Sari la conținut

1 JOS PSD


Vizitator

Postări Recomandate

Daca ei cred ca cu asta vor da jos PSD-ul, sa fie sanatosi.

Rezistentii nu dovedesc nimic altceva decat ca sunt o alta adunatura mioritica de huligani pseudo-liberali ce vor doar ciolanul, nicidecum sa modernizeze tara asta, la fel ca si PSD.Asa ceva nu pot sa sprijin.

 

E rau ca tara asta a ajuns sa aiba de ales intre niste mafioti rosii si mafioti albastri.    

Ce ar avea daca am visa sa avem politicieni ca-n Germania sau ca-n Japonia? 

 

M-am saturat sa aleg mereu intre doua rele.

  • Like 1
Link spre comentariu

".......... informări trimise Poliţiei Române, prin canalele de cooperare poliţienească internaţională,  de autorităţile suedeze (Biroul Interpol Stockholm), în care se menţiona faptul că numărul de înmatriculare în cauză este valabil doar pe teritoriul naţional al Suediei, nefiind valabil pe teritoriul altor state”.


Brigada Rutieră mai menţionează că autoturimul în cauză are şi un alt număr de înmatriculare decât cel aplicat şi face referire la pct. 1 din Anexa nr. 2 din Convenţia de la Viena (8 noiembrie 1968) ratificată de România prin Decretul nr. 318 din 1980, care stipulează că „numărul de înmatriculare prevăzut la art. 35 şi 36 ale Convenţiei trebuie să fie compus fie din cifre, fie din cifre şi litere (...)” context în care se confirmă lipsa de valabilitate a numărului aplicat pe autoturism şi astfel permisiunea de a folosi, pe teritoriul României, doar numărul permanent, care figurează şi în bazele de date.


 


  Tantalau mai esti bai Muioane !


Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

".......... informări trimise Poliţiei Române, prin canalele de cooperare poliţienească internaţională,  de autorităţile suedeze (Biroul Interpol Stockholm), în care se menţiona faptul că numărul de înmatriculare în cauză este valabil doar pe teritoriul naţional al Suediei, nefiind valabil pe teritoriul altor state”.

Brigada Rutieră mai menţionează că autoturimul în cauză are şi un alt număr de înmatriculare decât cel aplicat şi face referire la pct. 1 din Anexa nr. 2 din Convenţia de la Viena (8 noiembrie 1968) ratificată de România prin Decretul nr. 318 din 1980, care stipulează că „numărul de înmatriculare prevăzut la art. 35 şi 36 ale Convenţiei trebuie să fie compus fie din cifre, fie din cifre şi litere (...)” context în care se confirmă lipsa de valabilitate a numărului aplicat pe autoturism şi astfel permisiunea de a folosi, pe teritoriul României, doar numărul permanent, care figurează şi în bazele de date.

 

  Tantalau mai esti bai Muioane !

 

 

bai esti prost :))))) vezi ca s-a schimbat in anul 2016 la ONU..prostea :)))) 

ultra prost

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu stiam că bolșevicii si comunistii sunt impotriva PSD, dar daca tu stii altceva...te las, totusi nu pot sa nu fac observatia si-ti spun ca poate te înșeli!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Taci salahorule, numarul preferential si subsecvent e valabil doar in Suedia nu si-n afara tarii.

Mensevicule !  :laugh2  :laugh2

Stii ce e ? Stii o pula  =))

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Eu stiam că bolșevicii si comunistii sunt impotriva PSD, dar daca tu stii altceva...te las, totusi nu pot sa nu fac observatia si-ti spun ca poate te înșeli!

Tu te prostituezi de la 15 ani,de unde scoala de unde cultura?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tu te prostituezi de la 15 ani,de unde scoala de unde cultura?

a supt pula negrilor, arabitoilor, cecenilor de cand era **spam editat** ...ai de plm

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu stiam că bolșevicii si comunistii sunt impotriva PSD, dar daca tu stii altceva...te las, totusi nu pot sa nu fac observatia si-ti spun ca poate te înșeli!

in ce partid esti inscrisa ? ala in care iti da carnet rosu ?

Link spre comentariu

esti prost ba daca faci recenzii fake si nu stii legislatia din Romania si UE !!!

Da, ba. Noroc cu tine !! Vai de steaua ta de cretin ! Numai un prost face tot ce poate ca sa nu treaca neobservat. Si mai e si mandru de asta. Otraveste-te singur ! Ia cu verde de Paris  :laugh2  

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tu te prostituezi de la 15 ani,de unde scoala de unde cultura?

Cine a zis domne asta?

Tu?

Tu esti un nimeni!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

este extrem de proasta. Motanul o lasa sa bantuie pe forum pentru divertismentul altora :))))

Esti sigur, nu cumva idioți ca voi sunt jucăria mea?Ia vezi mai bine si nu-ti mai fa iluzii pentru ca nu stii cât duce gândirea mea si nici nu ma cunosti...

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...