Sari la conținut

Doamna 40 ani 0729367302


Postări Recomandate

A raspuns doamna intr-un final, si mi-a aruncat o fraza : prefer sa imi ofer serviciile celor din agenda telefonului pentru ca fiecare are un loc de munca si nu mai are timp de altceva asa ca prefer sa imi ofer serviciile doar celor vechi cu care imi pot aranja programul. Mi-a multumit de intelegere si mi-a spus ca daca se iveste program lober sa sun ca poate poate.(ceva gen te primesc dar nu te primesc insa te primesc poate)

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

A raspuns doamna intr-un final, si mi-a aruncat o fraza : prefer sa imi ofer serviciile celor din agenda telefonului pentru ca fiecare are un loc de munca si nu mai are timp de altceva asa ca prefer sa imi ofer serviciile doar celor vechi cu care imi pot aranja programul. Mi-a multumit de intelegere si mi-a spus ca daca se iveste program lober sa sun ca poate poate.(ceva gen te primesc dar nu te primesc insa te primesc poate)

stai linistit ca nu ai pierdut nimic.......

Link spre comentariu

Mai mult ca sigur ai dreptate insa am ramas dezamagit se pare ca doamna acum ceva timp tragea clientela ca o ducea rau cu banuti I-ar acuma o arde aiurea, ce vreau sa spun, nu a fost ferma a lungit-o si lalait-o ceea ce banuiesc ca nu sunt singuru care nu suporta.

Link spre comentariu

m-am conversat azi pe SMS cu ea si i-am spus ca sapt viitoare trec pe la ea si a fost de acord....ati mai fost careva recent?cum mai arata?

Ai reușit să ajungi la ea? Eu am încercat anul trecut să merg la ea dar în ziua cu pricina nu mi-a mai răspuns la telefon. Ar fi super dacă ne-ai putea da ceva detalii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...