins-o...

 

Dar eu altceva nu inteleg : Ce pretentii poti sa ai la 50 de lei in toate gaurile?

Asta trebuie sa nu rateze nici o pula la pretul asta de 50 de lei. Crezi ca ea sta dupa programari la 50 de lei? Ea poate sa piarda 1-2 clienti pana ajungi tu, sau eventual tu sa ii tragi teapa si sa nu te mai duci. La un scurt calcul ea a stat cu pizda goala si stomacul gol.

Exista riscul sa iti iei tepe si la 200/finalizare.

Aici te duci doar cand esti la un semafor distanta si ai coaiele pline de ai patat scaunul masinii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si am futut, pot sa spun ca am avut "noroc" ca am prins-o...

 

Dar eu altceva nu inteleg : Ce pretentii poti sa ai la 50 de lei in toate gaurile?

Asta trebuie sa nu rateze nici o pula la pretul asta de 50 de lei. Crezi ca ea sta dupa programari la 50 de lei? Ea poate sa piarda 1-2 clienti pana ajungi tu, sau eventual tu sa ii tragi teapa si sa nu te mai duci. La un scurt calcul ea a stat cu pizda goala si stomacul gol.

Exista riscul sa iti iei tepe si la 200/finalizare.

Aici te duci doar cand esti la un semafor distanta si ai coaiele pline de ai patat scaunul masinii.

Bine cugetat si bine spus...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vazut odata anuntul asta

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-dristor-x6XJm9#r6

Am gandit ca la banii astia sa o incerc. O sun, vorbesc, foarte amabila la telefon, stabilim intalnirea. Ii spun ca ajung in 25-30 de minute spre locatia indicata (cica vis-a-vis de Piata de la Ramnic).

Ajung acolo si incep sa o sun. Absolut nimic! Nu a mai raspuns. Am sunat de vreo 3 ori in interval de 10-15 minute si degeaba.

 

Eu sincer m-am saturat de faze din astea, la care mai mult fac pe drum pana la locatiile indicate si acolo cand ajungi, nu ti se mai raspunde ori ai parte de alte surprize, cum ar fi ca pozele nu se potrivesc cu realitatea...(probabil daca ar pune poze reale la astfel de preturi, cu siguranta ca nu s-ar mai duce nimeni ori sa stie ca va ajunge acolo si nu i se va mai raspunde la apelul telefonic).

La fel am patit si eu... am fost de doua ori la ea si a treia oara stateam in fata bloculi o sunam si nimic...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...