Sari la conținut

Ada - 0722806027


Postări Recomandate

Vizitator craiovaucv
Reputație: 0

Buna Ada. Inainte de a fi futaciosi si de a face sex suntem oameni Ada imi pare rau pentru problemele tale .

Din punctul meu de vedere iti recomand sa iei o pauza sa iti rezolvi problemele de sanatate nu casca gura la ce spun astia pe aici  sanatatea ta este mai importanta decat orice pe lumea asta  mai importanta si decat noi futaciosii ,cu rinichii nu este de gluma mergi fa-ti niste analize,odihneste-te si nu te mai consuma daca intalnesti vre un nebun cu capul eu te cunosc din Sibiu si stiu ce fata esti.

Ai grija de tine sanatatea este mai importanta decat toti futaciosii si decat toti banii pe lumea asta

Iti doresc sanatate si ganduri bune. Sa ne auzim cu bine

Link spre comentariu

Îmi pare rău dar azi nu voi putea lucra, am ajuns la urgente datorita rinichilor și nu am dormit :( momentan nu pot lucra, dacă ma simt bine când ma voi trezi voi posta. Îmi cer scuze.

Sanatate grabnica !

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Vere tipa a ajuns la urgente ca nu mai poate cu rinichii și tu încă mai întrebi de programare?

 

Da, am intrebat de programare pentru ca a lasat loc de asa natura incat exista varianta sa isi revina relativ repede dupa odihna si lichide. E posibil sa ai tu IQ superior si prin afirmatia asta " momentan nu pot lucra, dacă ma simt bine când ma voi trezi voi posta" sa pricepi altceva.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

....va dati seama ce greu ii e lui cu el dar cu ceilalti si cu celelalte

Nefericitule. cu mine sunt in armonie perfectă iar pe Ada am vizitat-o!

Spuneam daca poti sa pricepi ca nu e forum medical ci pentru futangii din care speri tu sa faci parte.

Deci treci la futut imberbule și lasa-ma pe mine ca nu esti tu in masura sa ma analizezi.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nefericitule. cu mine sunt in armonie perfectă iar pe Ada am vizitat-o!

Spuneam daca poti sa pricepi ca nu e forum medical ci pentru futangii din care speri tu sa faci parte.

Deci treci la futut imberbule și lasa-ma pe mine ca nu esti tu in masura sa ma analizezi.

....nefericit esti doar tu ,asta se vede din agresivitatea gratuita de care dai dovada in exprimare si chiar si cu armonia se pare ca ai probleme ,chiar cred ca esti fara leac si oricat as incerca sa exprim ceva tu nu poti intelege, orcine ai fi si orice ai face, ai probleme baiete, si daca mai esti si tanar e si mai rau, pt ca mai bine nu te faci,doar din ce in ce mai rau ,armonios de rau

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Treceti pe DG ca nu e topic de medicale si nici fapura nu merita atat de multa atentie.

Se trateaza,revine si se futeaza,ce atata tam tam!

Te rog eu frumos dacă nu îți face placere prezenta mea, ocolește-mi topicul politicos, nu cred ca ma cunoști îndeajuns de bine sa îți dai cu părerea. 😉
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Si din cauza durerii de rinichi nu a putut sa anunte si aici, nu? Obiceiul curvelor, anunta doar cand apar, cand dispar, uite... O nesimtita.. Sa va tot duceti la ea.

Multumesc frumos, sunt o nesimțită și o curva dar îmi fac meseria peste multe persoane. Nu te înțeleg, ce trebuia sa anunț? Ca nu știu când revin? Cu ce te ajuta informația asta.

Am așteptat pana am știut aproximativ când revin.

Nu îți doresc sa faci crize de rinichi dar cu siguranță în durerile similare nașteri când leșini de durere și nu mai poți merge nu îți mai "arde" de anunțat și nimic din jur, dacă nu ai avut niciodată o durere similara te înțeleg.

Mi se pare ca exagerezi și tratezi situația într-o maniera proasta și un mod foarte urat de exprimare.

  • Like 1
Link spre comentariu

Multumesc frumos, sunt o nesimțită și o curva dar îmi fac meseria peste multe persoane. Nu te înțeleg, ce trebuia sa anunț? Ca nu știu când revin? Cu ce te ajuta informația asta.

Am așteptat pana am știut aproximativ când revin.

Nu îți doresc sa faci crize de rinichi dar cu siguranță în durerile similare nașteri când leșini de durere și nu mai poți merge nu îți mai "arde" de anunțat și nimic din jur, dacă nu ai avut niciodată o durere similara te înțeleg.

Mi se pare ca exagerezi și tratezi situația într-o maniera proasta și un mod foarte urat de exprimare.

.........continua cu ceaiul si o sa fie bine , cand o sa ajung la tine ,primesti o punguta , hai sa te faci bine si sa nu pui la suflet pe cei frustrati ,se elimina singuri ,sunt ca ,chilotii in cur ii strang dar au mainile ocupate sa scuipe cu , cuvinte....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Treceti pe DG ca nu e topic de medicale si nici fapura nu merita atat de multa atentie.

Se trateaza,revine si se futeaza,ce atata tam tam!

Pt tine tovarășa ta e cea mai importanta...aia pe care îți place să o promovezi.

 

Atât poți tu sa fii de încuiat

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...