Sari la conținut

Ada - 0722806027


Postări Recomandate

  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Bună băieți, îmi cer scuze ca nu pot răspunde întotdeauna. Mai ales când sunt cu clienții nu răspund la telefon, pentru a le oferi confort. Multe persoane dau mesaj de seara cu ora la care sa fie programați și se întind, dorind sa prelungeasca. Va rog sa îmi trimiteți mesaj pe telefon și va voi primi cu placere. Îmi cer scuze încă odată... Va pup

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

+4915204865912 acesta este numărul individului. Sper sa nu îl vadă aici sa se enerveze și să-mi facă vreo vizita. Vă pup, va mulțumesc pt înțelegere și îmi cer inca o data scuze ca nu am răspuns la telefon... Chiar e prima data cand mi se intampla asa ceva și nu m-am simțit în stare sa lucrez și sa fiu o companie plăcută...

Buton de panica la o firma de paza. Dar trebuie sa ai locatie stabila. Lasi un rand de chei la firma..si cand ai apasat butonul..in 3 min.sunt in casa.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Sunat ieri pe la amiaza, răspunde o voce dulce și calda, stabilit întâlnire pt seara la 21:00, cu sms de confirmare. Se apropie 20:30 sun ca sa-mi comunice locația... Și tot sun și sun și nu mai raspunde. Am rămas dezamăgit...

Bună, intervenise ceva și ți am trimis mesaj ca nu mai pot. Nu am realizat ca nu s-a trimis. Azi m am uitat din nou când am văzut postarea și mi am dat seama ca mesajul nu s-a trimis. Îmi cer scuze și ma voi revanșa. Am atașat și un screen. Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Ada... mai modifica si tu print screen urile..ca se vede numarul apelantului.. data viitoare !! da a venit vara august .. trebuiri personale.. mare..chestii.. program ocazional... Oare ce sa mai spui... :hmmm

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Bună, intervenise ceva și ți am trimis mesaj ca nu mai pot. Nu am realizat ca nu s-a trimis. Azi m am uitat din nou când am văzut postarea și mi am dat seama ca mesajul nu s-a trimis. Îmi cer scuze și ma voi revanșa. Am atașat și un screen. Te pup

Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Ada... mai modifica si tu print screen urile..ca se vede numarul apelantului.. data viitoare !! da a venit vara august .. trebuiri personale.. mare..chestii.. program ocazional... Oare ce sa mai spui... :hmmm

Bună, nu înțeleg la ce te referi prin "program ocazional". Am lucrat zilnic de la 12-13 pana la 22-23. Nu sunt robot și da, mai am și probleme personale ce trebuie rezolvate. Mi s-a părut răutăcios comentariul tău. Referitor la postare am editat doar numărul de telefon, neavând timp sa recitesc tot mesajul. Imediat am sesizat, am repostat printul editat corespunzător și am dat raport la precedentul. Te pup
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: +40750462678
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Te rog sa stergi screenul din postare. Nu am nevoie de confirmari. Multumesc.

Bună îmi cer scuze ma revanșez cu o reducere de preț.
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...