Sari la conținut

Stie cineva fe aceasta matura??


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doamne spune ca adora sa se sărute dar este doar pt. a amăgi când ajungi la ea, oralul e protejat,de sărutat nu se sărută. Eventual Îți propune s-o cunoști pe colega ei Cristina și sa ti-o sugă amândouă. Cristina fiind mai bbw,Eu personal am fost amendat cu 300 de lei pt. circa un sfert de ora. Nu tu protocol, nu dus,niște șervețele care ți se oferă ca sa scape rapid de tine sa nu piardă următorul client. Personal nu o voi mai vizita. Pozele îi aparțin (așa cred) locația în apropiere de tribunal. Precizez că e pt. a doua oară în urbea noastră eu vizitând-o în prima sa vizită. Uneori fac pe naivul să observ caracterul ,al ei lasă mult de dorit. fast fucking

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumes Razvan... din pacate ai ajutat multi paraziti care doar citesc...

 

Cu placere colericul, știu că uneori de recenzii se folosesc paraziții dar impostura trebuie combătută. 

 Toate cele bune și să avem parte aici în Suceava de fete de calitate.

"Halatul" e de bumbac egiptean iar serviciile sunt mediocre.

 

P.S. sesizez în comentariul tău o fină ironie?  îți adresez această întrebare sine ira et studio. 

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Doamne spune ca adora sa se sărute dar este doar pt. a amăgi când ajungi la ea, oralul e protejat,de sărutat nu se sărută. Eventual Îți propune s-o cunoști pe colega ei Cristina și sa ti-o sugă amândouă. Cristina fiind mai bbw,Eu personal am fost amendat cu 300 de lei pt. circa un sfert de ora. Nu tu protocol, nu dus,niște șervețele care ți se oferă ca sa scape rapid de tine sa nu piardă următorul client. Personal nu o voi mai vizita. Pozele îi aparțin (așa cred) locația în apropiere de tribunal. Precizez că e pt. a doua oară în urbea noastră eu vizitând-o în prima sa vizită. Uneori fac pe naivul să observ caracterul ,al ei lasă mult de dorit. fast fucking

Am fost si eu la scarba...URMATOAREA DATA MA DUC ECHIPAT IN NINJA ASASIN..

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Buna tuturor! Daca nu ma insel mi-am spus foarte pe scurt parerea despre aceasta dameza in alt topic deschis. Nu am avut timp pana acum. Scuzele mele! Locatia e indeva in zona Palatului de Justitie. Intradevar mai are o colega din spusele ei care edin categoria bbw dar nu am vazut-o. Oricum e trecuta de 45 de ani dupa cum arata dar este pe fast fucking asa cum a mai spus colegul de sus. Calificative:

Oral: 6

Normal: 5

Anal: 0 (nu m-a interesat)

Aspect fizic: 6 (poate 7 doar pentru sani)

Halat: 250/2fin

Durata: maxim 30 min

Concluzia: DE EVITAT! - vrajeala multa treaba de proasta calitate

Bafta la ciocane!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor! Daca nu ma insel mi-am spus foarte pe scurt parerea despre aceasta dameza in alt topic deschis. Nu am avut timp pana acum. Scuzele mele! Locatia e indeva in zona Palatului de Justitie. Intradevar mai are o colega din spusele ei care edin categoria bbw dar nu am vazut-o. Oricum e trecuta de 45 de ani dupa cum arata dar este pe fast fucking asa cum a mai spus colegul de sus. Calificative:

Oral: 6

Normal: 5

Anal: 0 (nu m-a interesat)

Aspect fizic: 6 (poate 7 doar pentru sani)

Halat: 250/2fin

Durata: maxim 30 min

Concluzia: DE EVITAT! - vrajeala multa treaba de proasta calitate

Bafta la ciocane!

A revenit in urbe dar în altă locație 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Răzvan dor da le cam ei la rînd las ca ajung îndată la Suceava la toate ce le-am deschis topic la întrebări o să le vezi la testate😛😛😛😛😛 trebuie sa fac eu ordine că p3ea multe sunt la întrebări

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Răzvan dor da le cam ei la rînd las ca ajung îndată la Suceava la toate ce le-am deschis topic la întrebări o să le vezi la testate trebuie sa fac eu ordine că p3ea multe sunt la întrebări

Îți doresc succes.

Momentan nu am timp să fac recenzii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...