Sari la conținut

Iulia 0722138288 Burebista


Vizitator batranul george

Postări Recomandate


  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am dat un ochi pe anunturile pe Bucuresti ale forumului si ce vad: Iulia

Programare + confirmare cu 30 min inainte prin SMS

Ajuns in zona indicata de fata am vorbit la telefon si am fost indrumat cu precizie catre locatie. (Zona Burebista-rond Alba Iulia )

Am detaliat putin actiunea ce urma sa se intample si hai la treaba. Am rugat-o sa imi faca un masaj mai in forta pentru incalzire si s-a conformat. I-am spus la inceput ca sunt fan al actiunilor incepute cu preludiu indelungat si parea a fi in asentimentul meu. Desi nu am atins subiectul de la inceput fata accepta sa fie sarutata si participa si ea la actiune. Oralul este protejat, monteaza prezervativul intr-un fel anume, este placut si incearca deep la cerere. Incercat si meniul zilei 69, pisicuta frumoasa epilata, micuta jos. Pielea este foarte fina, greu mi-a fost sa iau mana de pe ea.

La normal am incercat mai multe pozitii, (foarte receptiva) finalizat in balonas. Placut este ca te trage in ea, te saruta pasional, m-am simtit foarte bine. Nu pare incepatoare la normal, stiind cum sa se muleze in anumite pozitii.

Dupa perceptiile mele se umezeste natural,In timpul sexului pare ca savureaza si ea din plin momentul, si este o senzatie foarte intima si apropiata. Accepta fara probleme diverse pozitii, da contre si se misca bine cand este deasupra. De asemenea sanii ei mari sunt perfecti pentru sex intre sani, pe care nu se sfieste sa ti-l ofere. De remarcat ca te lasa sa conduci tu actiunea, daca stii ce vrei si ce sa ii ceri.

Aspect fata 9 , 
Igiena ,atitudine si comportament 10
OP 10 , 

Normal: 9 (se implica, receptiva la pozitii)

GFE 9, destul de tandra dar nu pisicoasa, accepta sarut

Cost distractie 250/h pentru toate serviciile din anunt, nu am intrebat de pret/ finalizare

M-am simtit bine cu Iulia si o recomand cu caldura .

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...