Sari la conținut

0730142595 Anda-8martie


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pacat ca sta “ ascunsa” chiar era ok. Ultima data isi schimbase si locatia si numarul de telefon...acum a schimbat din nou si locatia si numarul. De data asta nu am reusit sa mai fac rost de numarul de telefon.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

My friend @croco... baba iritata nu's. Nici macar mosh.

"Pus in pericol integritatea proprie si personala"...

Pai hai sa-ti explic. Daca fata asta nu se vrea publica pe nicaieri, nu are anunturi pe site-uri de specialitate, nu are poze publice pe nicaieri etc, deci vrea sa ramana in anonimat fata de "publicul larg", cum crezi ca nu o afecteaza daca un posibil detinator de poze le-ar posta aici, fara acordul ei?

Nu cred ca e treaba noastra sa judecam pe nimeni cum si in ce mod isi face alegerile.

Ptr mine este clar ca ea "practica" acest "job" intr-o discretie totala, incercand din rasputeri ca nimeni din cei apropiati ei (familie, rude, prieteni etc.) sa nu banuiasca ceva sau sa afle ceva.

Categoric ca exista un risc ca oricand sa-i apara la usa un "recomandat" pe circuit inchis care sa o cunoasca din mediul familial/de prieteni dar... este destul de greu....

 

Asa ca hai sa o lasam in discretie...

 

Si ca sa vezi ca's baiat bun ☺, cauta pe la pg 3-4. Nu stiu cata relevanta au pozele acelea ptr tine (sunt de acum 3 ani), tot ce pot sa spun este ca dpmdv este o fata frumoasa si cu un comportament deosebit.

 

Bafta

Radule și acum daca am cerut o poza,doua,trei....cinci chiar daca fata nu mai este activă..asta înseamnă că o hartuie cineva sau că i'a pus în pericol integritatea proprie și personală?Ce dreq sari de cur in sus așa ca babă d'aia de la piață iritată că te-ai pus în fața ei la coadă la pătrunjel!Hai să fim bărbați Radule... ðŸ‘ðŸ‘

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

My friend @croco... baba iritata nu's. Nici macar mosh.

"Pus in pericol integritatea proprie si personala"...

Pai hai sa-ti explic. Daca fata asta nu se vrea publica pe nicaieri, nu are anunturi pe site-uri de specialitate, nu are poze publice pe nicaieri etc, deci vrea sa ramana in anonimat fata de "publicul larg", cum crezi ca nu o afecteaza daca un posibil detinator de poze le-ar posta aici, fara acordul ei?

Nu cred ca e treaba noastra sa judecam pe nimeni cum si in ce mod isi face alegerile.

Ptr mine este clar ca ea "practica" acest "job" intr-o discretie totala, incercand din rasputeri ca nimeni din cei apropiati ei (familie, rude, prieteni etc.) sa nu banuiasca ceva sau sa afle ceva.

Categoric ca exista un risc ca oricand sa-i apara la usa un "recomandat" pe circuit inchis care sa o cunoasca din mediul familial/de prieteni dar... este destul de greu....

 

Asa ca hai sa o lasam in discretie...

 

Si ca sa vezi ca's baiat bun ☺, cauta pe la pg 3-4. Nu stiu cata relevanta au pozele acelea ptr tine (sunt de acum 3 ani), tot ce pot sa spun este ca dpmdv este o fata frumoasa si cu un comportament deosebit.

 

Bafta

 

 

Bine my friend Radu mami Radule...bafta și ție și mai vorbim..și cu alte ocazii :) :) :) ðŸ‘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...