Sari la conținut

0726004319 Matura de 45 de ani


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Având chef de o tipă matură am ajuns și eu la ea după ce i-am văzut anunțul. Locația este după cum a zis și colegul pe Corneliu Coposu. Am fost așteptat de către ea într-o ținută asemănătoare cu cea din poze, am plătit pt 1 finalizare și m-am cerut la duș, după duș ne-am pus în pat și am început cu un sex oral protejat din partea ei însoțit de pupături pe corp până am pus prezervativul(nu știu dacă face și neprotejat), după am trecut la sex normal unde am încercat câteva poziții și am simțit-o acolo cu mine, implicată, gemete simpatice, mângâieri din partea ei, după am terminat, am făcut dușul de după și am plecat.

Locație : 8,destul de ușor de ajuns, dușul ok, prosop ok.

Aspect : 7,e tipa din poze, pt o tipă la 45 de ani mi se pare că arată destul de bine.

Igienă : 8,fără mirosuri suspecte.

Sex oral : 6,se ajută cam mult de mână, nu e punctul ei forte dar sunt sigur că dacă ii ceri să-ți facă sex oral într-un anume fel își dă silința încât să-ți placă.

Sex normal : 8,nu am încercat prea multe poziții însă s-a implicat în cele pe care le-am încercat.

Gfe : 8,f amabilă și dornică să-ți facă pe plac(sau cel puțin cu mine așa a fost).

Preț : 80fin/150h

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Beijing
  • Oras:Beijing

Ai fumat ceva !?

Eu spun ce am gasit in locatie, pozele cred ca sunt false, editate sau vechi, o tiganca batrana si uscata, atractie 0, nu o fut nici sa ma platesca ea, daca iti place si crezi ca te promoveaza n-ai decat sa ramai.

:shrk

Stai linistit pesthe ca nu-ti platesc sa-ti fut nashpetele sa te umplu de bani.

Mai cere si 80 finalizarea, nici 40 nu merita, scoserati si pensionarele la produs.

:fish12  :fish12  :fish12

  • Like 1
Link spre comentariu

Având chef de o tipă matură am ajuns și eu la ea după ce i-am văzut anunțul. Locația este după cum a zis și colegul pe Corneliu Coposu. Am fost așteptat de către ea într-o ținută asemănătoare cu cea din poze, am plătit pt 1 finalizare și m-am cerut la duș, după duș ne-am pus în pat și am început cu un sex oral protejat din partea ei însoțit de pupături pe corp până am pus prezervativul(nu știu dacă face și neprotejat), după am trecut la sex normal unde am încercat câteva poziții și am simțit-o acolo cu mine, implicată, gemete simpatice, mângâieri din partea ei, după am terminat, am făcut dușul de după și am plecat.

Locație : 8,destul de ușor de ajuns, dușul ok, prosop ok.

Aspect : 7,e tipa din poze, pt o tipă la 45 de ani mi se pare că arată destul de bine.

Igienă : 8,fără mirosuri suspecte.

Sex oral : 6,se ajută cam mult de mână, nu e punctul ei forte dar sunt sigur că dacă ii ceri să-ți facă sex oral într-un anume fel își dă silința încât să-ți placă.

Sex normal : 8,nu am încercat prea multe poziții însă s-a implicat în cele pe care le-am încercat.

Gfe : 8,f amabilă și dornică să-ți facă pe plac(sau cel puțin cu mine așa a fost).

Preț : 80fin/150h

doua postari doua contradictii pana la proba contrarie nu ma pronunt dar tot pot sa-mi pun niste semne de intrebare  .  " sex oral din partea ei protejat " e ok putea sa fie sex oral protejat sin partea ta ? ok dupa ce ti-a facut sex oral si v-ati giugiulit ti-a pus prezervativul pt normal , sa inteleg ca ai avut doua prezervative ? puse unul peste altul :) :) :) ca doar aveai unul de la sexul oral protejat " din partea ei " :) :) :) in rest sa auzim numai de bine 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

doua postari doua contradictii pana la proba contrarie nu ma pronunt dar tot pot sa-mi pun niste semne de intrebare  .  " sex oral din partea ei protejat " e ok putea sa fie sex oral protejat sin partea ta ? ok dupa ce ti-a facut sex oral si v-ati giugiulit ti-a pus prezervativul pt normal , sa inteleg ca ai avut doua prezervative ? puse unul peste altul :) :) :) ca doar aveai unul de la sexul oral protejat " din partea ei " :) :) :) in rest sa auzim numai de bine 

nu sunt chiar postari contradictorii deoarece eu am scris o recenzie asupra experientei avute cu ea,colegul care a si deschis topicul a zis ca nu a fost pe placul lui si nu a ramas deci nu are o recenzie care sa o contrazica pe a mea.

m-am grabit un pic cand am scris dar a inceput sa ma pupe pe piept,abdomen si in timp ce se lasa in jos cu gura a luat si un prezervativ dupa ea si l-a pus pe penis incat sa inceapa sa-mi faca sex oral.

Si am specificat ca am inceput cu ea facandu-mi sex oral protejat deoarece exista si varianta de cunnilingus protejat pt amatorii de asa ceva https://www.erotic24.ro/sexshop-prezervative-pentru-cunnilingus-liklapjes-produs-743.html

credeam ca toate astea se inteleg insa daca a fost nevoie de lamuriri...am venit cu ele.

Link spre comentariu

nu sunt chiar postari contradictorii deoarece eu am scris o recenzie asupra experientei avute cu ea,colegul care a si deschis topicul a zis ca nu a fost pe placul lui si nu a ramas deci nu are o recenzie care sa o contrazica pe a mea.

m-am grabit un pic cand am scris dar a inceput sa ma pupe pe piept,abdomen si in timp ce se lasa in jos cu gura a luat si un prezervativ dupa ea si l-a pus pe penis incat sa inceapa sa-mi faca sex oral.

Si am specificat ca am inceput cu ea facandu-mi sex oral protejat deoarece exista si varianta de cunnilingus protejat pt amatorii de asa ceva https://www.erotic24.ro/sexshop-prezervative-pentru-cunnilingus-liklapjes-produs-743.html

credeam ca toate astea se inteleg insa daca a fost nevoie de lamuriri...am venit cu ele.

:) :) :) [ai si tot nu ne-ai lamurit ti-a pus prezervativul cu gura , ti-a facut sex oral si dupa aia ti-a pus prezervativul pt normal :) :) :) ptietene nu am nimic cu tine dar ..... ne amuzam pt ambiguitatile pe care nu le intelegem 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am scris o recenzie unei tipe care nu avea recenzie în momentul în care a apărut topicul cu numărul ei, recenzia poate nu relatează cu lux de amănunte întâlnirea însă e suficient de grăitoare încât cineva care vrea să o viziteze să-și dea seama la ce să se aștepte(nu e asta scopul recenziilor?) . Dacă insiști să găsești nod în papură e treaba ta însă aglomerăm topicul cu miștouri care chiar nu își au rostul.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:)) indoimi-as pula-n curu braziliencelor....eu pe cine sa cred ??? :)))

De crezut nu cred pe cel care zice că fata are 60 de ani! Ar fi prea de tot! 

  • Like 2
  • Minus 12
Link spre comentariu

:)) indoimi-as pula-n curu braziliencelor....eu pe cine sa cred ??? :)))

:) :) :)  nu ne ramane decat sa testam noi pe viu sau in viu :) :) :) dar da are dreptate 

stefan_patima nu cred ca are 60 de ani 

desi cunosc una trecuta de 60 care vrea si ea maciuca pt 50 de leuti :) :) :) 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu spun ce am gasit in locatie, pozele cred ca sunt false, editate sau vechi, o tiganca batrana si uscata, atractie 0, nu o fut nici sa ma platesca ea, daca iti place si crezi ca te promoveaza n-ai decat sa ramai.

:shrk

Stai linistit pesthe ca nu-ti platesc sa-ti fut nashpetele sa te umplu de bani.

Mai cere si 80 finalizarea, nici 40 nu merita, scoserati si pensionarele la produs.

:fish12 :fish12 :fish12

Astea-s poze editate? 😑
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...