Sari la conținut

Laura - 0722896392


Postări Recomandate

  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Ba da etno. Și da toată treaba trebuie să o faci tu. Deci nici un efort. Nici o contra nimic. Se abține sa nu geama din nu știu ce motiv.

Vad ca tu esti chiar expert in domeniu daca iti dai seama ce baga numai uitandu-te la ea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Poate că nu o face de bună voie și "fumează" la ordin ca să nu se prindă clienții. Vânătăile ar fi mai greu de ascuns.

Mie imi suna ridicol ce ai scris! :))))

Daca chiar ii fumata, sigur o face de buna voie. :)

Link spre comentariu
Vizitator tmdud
Reputație: 0

Avea o vânătăie pe gât. Expert nu sunt, am avut și eu o perioadă în care ma învârteam prin astfel de cercuri. Dar acum nu.

Maybe she likes it rough.
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Am vizitat-o si eu acum cateva zile pe Laura, a respectat programarea, locatia de la Judetean este foarte usor de gasit. M-a primit imbracata intr-un body negru sexy si pe tocuri, foarte draguta, slim, parul cu nuante de albastru. Locatia e ok cu aer conditionat, am vazut-o pe colega in prima camera pe canapea. M-am cerut la dus ca de obicei, am primit prosop curat, la baie am gasit gel de dus barbatesc. La intoarcere domnisoara ma astepta in a doua camera ( cea cu pat ) pregatita de distractie. M-am apropiat de ea, am luat-o in brate si mi-a spus ca daca vreau sa o sarut e 50 de lei in plus. Am zis OK si am inceput sa ne sarutam ca niste adolescenti dupa care m-a impins in pat, lucru care m-a surprins putin ( in mod pozitiv :) ), trebuie sa recunosc. Am continuat cu imbratisari, saruturi pe corp, pe gat, FK la greu dupa care mi-a facut un ON de zile mari cu schimbari de ritm, tentative de deep, atentie la OO. Am trecut la normal, se implica, pune multa pasiune, cu gemete, contre am schimbat cateva pozitii, dar nu prea multe ca nu m-a tinut pe mine. Dupa ce m-am imbracat si i-am dat halatul ne-am mai sarutat putin asa de ramas bun cu promisiunea ca data viitoare o sa iau o ora.

 

Locatie: 9 - apartamentul e ok, racoros, aer conditionat, dar pentru ca nu e decomandat apar probleme cand au amandoua client

Igiena: 10 - curata, parfumata frumos, piele fina

Oral: 10 

Normal: 10 - se implica, vrea sa simta si ea placere

GFE: 10+

 

Platit 200 ( 150/fin + 50FK )

 

Recomand ! Eu o sa-mi fac abonament. 

 

 

Legat de discutiile de mai sus, eu am fost la ea in jurul orei 19 dupa munca si era foarte fresh, nu mi s-a parut fumata sau sub influenta altor substante recreationale.

  • Like 2
Link spre comentariu

Reputație: -186
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Vizitat fetele, mai are o colega. Corp tanar, subtirica, sani ft misto, mici si fermi, merita pentru prospatura.

Acum, de la inceput ii zic FK, cica asta costa in plus. In anunt scrie ca "depinde de compatibilitate", zi-mi daca si de ce nu suntem compatibili sa ne mozolim. Ok, o lasam asa, ne sarutam timid ...

Atitudine joviala, sare la ala micu si incepe un oral bun. Cand sa ii trag limbi, cica "asta e chiar extra", desi scrie de extra ca e doar CIM. Ok, renunt la limbi, dau sa intru in ea, dar nu imi poate pune prezervativul. Incearca, ala micu se enevreaza, pana la urma am tras un numar asa si am plecat.

Recomand numai pentru palmares de prospaturi.

Colega e dragutica si ea, par ambele orientate spre client, dar daca au inceput cu fazele asta costa extra, eu stiu ce urmeaza, nu ma mai intereseaza.

Igiena - nu am simtit nimic suspect

Oral: 9

Normal: 6

Locatie: 10, cu AC

Programare: 10, punctualitate

Respectare preturi: 7

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...