Sari la conținut

Luiza


Postări Recomandate

Vreau sa imi dau si eu cu parerea.

Eu am fost foarte multumit. Ofera un serviciu exceptional. Sa zic nota 8 spre 9.

Nu ca alte fete care se holbeaza numa la ceas.

Oral. zic nota 10

Normalu. Nota 9.

Sani. 5..spre 6 ca se zburlesc foarte senzual la atingere

Fund. Undeva la 7 foarte ferm.

Deci nu inteleg prea multe. Dar denigratii fata. Uni ca nu va lasa fara 20 lei altii ca vretii si eventual inca 2-4 persoane in aceeash bani.

Parerea mea aici este una buna spre foate buna.

Asa ca nu stiu despre ce vorbitii voi aici :)

Ion goican. Nu am intrat cu colega ei ca am fost pe fuga. Dar o sa imi dau o parere si despre acea fată.

Recomand Luiza. O senzatie foarte placuta!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vreau sa imi dau si eu cu parerea.

Eu am fost foarte multumit. Ofera un serviciu exceptional. Sa zic nota 8 spre 9.

Nu ca alte fete care se holbeaza numa la ceas.

Oral. zic nota 10

Normalu. Nota 9.

Sani. 5..spre 6 ca se zburlesc foarte senzual la atingere

Fund. Undeva la 7 foarte ferm.

Deci nu inteleg prea multe. Dar denigratii fata. Uni ca nu va lasa fara 20 lei altii ca vretii si eventual inca 2-4 persoane in aceeash bani.

Parerea mea aici este una buna spre foate buna.

Asa ca nu stiu despre ce vorbitii voi aici :)

Ion goican. Nu am intrat cu colega ei ca am fost pe fuga. Dar o sa imi dau o parere si despre acea fată.

Recomand Luiza. O senzatie foarte placuta!

... si marmota impacheta ciocolata in staniol.

Nu știu care-i treaba cu tine, dar contrazici oameni care au recenzii multe, consacrați ca reper pentru ce spun.

In plus au avut recenzii pozitive la început pentru domnișoara.

Iar legat se bani... poate nu realizezi, dar nu suntem boschetari care dau o muie prin tufiș pe 30 lei.

 

Du-te liniștit in continuare la ea faca iti place, noi nu o sa mergem.

Denigrat?! ... ce gluma bună.

  • Like 1
Link spre comentariu

 

stormshock  alias „Luiza” sau manager general? Nu esti credibil. Daca prima data am spus ca serviciile erau acceptabile, acum, dupa cca 10 minute de discutii(cat am asteptat pana sa termine Flori), concluzia a fost clara. Nu mai e cum a fost, acum nu mai este incepatoare, are experienta si s-a desteptat dupa propriile afirmatii. Si asta o face de evitat dupa pererea mea.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: smihalcea74
  • Oras:targoviste
  • Telefon: smihalcea74
  • Oras:targoviste

Eu inteleg prin experienta acumulata ceva pozitiv, nu ceva de care sa te feresti!  Faptul ca s-a desteptat nu o face de evitat.

Oho, daca ar avea cu adevarat experienta, ar stii cum sa te termine fara sa se expuna prea mult si fara sa depuna mult efort, insa sa-ti creeze o impresie minunata, sa tot revi la ea.

Ah, ca voi vreti si lucruri cam riscante pentru sanatate iar acum ea stramba din nas la aceste pofte, nu inseamna ca e de evitat.

Sa inteleg ca e vorba de fite, smechereala, dorinta de a pacali clientu, vilcenie... ca s-a inrait.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Vreau sa imi dau si eu cu parerea.

Eu am fost foarte multumit. Ofera un serviciu exceptional. Sa zic nota 8 spre 9.

Nu ca alte fete care se holbeaza numa la ceas.

Oral. zic nota 10

Normalu. Nota 9.

Sani. 5..spre 6 ca se zburlesc foarte senzual la atingere

Fund. Undeva la 7 foarte ferm.

Deci nu inteleg prea multe. Dar denigratii fata. Uni ca nu va lasa fara 20 lei altii ca vretii si eventual inca 2-4 persoane in aceeash bani.

Parerea mea aici este una buna spre foate buna.

Asa ca nu stiu despre ce vorbitii voi aici :)

Ion goican. Nu am intrat cu colega ei ca am fost pe fuga. Dar o sa imi dau o parere si despre acea fată.

Recomand Luiza. O senzatie foarte placuta!

Prietene ti-ai facut acu 4 zile cont si vi sa ne vinzi noua povesti vrei sa spun eu cine  esti?? cel care o pescuieste pe asa numita LUIZA apartamentu unde sta ea acum, este luat de tine pentru a lucra ea ...vrei sa spun mai multe???

  • Like 1
Link spre comentariu

Bai baietii..nu va mai intărâtaţii singurii (experimenţatiilor) am aflat de acest site. Si am venit sa imi dau si eu cu parerea. Deranjez cu ceva? Ce va excitatii gândirea ca sunt luiza sau peste sau proprietar e.t.c. usor baietii doar am zis parerea mea.

Daca cineva este suparat pe mine sau iritat de presenta mea... ce sa zic asta e adevaru! Nu imi săritii la gât am zis ca sunt nou :)

Link spre comentariu

Bai baietii..nu va mai intărâtaţii singurii (experimenţatiilor) am aflat de acest site. Si am venit sa imi dau si eu cu parerea. Deranjez cu ceva? Ce va excitatii gândirea ca sunt luiza sau peste sau proprietar e.t.c. usor baietii doar am zis parerea mea.

Daca cineva este suparat pe mine sau iritat de presenta mea... ce sa zic asta e adevaru! Nu imi săritii la gât am zis ca sunt nou :)

Ba da, ești Luiza sau Flori sau persoana care le-a scris anunțurile (impresarul).

Ca si "experimentații" ce suntem observăm ca nu prea stii sa scrii corect in română. In cele doua anunțuri ai

aceleasi greseli ca și in postarea de aici! (atasat)

Deh... aurocorectia din telefon nu te ajuta chiar la tot.

"XoXo"

post-281410-0-46742100-1555544761_thumb.jpg

post-281410-0-23705100-1555544770_thumb.jpg

Link spre comentariu

Va certati degeaba,fata sa schimbat total de cand a fost prin tarile calde, am vizitat cu incredere ca ne cunosteam de cand a venit in tgv dar surpriza mare a fost cand a inceput cu arfe de anglia,pt oral nep 50plus, pt 69 30plus si ea stie mai departe ca nu ma interesat, mi.am terminat treaba si am plecat f dezamagit de figurile ei. In rest este o pustoaica frumusica si cu potential daca ar revizui comportamentul. Suntem in Romanica nu Anglia...

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 9 ore, ionutzu a spus:

Eu am fost la domnișoara atitudine 10 și cam atât. Nimic ieșit din comun. App vine după o naștere recenta ca avea lăptic. 

E bine. Prinzi putere dacă ai luat colastra!!🤣🤣. Bine ca nu ți a cerut bani ca e scumpa

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Nu e ea fata care cere extra pt oral fără și asa mai departe ..oricum ajungi mult mai departe cu prețul...nu la 150 250 sigur ...bine asta dacă e acea fata nu sunt sigur

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut. Am sunat la aceasta fată ieri, și am întrebat-o dacă mă poate primi în 10 minute. Era liberă și mi-a spus că  pot veni. Am întrebat de tarife și mia spus că oralul protejat este 100 cu 250 ora sau și dacă doresc oralul neprotejat este 150 cu 250 ora. Am ales neprotejat, tipa este ok, se vede că a născut de curând, a încercat să se facă plăcută.Am fost la duș, iar când am intrat în cameră, ea ma aștepta pe pat dezbrăcată. A început cu oral neprotejat, mi-a spus că nu face finalizare facială și când doresc să trecem la normal, să o anunț. Ca note oral  - 8 soft, fără atenție la vecinătăți,  normal - 9, mi-e personal, mi-a plăcut, tipa fără mirosuri suspecte ca și aspect slăbuță, puțin înaltă per total, ok. Un mare minus de la mine îl are pentru că se parfumează iar poate o parte dintre noi, mai avem iubite, soții, prietene și rămâne pe, piele parfumul impregnat. Cam asta este. O zi bună tuturor. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...