Sari la conținut

Maya - Tomis 3 - 0767989802


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Azi am vizitat-o din nou . Foarte primitoare ,îngrijită și foarte “ lipicioasă ” .Locatie ING cișmele servici foarte bune 100/200 extra 50 finalizare orală sau faciala. Pentru cei in cautare de ceva tânăr și frumos o recomand ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Salut , a trecut o luna cred de cand am fost la Maya si trebuie sa las aceasta recenzie la adresa ei..

 

Am sunat , a raspuns placut m a indrumat spre ING pe cismelei , dupa pe o alee in spate ..in fine , ajuns acolo urc , era unu la parter la geam se uita atent la cine sun , oameni de aia obsedati

Ajung in apartament , m a intampinat intr un capot lung (incepuse o ploaie cam tare ) stat la vorba ceteva minute , e o fata frumusica , calma , mai am vorbit una alta , dupa trec la baie pt un mic refresh la cardan , baia era toata o panarama , de aia batraneasca avea un gel de dus acolo , avea si un prosopel curay dar tot asa batranesc parca zici ca ieseau atele din el , ea nu a intrat la dus mentionez in prezenta mea , am iesit din vechitura de baie ea ma astepta in sufragerie goala , fata chiar e o prezenta placuta . I am achitat banii 200 pt 1 ora + 50 pt cim si am inceput actiunea . Mangaieri chestii , dupa i am cerut sa o suga in genunchi si stand pe canapea , eu in picioare , a inceput cu un oral super bun , cu saliva , cu dat cu ea peste botul ei , aveam impresia ca e nesatula la oral , o lua , se juca cu ea , o scuipa , dupa ii mai dadeam cu viteza in gura un picut , se pricepe fata la oral ca primul numar a fost oral si am finalizat pe fata ei cu jeturi mari , i am imprastiat pe corp sperma ..

A mers la baie s a sters pe fata , nu stou exact daca s a si spalat jos ,

Am revenit , iar a inceput cu un oral bun tot asa placut , cu limbi pe el , dupa am trecut cu ea doggy i am dat acolo ce am putut mai o luam de par dar nu tare , dupa care am finalizat.. igienizat cu servetele , am mai stat putin si la revedere..

Si dupa cum am vazut trebuiesc acordate niste note

Locatie - 6 , e un apartament prea batranesc , te indispune cand intri in el

Maya -9 e de treaba , vrea sa se faca placuta , dar cam monotona in timpu actiunii , a si zis ca ea e linistita si afara si in pat

Oral- 9

Normal - 8 nici nu am apucat multe pozitii , dar la caprita ofera o viziune buna , are curu mare carnea cam moale si paru ala lung , forta ce sa mai..

E o fata ok , nici banala nici speciala , dar locatia nu ii prieste deloc si e a zis asta..

Cam asta a fost , oricum eu o s o mai vizitez ..Bafta

  • Like 2
Link spre comentariu

A3a vizita.Subscriu la ce a zis Nacho

 

Maya e super, dar locatia nu e cine stie ce

 

Nu a facut dus cand am fost, dar miroase frumos. I am facut si oral si nu am simtit vreun miros dubios! Presupun ca face dus dupa ce pleci.

 

GFE 10 - era cam frig in camera si isi freca mainile ca sa le incalzeasca, sa nu ma atinga rece. Am apreciat mult asta.

 

Oral 10, are un talent misto la CIM (recomand)

 

Normal Nu am fost curios.

 

Ca minus ar fi ca a scos finalizarea faciala .Alt minus a fost ca voiam sa fac dus, dar mi-a zis ca nu are prosop... i am zis in gluma ca ma sterg cu hanoracul si mi a facut rost si de prosop =))) plm, Eu fac baie de acasa, nu vin sa ii consum apa, dar prefer sa fac un dus scurt si la fata locului pt ca transpir repede. Ar merge investit putin in niste prosoape mai noi 👌

 

Merita.cu toate ca locatia e batraneasca, nu sunt agent imobiliar sa recenzez incaperi. In schimb nu prea o aud bine cand sun. O fi telefonul, o fi semnalul, nu am idee.

 

Ciocane tari, fata are potential 💪 💪

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mai are cineva un alt număr de a lui maya ca asta vad ca este închis sau stie cineva de ea mai activează sau sa retras?

Numărul e cel din titlu.

Aproape de Cireșica o găsești, ca punct de reper un ING și un Superbet. Bloc 4 etaje.

Eu am fost acum 3 zile.

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 45 minute, maya anastasia a spus:

Nu mai activez dar va pot recomanda o tipa ok💋 va las numarul sa va convingeti voi va pup guys 

0722116086 

Mare pierdere pentru oras .......dar ma bucur pentru ea .....de mult isi dorea sa renunte 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...