Sari la conținut

Bruneta focoasa reala 0730297084


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator batranul george
Reputație: 0

asa tata, sa vina recenzia si dupa ne dam cu parerea. sigur mai apare vreunul care zice ca a stat prea mult la soare si tot asa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Am fost de doua ori la ea si nu ma mai duc pentru ca am impresia ca nu are inca cei 18 ani impliniti. Nu i-am cerut buletinul, bazandu-ma pe faptul ca mi-a povestit ca a fost in niste cluburi in care (sper) ca nu ar fi lasat-o sa intre daca nu avea 18 ani. Al doilea semn de intrebare a fost faptul ca de fiecare data ne-am intalnit in alta locatie.

 

Locatia: ---. E irelevanta din moment ce de fiecare data ne-am vazut in alt loc.

Fata: 8. Genul skinny, cu sani nr. 2, carnita tare. Nu prea ai ce sa vorbesti cu ea, dar incearca sa comunice si raspunde la ce-o intrebi.

Oral: 8. Fara CIM sau COF, dar e facut cu simt de raspundere.

Normal: 9. Fiind mica de inaltime o poti manevra cum vrei. Stie cum sa se aseze ca sa ai o vedere bun.

Anal: N/A

GFE: 7. Nimic de notat aici.

Amenda: 300 lei / ora

 

Nu mai revin din motivele enumerate la inceputul recenziei.

  • Like 8
Link spre comentariu

Am fost de doua ori la ea si nu ma mai duc pentru ca am impresia ca nu are inca cei 18 ani impliniti. Nu i-am cerut buletinul, bazandu-ma pe faptul ca mi-a povestit ca a fost in niste cluburi in care (sper) ca nu ar fi lasat-o sa intre daca nu avea 18 ani. Al doilea semn de intrebare a fost faptul ca de fiecare data ne-am intalnit in alta locatie.

 

Locatia: ---. E irelevanta din moment ce de fiecare data ne-am vazut in alt loc.

Fata: 8. Genul skinny, cu sani nr. 2, carnita tare. Nu prea ai ce sa vorbesti cu ea, dar incearca sa comunice si raspunde la ce-o intrebi.

Oral: 8. Fara CIM sau COF, dar e facut cu simt de raspundere.

Normal: 9. Fiind mica de inaltime o poti manevra cum vrei. Stie cum sa se aseze ca sa ai o vedere bun.

Anal: N/A

GFE: 7. Nimic de notat aici.

Amenda: 300 lei / ora

 

Nu mai revin din motivele enumerate la inceputul recenziei.

 

Spune-mi te rog dacă are într-adevăr parul ăla asa de lung. Mersi.

Link spre comentariu
  • Oras:Muntele Olymp
  • Oras:Muntele Olymp

confirm si eu, este fata din poza

Locatie langa Zepter. E super dragutza, skinny, stie sa sa stea in pozitii care o pun in evidenta. As compara o cu bella, doar ca atitudinea e mai ok

 

Oral: 9, destul de bun

Normal 9

GFE 8, accepta si fk contra cost

Halat 300/h cu fk inclus. 

 

E chiar futabila tipa, mie chiar mi a placut....

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...