Sari la conținut

Ada - 0722806027


Postări Recomandate

  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Bună dimineața dragilor voi pleca pana luni din Craiova de luni revin din nou singura în locație pentru a oferi intimitatea necesara â¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ’‹Va doresc un weekend plăcut și spor 🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare again. Dupa vizita studentei, a doua zi am fost la Ada ( febletea mea). I-am scris pe whatsapp, mi-a comunicat unde lucra ( bloc nou in bariera valcii). Am parcat masina frumos elegant cat de cat dupa care o sun, imi spune la ce etaj sa urc si ma duc dupa ea. Cand a deschis usa o revad pe nebuna mea. Ne-am luat in brate, ne-am sarutat, mana ei hop sare direct la pula sa verifice pulsul de acolo ( nu ne vazusem de foarte mult timp). Am mers cu ea pana in bucatarie sa fumam, sa mai vorbim. Imi ofera un pahar de cola, vorbim dupa care o aud...stii ceva hai sa ne futem. Gata ce sa mai, hai la futai. Ne dezbracam, dupa care incepe cu un oral neprotejat bine executat, cu oua linse, scuipat pe pula, deep, vorbe murdare ( cum imi place mie). O intind in pat si cobor sa-i ling pizda ( gemete usoare la inceput dupa care imi pune mana in cap si ma dirija exact cum dorea ea) O mana o aveam pe sanii ei, observam deja ca sfarcurile erau tari ca piatra, Ada incepuse deja sa tremure in pat, ma strangea cu picioarele. Ii spun pune protectia ca vreau sa te fut. O pun peste mine, se misca bine, are miscari bune pe pula, dupa care trecem in pozitia capra si ii dau pana finalizez. Mergem sa fumam si revenim iar in pat. O suge la fel ca la primul numar doar ca la normal s-a schimbat tactica: a preluat ea controlul, s-a urcat singura peste mine si a inceput frate sa ma calareasca de a avut orgasm. Ne futem pret de ceva timp dupa care finalizez glorios in prezervativ. Acum notele: 

Oral: neprotejat 8

Normal: protejat 8,5

Locatie: bloc nou 9 

Preturi: 250 lei ora

Concluzia: de revenit!!! clar!!!! 

P.S.: momentan Ada nu se mai afla in oras dar o sa revina! Va salut si succes la recenzii!

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu

Salutare again. Dupa vizita studentei, a doua zi am fost la Ada ( febletea mea). I-am scris pe whatsapp, mi-a comunicat unde lucra ( bloc nou in bariera valcii). Am parcat masina frumos elegant cat de cat dupa care o sun, imi spune la ce etaj sa urc si ma duc dupa ea. Cand a deschis usa o revad pe nebuna mea. Ne-am luat in brate, ne-am sarutat, mana ei hop sare direct la pula sa verifice pulsul de acolo ( nu ne vazusem de foarte mult timp). Am mers cu ea pana in bucatarie sa fumam, sa mai vorbim. Imi ofera un pahar de cola, vorbim dupa care o aud...stii ceva hai sa ne futem. Gata ce sa mai, hai la futai. Ne dezbracam, dupa care incepe cu un oral neprotejat bine executat, cu oua linse, scuipat pe pula, deep, vorbe murdare ( cum imi place mie). O intind in pat si cobor sa-i ling pizda ( gemete usoare la inceput dupa care imi pune mana in cap si ma dirija exact cum dorea ea) O mana o aveam pe sanii ei, observam deja ca sfarcurile erau tari ca piatra, Ada incepuse deja sa tremure in pat, ma strangea cu picioarele. Ii spun pune protectia ca vreau sa te fut. O pun peste mine, se misca bine, are miscari bune pe pula, dupa care trecem in pozitia capra si ii dau pana finalizez. Mergem sa fumam si revenim iar in pat. O suge la fel ca la primul numar doar ca la normal s-a schimbat tactica: a preluat ea controlul, s-a urcat singura peste mine si a inceput frate sa ma calareasca de a avut orgasm. Ne futem pret de ceva timp dupa care finalizez glorios in prezervativ. Acum notele:

Oral: neprotejat 8

Normal: protejat 8,5

Locatie: bloc nou 9

Preturi: 250 lei ora

Concluzia: de revenit!!! clar!!!!

P.S.: momentan Ada nu se mai afla in oras dar o sa revina! Va salut si succes la recenzii!

Shoparlica ai avut reducere de pandemie? Parca Ada are 150/300. Tu cum ai platit 250 ora?

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Shoparlica ai avut reducere de pandemie? Parca Ada are 150/300. Tu cum ai platit 250 ora?

Robica ms ca mi-ai atras atentia. Este greseala mea. Prima data am scris recenzia la studenta dupa am scris recenzia lu ada si am trecut aceleasi scoruri. 300 lei. Greseala mea! Asa se intampla cand scrii repede cu un ochi in telefon iar cu un alt ochi dupa puradel. Ms mult!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
28 minutes ago, sur-sur said:

E plecată din țară și nu poate veni pînă nu se da drumu

Pana nu se da drumu' la ce? Poate vrei sa zici ca "nu vrea" sa vina pe vremea asta de pandemie, nu ca "nu poate". Granitele sunt deschise pentru toata lumea. Nu o impiedica nimeni sa intre in tara, deci poate ;)

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias
4 hours ago, sur-sur said:

E pe agenție în Londra 

Eu te sfatuiesc  sa nu o faci, sa postezu linkul. Poate sunt acolo poze cu ea pe care nu lear vrea aici si dupa acea ar avea ea de pierdut.

Este doar un sfat.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...