Sari la conținut

0753543928 - Pustoaica simpatica


Postări Recomandate

Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Te întreb eu de la ce te-ai luat? Aaa esti un cineva,sa fii sănătos,nu ma interesează,ca scrii nu stiu ce recenzii,iarasi nu ma interesează,ca eu sunt nimeni,iarasi nu ma interesează părerea ta,ca ești Vasileblej alias fish,iarasi nu ma interesează,ca o sa scrii recenzii nu stiu cui,iarasi nu ma interesează,ca vad ca te dai cocos,blea suka, nu știu din ce grupare faci parte ,dar vezi ca s-ar putea sa iti rupi gatul. Hai du-te la plimbare baiatule,ca miroase a reclama moldovineasca,bleati suka. Ce obosit,nu știe limba romana dar el este tare in România bleati. Culca-te. Noapte buna.

Pe mine mă interesează topicul ăsta. Dacă ai văzut că caut fătuca ce dracu ai scris tu pe el, de te iei de nu știu care. Încă astept informația. Unde e fătuca asta? Ce e așa greu ? Ce nu înțelegi?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pai ar trebui sa ne spui tu,unde ai trimis-o. Hai du-te la piata baiatule. Pentru mine deja este CLAR DE EVITAT. Atat timp cât apare rachetul si începe sa elucubreze si sa ii vezi analfabetismul la vedere,eu zic pas. Si ce sa povestesc,avem recenzii. Care au vizitat-o sa fie sănătoși, eu am încercat ieri de 100 de ori,foarte bine ca nu s-a nimerit,pentru ca nu am chef sa intretin fishy-fishy. Pentru cat se dădeau de ceasul morții unii colegi,vai vorbeste cu pula,foarte bine,sa vorbeasca. Apoi bleati sa ni videm sănătoși. Noapte buna.

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Pai ar trebui sa ne spui tu,unde ai trimis-o. Hai du-te la piata baiatule. Pentru mine deja este CLAR DE EVITAT. Atat timp cât apare rachetul si începe sa elucubreze si sa ii vezi analfabetismul la vedere,eu zic pas. Si ce sa povestesc,avem recenzii. Care au vizitat-o sa fie sănătoși, eu am încercat ieri de 100 de ori,foarte bine ca nu s-a nimerit,pentru ca nu am chef sa intretin fishy-fishy. Pentru cat se dădeau de ceasul morții unii colegi,vai vorbeste cu pula,foarte bine,sa vorbeasca. Apoi bleati sa ni videm sănătoși. Noapte buna.

Așa e că te-ai enervat un pic. Eu chiar m-am distrat.

Noapte bună îți doresc. Și deschide un topic la discuții generale când te doare ceva, lasă topicul fetelor în pace. E foarte ușor și simpul. Cum? Cum ai deschide berea. :)

Link spre comentariu

Wey gogule. Tu te-ai stricat la cap. Cred ca ai gresit forumul....Deci ce spuneai tu...sa intrebam prostituatele despre personalitatea ta marcanta ? De parca ar interesa pe cineva asta. Ce poti fi altceva decit un Nea Vasilebleg care da si el bani ca sa aiba parte de sex.

Nu te mai sparge in beshini si lasa impresiile .

E suficient sa vedem cine iti da laikuri si stim ce echipa de pretenari ai in spate.

 

Ps. Chiar nu o sa avem timp sa intrebam pufarinele astea care presteaza si pt tine. Personalitateo !

 

 

Vezi că ești într-o confuzie mare. Mă simt ofensat când mă recomand sau vreo fătuca îmi face referire cu vasileblej de aici, prefer să nu mă recomand, prefer ca prima întâlnire să descurcă natural, prefer să nu îți dau eu ție prea multe detalii că si așa esti pe altă lume și altă realitate, prefer să nu îți spun câte fete am vizitat, prefer să nu îți spun câte fete mă cunosc și de aici (puține crede-mă). Vezi-ți de pătrătica ta și de treburile tale și atât eu cât alții să își vadă de a lor. Citește recenziile mele de pe Iași (dacă vor urma), mergi după ele și întreabă. Cine e vasileblej? Apoi vorbește.

Dacă tot ești așa important eu te întreb. In ce oraș e fătuca asta? Și urmărește cu atenție, poate ii fac recenzie acolo. Tu citește că eu știu ce scriu, poate înveți și tu ceva.

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Wey gogule. Tu te-ai stricat la cap. Cred ca ai gresit forumul....Deci ce spuneai tu...sa intrebam prostituatele despre personalitatea ta marcanta ? De parca ar interesa pe cineva asta. Ce poti fi altceva decit un Nea Vasilebleg care da si el bani ca sa aiba parte de sex.

Nu te mai sparge in beshini si lasa impresiile .

E suficient sa vedem cine iti da laikuri si stim ce echipa de pretenari ai in spate.

 

Ps. Chiar nu o sa avem timp sa intrebam pufarinele astea care presteaza si pt tine. Personalitateo !

 

Ms my friend că mai recunosc. Chiar gogu sunt... Fostul Gogu85, ai o recenzie la cineva super cunoscută in Iași e scrisă in 2015 la pagina 28. Acum că sunt un Vasile parcă e altceva. ;)

Tu ce mai faci? Așa e că îți e dor de vechiul cont? Mie nu îmi e dor. Sau îți e dor să vezi centura parisului.. Care centură? Mare sau mică? :) vezi ca sa dat drumul la graniță. Fugi până nu îți strică francezii cortul.

 

Dacă ești prost de ce e absolut necesar să semnalizezi?

Zi-mi un pic. Știi ceva de fată. Sau ești sipozitor si tu. De ăla de băgat in cur.

 

Edit. Acum văd de ce gașcă vorbea radu sex ăsta. Voi sunteți cățeluși de aia neastâmpărați.. Ham! Ham! Marș in plm.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Auzi,mai cacat cu ochi,corcitura între cazac si rus. Ieși în plm de imbecil si promoveaza-ti fufele în alta parte. Si nu mai jigni romanii ca daca nu aveai pașaport romanesc,erai un nimeni acum. Mars la cacat. Atat timp cât sun fufa o jumate de zi și are telefonul inchis,ca deh o plimbați voi pe unde vreți,mars de aici mai peștișorule, eu o trec din start la DE EVITAT. Sa o plimbi umde vrei tu. Eu nu cotizez la băămvă,bleati.

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Auzi,mai cacat cu ochi,corcitura între cazac si rus. Ieși în plm de imbecil si promoveaza-ti fufele în alta parte. Si nu mai jigni romanii ca daca nu aveai pașaport romanesc,erai un nimeni acum. Mars la cacat. Atat timp cât sun fufa o jumate de zi și are telefonul inchis,ca deh o plimbați voi pe unde vreți,mars de aici mai peștișorule, eu o trec din start la DE EVITAT. Sa o plimbi umde vrei tu. Eu nu cotizez la băămvă,bleati.

Pașaportul meu chiar e romanesc. Vorbind de pașaport, am o fobie așa de el. Se face pe 10 ani de acum și eu il umpleam in 3 pe cele 32 de pagini din care 10 sunt vize pe diferite țări . Știi poate tu ce e de făcut? Sunt sigur că la intrarea și iesirea din Iași nu trebuie viză. Sau trebuie? Pui tu?
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ms my friend că mai recunosc. Chiar gogu sunt... Fostul Gogu85, ai o recenzie la cineva super cunoscută in Iași e scrisă in 2015 la pagina 28. Acum că sunt un Vasile parcă e altceva. ;)

Tu ce mai faci? Așa e că îți e dor de vechiul cont? Mie nu îmi e dor. Sau îți e dor să vezi centura parisului.. Care centură? Mare sau mică? :) vezi ca sa dat drumul la graniță. Fugi până nu îți strică francezii cortul.

 

Dacă ești prost de ce e absolut necesar să semnalizezi?

Zi-mi un pic. Știi ceva de fată. Sau ești sipozitor si tu. De ăla de băgat in cur.

 

Edit. Acum văd de ce gașcă vorbea radu sex ăsta. Voi sunteți cățeluși de aia neastâmpărați.. Ham! Ham! Marș in plm.

Radu sex asta iti va opinti o pula in gat. Ce sa ii faci,nu ai ce sa ii faci. Eu am zis ca ma duc și la barbati asa ca..... si baga-ti supozitorul in cur. Ce secătura de peste Prut. De regula,nu bag în seama agramații si pestii. Dar se pare ca acești indivizi de peste Prut,proxeneți,nu se astâmpăra. Parca erai pe alt topic,ai aparut acum cu mandra? NU VOI COTIZA NICIODATA LA BUNASTAREA VOASTRA,JAVRELOR. PA SI PUSSY. POTI SA ITI IEI MANDRA SI SA TE DUCI DE UNDE AI VENIT. CU TOATE VORBIRILE MANDREI CU PULA SI CU TOATE CELE,CU TOT GFE EI. HAI PA.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Radu sex asta iti va opinti o pula in gat. Ce sa ii faci,nu ai ce sa ii faci. Eu am zis ca ma duc și la barbati asa ca..... si baga-ti supozitorul in cur. Ce secătura de peste Prut. De regula,nu bag în seama agramații si pestii. Dar se pare ca acești indivizi de peste Prut,proxeneți,nu se astâmpăra. Parca erai pe alt topic,ai aparut acum cu mandra? NU VOI COTIZA NICIODATA LA BUNASTAREA VOASTRA,JAVRELOR. PA SI PUSSY. POTI SA ITI IEI MANDRA SI SA TE DUCI DE UNDE AI VENIT. CU TOATE VORBIRILE MANDREI CU PULA SI CU TOATE CELE,CU TOT GFE EI. HAI PA.

Bă radu sex amu că zici că aș lua o mândră blondă și aș fugi , nu aș zice nu, da măi sexoxule. Nu camelia! :) Eu ți-am zis să lași berea. Tu nu! Batman-Batman.Cum era aia. Ham-Ham! Câini latră pietrele rămân

 

Îmi cer scuze Cameliei pentru circul care l-am creea. M-am distrat și eu puțin că îmi era dor. .

Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
La 16.09.2020 la 22:07, radu-alex a spus:

Auzi,mai cacat cu ochi,corcitura între cazac si rus. Ieși în plm de imbecil si promoveaza-ti fufele în alta parte. Si nu mai jigni romanii ca daca nu aveai pașaport romanesc,erai un nimeni acum. Mars la cacat. Atat timp cât sun fufa o jumate de zi și are telefonul inchis,ca deh o plimbați voi pe unde vreți,mars de aici mai peștișorule, eu o trec din start la DE EVITAT. Sa o plimbi umde vrei tu. Eu nu cotizez la băămvă,bleati.

De ce te adresezi tuturor cu limbaj de grota, trolule?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 18 minute, PokerFace13 a spus:

De ce te adresezi tuturor cu limbaj de grota, trolule?

Troll esti tu,cap de pula proasta,bautoare de spirt.Dacă ați mai văzut retardat mintal poate fi acest urangutan cretinoid. A cautat toate postarile mele ca să le dea minus. Se cunoaște ca e un asistat social care nu are alta treabă decât sa stea pe net sa suga pula. Ma afectează fix cat 3 puli băgate în gura curvei care te-a făcut, maimuțoiule.  Spre deosebire de tine eu nu îmi fac conturi ca să le plătesc cu abonamente. Cu banii aia eu merg sa fut,nu sa stau ca tine sa fac laba. Spor la minusuri,gunoiule. Cat de cretin a putut sa te facă betiva aia de ma-ta.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Acum 1 minut, radu-alex a spus:

Troll esti tu,cap de pula proasta,bautoare de spirt.Dacă ați mai văzut retardat mintal poate fi acest urangutan cretinoid. A cautat toate postarile mele ca să le dea minus. Se cunoaște ca e un asistat social care nu are alta treabă decât sa stea pe net sa suga pula. Ma afectează fix cat 3 puli băgate în gura curvei care te-a făcut, maimuțoiule.  Spre deosebire de tine eu nu îmi fac conturi ca să le plătesc cu abonamente. Cu banii aia eu merg sa fut,nu sa stau ca tine sa fac laba. Spor la minusuri,gunoiule. Cat de cretin a putut sa te facă betiva aia de ma-ta.

Trollule :))) Troll penibil, esti rosu ca racu' trollule! :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 11 minute, PokerFace13 a spus:

Trollule :))) Troll penibil, esti rosu ca racu' trollule! :)))

Cont plătit pe 23 decembrie,se vede cine e troll. Hai mai baga un minus, mai plătește un cont și important mai fa o laba în timp ce eu ii dau o muie scurta lui ma-ta. Chiar ca ma doare fix în cot de forum și de minusurile tale,retardatule.  Te oftici? Mai baga un minus,oligofrenule

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Chiar acum, radu-alex a spus:

Cont plătit pe 23 decembrie,se vede cine e troll. Hai mai baga un minus, mai plătește un cont și important mai fa o laba în timp ce eu ii dau o muie scurta lui ma-ta. Chiar ca ma doare fix în cot de forum și de minusurile tale,retardatule.  Te oftici? Mai baga un minus,oligofrenule

Trollule :))) Troll mic si obraznic ce esti :)))))) Troll mic si rosu ca racu' :)))

Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Acum 17 minute, PokerFace13 a spus:

Trollule :))) Troll penibil, esti rosu ca racu' trollule! :)))

Trollule, chiar credeai ca ti-o bagi in gura tuturor de pe forum si nu iti intra si tie sperma in gura? :)))))) Troll mic si obraznic ce esti :)))

Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Acum 19 minute, PokerFace13 a spus:

Trollule :))) Troll penibil, esti rosu ca racu' trollule! :)))

Troll mic si obraznic ce esti :))) Nu te-a invatat mama ta sa te adresezi frumos celor de pe forum? Troll mic si rosu ca racu' :)))

Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Acum 9 minute, radu-alex a spus:

Cont plătit pe 23 decembrie,se vede cine e troll. Hai mai baga un minus, mai plătește un cont și important mai fa o laba în timp ce eu ii dau o muie scurta lui ma-ta. Chiar ca ma doare fix în cot de forum și de minusurile tale,retardatule.  Te oftici? Mai baga un minus,oligofrenule

Troll mic si obraznic ce esti :))) Nu te-a invatat mama ta sa te adresezi frumos celor de pe forum? Troll mic si rosu ca racu' :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 10 minute, PokerFace13 a spus:

Troll mic si obraznic ce esti :))) Nu te-a invatat mama ta sa te adresezi frumos celor de pe forum? Troll mic si rosu ca racu' :)))

Numai atât știi? Troll,troll,troll? Mai baga un minus în timp ce eu sunt ocupat sa iti iau tot neamul în pula si pe cei vii și pe cei morți.  Aaa si nu uita,abonamentul, cercopitec cu cap de bivol

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
La 16.09.2020 la 22:07, radu-alex a spus:

Auzi,mai cacat cu ochi,corcitura între cazac si rus. Ieși în plm de imbecil si promoveaza-ti fufele în alta parte. Si nu mai jigni romanii ca daca nu aveai pașaport romanesc,erai un nimeni acum. Mars la cacat. Atat timp cât sun fufa o jumate de zi și are telefonul inchis,ca deh o plimbați voi pe unde vreți,mars de aici mai peștișorule, eu o trec din start la DE EVITAT. Sa o plimbi umde vrei tu. Eu nu cotizez la băămvă,bleati.

Nu te-a invatat mama ta sa te adresezi frumos celor de pe forum? Troll mic, rosu ca racu' si rau ce esti! :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...