Sari la conținut

0737921167 BRUNETĂ FIERBINTE


Postări Recomandate

Unde sa se duca peshtoiul ca el doar promoveaza si face reclama. Eu m.as vedea cu el sa il fut in cur in timp ce roscata imi da limbi pe coaie si bruneta sta cu tatele pe fata mea

Băi boss eu dacă eram "PEȘTE " si nu eram capabil să fac altceva decat să mănânc după pizda la femei plecam afară cu ele unde se câștigă mult mai bn ex:FINLANDA unde este 80 de euro tragerea nu stăteam cu ele în țară !Sa intru pe site să fac o recenzie și să intru în polemică cu multi care au "CREIER MONOCELULAR"

Si dacă crezi că esti un BARBAT ADEVĂRAT și un SMECHER află de la mine că nu ești un SMECHER ADEVARAT intră citeste scrie dă anumite răspunsuri! Nu înjură nu vorbește urat respectă pe toată lumea etc etc etc ..

Așa că spor la treabă și să-ți meargă afacerile indiferent care ar fii ele

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Băi boss eu dacă eram "PEȘTE " si nu eram capabil să fac altceva decat să mănânc după pizda la femei plecam afară cu ele unde se câștigă mult mai bn ex:FINLANDA unde este 80 de euro tragerea nu stăteam cu ele în țară !Sa intru pe site să fac o recenzie și să intru în polemică cu multi care au "CREIER MONOCELULAR"

Si dacă crezi că esti un BARBAT ADEVĂRAT și un SMECHER află de la mine că nu ești un SMECHER ADEVARAT intră citeste scrie dă anumite răspunsuri! Nu înjură nu vorbește urat respectă pe toată lumea etc etc etc ..

Așa că spor la treabă și să-ți meargă afacerile indiferent care ar fii ele

Nu esti ma peste, dar sa-mi bag pula...sa dai 100 de lei pentru ca ai depasit timpul cu 15min e prosteala pe fata din partea lor. Socant e ca tie tii se pare ok. Iti zic eu ca nu e ok, tu nu inchiriezi camera cu ora, ci inchiriezi activitatea. Proastele ti-au taxat timpul in care te-ai dezbracat, te-ai spalat, ai fumat, ai baut etc. Nici la cele de lux, la care imi faceam programare cu o saptamana inainte, nu ma taxau ca depaseam cu 15min.

Multumim pentru recenzie, poate o sa le vizitez si eu (cand mi s-o mai face chef de experiente clasice), dar clar le-o zic din start ca nu plusez pentru depasit 5-10min (care este o marja de eroare de bun simt...zic si eu).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

dovezi ca este peste:

- s-a inscris in acceasi zi in care posteaza un review extrem de pozitiv ;

- insistenta prin care le apara pe fete

- postari imediat ce apare un raspuns (urmareste topicul

- pret exorbitant pentru servicii (prin asta da de inteles ca se merita si banul ala sa-l platim)

- aargumentel de cacat prin care se justifica;

 

daca eu faceam o recenzie pozitiva spre extrem si cineva ma acuza de ceva, lasam lucrurile asa si nu ma ofuscam ca nu aveam interes., pe cand domnu....

nu stiu de ce dar am impresia ca e acceasi persoana care o promoveaza pe alta bruneta de la magazinul thomas (daca n-or fi chiar aceleasi)

 

prin asta inchei orice discutie pe acest topic

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Nu esti ma peste, dar sa-mi bag pula...sa dai 100 de lei pentru ca ai depasit timpul cu 15min e prosteala pe fata din partea lor. Socant e ca tie tii se pare ok. Iti zic eu ca nu e ok, tu nu inchiriezi camera cu ora, ci inchiriezi activitatea. Proastele ti-au taxat timpul in care te-ai dezbracat, te-ai spalat, ai fumat, ai baut etc. Nici la cele de lux, la care imi faceam programare cu o saptamana inainte, nu ma taxau ca depaseam cu 15min.

Multumim pentru recenzie, poate o sa le vizitez si eu (cand mi s-o mai face chef de experiente clasice) EXPERIENTE EXXXTREME AI GASIT?! UNDE? UNDE?! , dar clar le-o zic din start ca nu plusez pentru depasit 5-10min (care este o marja de eroare de bun simt...zic si eu).

Generozitatea lui, daca este reala, ar fi de apreciat... Problema noastra este ca nu [prea] avem cu cine sa fim generosi, ca nu prea avem nici un motiv sa iesim de pe xvideos de fapt  :no2  ! Daca sunt relaxate si se simt apreciate si nu s'tem complet respingatori, femeile normale (!) ar avea multe de oferit si de primit, din multe puncte de vedere... dar unde mai sunt femei normale in saracia si teroarea si opresiunea asta sociala?!  :slap2   

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu esti ma peste, dar sa-mi bag pula...sa dai 100 de lei pentru ca ai depasit timpul cu 15min e prosteala pe fata din partea lor. Socant e ca tie tii se pare ok. Iti zic eu ca nu e ok, tu nu inchiriezi camera cu ora, ci inchiriezi activitatea. Proastele ti-au taxat timpul in care te-ai dezbracat, te-ai spalat, ai fumat, ai baut etc. Nici la cele de lux, la care imi faceam programare cu o saptamana inainte, nu ma taxau ca depaseam cu 15min.

Multumim pentru recenzie, poate o sa le vizitez si eu (cand mi s-o mai face chef de experiente clasice), dar clar le-o zic din start ca nu plusez pentru depasit 5-10min (care este o marja de eroare de bun simt...zic si eu).

A fost plăcerea mea si nu am negociat

Link spre comentariu

dovezi ca este peste:

- s-a inscris in acceasi zi in care posteaza un review extrem de pozitiv ;

- insistenta prin care le apara pe fete

- postari imediat ce apare un raspuns (urmareste topicul

- pret exorbitant pentru servicii (prin asta da de inteles ca se merita si banul ala sa-l platim)

- aargumentel de cacat prin care se justifica;

 

daca eu faceam o recenzie pozitiva spre extrem si cineva ma acuza de ceva, lasam lucrurile asa si nu ma ofuscam ca nu aveam interes., pe cand domnu....

nu stiu de ce dar am impresia ca e acceasi persoana care o promoveaza pe alta bruneta de la magazinul thomas (daca n-or fi chiar aceleasi)

 

prin asta inchei orice discutie pe acest topic

 

Deci de unde rezultă că dacă ia mai deschis și alt cineva topic chiar sunt bune si au servicii de calitate

Si iti raspund din bun simț si am observat ca sunt alte fete cu cate 1000 + de comm și nu mai zice nimeni nimic...asa ....

Link spre comentariu

Generozitatea lui, daca este reala, ar fi de apreciat... Problema noastra este ca nu [prea] avem cu cine sa fim generosi, ca nu prea avem nici un motiv sa iesim de pe xvideos de fapt :no2 ! Daca sunt relaxate si se simt apreciate si nu s'tem complet respingatori, femeile normale (!) ar avea multe de oferit si de primit, din multe puncte de vedere... dar unde mai sunt femei normale in saracia si teroarea si opresiunea asta sociala?! :slap2

LAURE poți să le faci o vizită când ți-o permite timpul și o să fii de aceeasi parere că mine (cred ) în proporție de 85% ..sunt FETE normale nu cu aere nu cu figuri vorbește râde super de treabă

  • Like 2
Link spre comentariu

Ba frate,

Deci sa ne înțelegem, bos-ul ăsta, e peste, ca miroase, și are și cunoștințe, în domeniu, gen Finlanda =80 de EUR! Știi, problema e ca poate astea 2 pițipoance, nu au loc pe acolo, și trebuie sa producă și ele! ÃŽnțelegeți!

E simplu, cel mai probabil l, sta în vreo piscina acoperita, ca pe acolo e cam friguț, și da com-uri la panarame, ca doar, din asta trăim, nu?!😜😜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Generozitatea lui, daca este reala, ar fi de apreciat... Problema noastra este ca nu [prea] avem cu cine sa fim generosi, ca nu prea avem nici un motiv sa iesim de pe xvideos de fapt :no2 ! Daca sunt relaxate si se simt apreciate si nu s'tem complet respingatori, femeile normale (!) ar avea multe de oferit si de primit, din multe puncte de vedere... dar unde mai sunt femei normale in saracia si teroarea si opresiunea asta sociala?! :slap2

Nu te gandi la cine stie ce extremitate, disperel, am incercat cu 3 fete la TM (a fost mai wow decat cu 2), de aceea zic clasic 2. Du-te la astea doua, dupa cum povesteste omul, poti sa le dai un deepthroat de mama mama, fara sa comenteze, timp in care o si lingi pe bruneta (cred o laie...), doar vezi cum faci sa nu dai am’pulea 100lei in plus.

  • Like 1
Link spre comentariu

Ba frate,

Deci sa ne înțelegem, bos-ul ăsta, e peste, ca miroase, și are și cunoștințe, în domeniu, gen Finlanda =80 de EUR! Știi, problema e ca poate astea 2 pițipoance, nu au loc pe acolo, și trebuie sa producă și ele! ÃŽnțelegeți!

E simplu, cel mai probabil l, sta în vreo piscina acoperita, ca pe acolo e cam friguț, și da com-uri la panarame, ca doar, din asta trăim, nu?!😜😜

Dacă am fost plecat și am incercat tot felul de femei asta nu înseamnă că neapărat să fii peste eu am spus că atât am dat la o tragere în Finlanda și dacă vrei iti mai spun pretul în cel puțin 7-8 țări că mia placut să îmi fac viața că cu asta mă aleg în viață cu ce bag în gură și cu ce trag în penis 😉😉😉

Link spre comentariu

Ba frate,

Deci sa ne înțelegem, bos-ul ăsta, e peste, ca miroase, și are și cunoștințe, în domeniu, gen Finlanda =80 de EUR! Știi, problema e ca poate astea 2 pițipoance, nu au loc pe acolo, și trebuie sa producă și ele! ÃŽnțelegeți!

E simplu, cel mai probabil l, sta în vreo piscina acoperita, ca pe acolo e cam friguț, și da com-uri la panarame, ca doar, din asta trăim, nu?!😜😜

Dacă am fost plecat și am incercat tot felul de femei asta nu înseamnă că neapărat să fii peste eu am spus că atât am dat la o tragere în Finlanda și dacă vrei iti mai spun pretul în cel puțin 7-8 țări că mia placut să îmi fac viața că cu asta mă aleg în viață cu ce bag în gură și cu ce trag în penis 😉😉😉

Link spre comentariu

Pai trageti gura in penis ca sa te alegi cu ce meriti.

Esti varză așa că trebui tocat mărunt pentru a fii salată și dacă îți place fă-o tu bagă tu gura poate îți mai vine un pic de inteligență că se pare că stai dezastru la acest capitol 😉😉

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Nu te gandi la cine stie ce extremitate, disperel, am incercat cu 3 fete la TM (a fost mai wow decat cu 2), de aceea zic clasic 2. Du-te la astea doua, dupa cum povesteste omul, poti sa le dai un deepthroat de mama mama, fara sa comenteze VISE, TAICA, VISE... DACA ERAU CAPABILE DE ASA CEVA, ERAU LA BERLIN, PRAGA, BUDAPESTE, NU IN PLOIASCA. :no2 , timp in care o si lingi pe bruneta (cred o laie...), doar vezi cum faci sa nu dai am’pulea 100lei in plus.

3 FEMEI DEODATA?! TATI, NICI ROCCO SIFFREDI NU SE BAGA LA ASA CEVA IN VIATA PERSONALA (IN FILME AU PAUZE SI EXISTA MONTAJ). ESTI MAI TARE CA UN ATLET DE TALIE OLIMPICA INSEAMNA. 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Dacă am fost plecat și am incercat tot felul de femei asta nu înseamnă că neapărat să fii peste eu am spus că atât am dat la o tragere în Finlanda și dacă vrei iti mai spun pretul în cel puțin 7-8 țări că mia placut să îmi fac viața că cu asta mă aleg în viață cu ce bag în gură și cu ce trag în penis

INCEARCA SI SA BAGI IN FUND. TUTUROR NE PLACE SA FIM FUTUTI IN FUND, MACAR CU LIMBA DACA NU CU ALTCEVA, DOAR CA NU TOTI AU AFLAT.  :hooray  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Băi boss eu dacă eram "PEȘTE " si nu eram capabil să fac altceva decat să mănânc după pizda la femei plecam afară cu ele unde se câștigă mult mai bn ex:FINLANDA unde este 80 de euro tragerea nu stăteam cu ele în țară !Sa intru pe site să fac o recenzie și să intru în polemică cu multi care au "CREIER MONOCELULAR"

Si dacă crezi că esti un BARBAT ADEVĂRAT și un SMECHER află de la mine că nu ești un SMECHER ADEVARAT intră citeste scrie dă anumite răspunsuri! Nu înjură nu vorbește urat respectă pe toată lumea etc etc etc ..

Așa că spor la treabă și să-ți meargă afacerile indiferent care ar fii ele

dar nu te.am injurat, am spus ca platesc 550 lei pentru o ora cu fetele tale si cu tine in ipostaza in care eu fut hamsia in cur cu flegme pe ochi eventuale palme peste ceafa, roscata imi linge coaiele si bruneta focoasa imi da sfarcurile pe rand sa ma joc cu ele. Facem asa?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

dar nu te.am injurat, am spus ca platesc 550 lei pentru o ora cu fetele tale si cu tine in ipostaza in care eu fut hamsia in cur cu flegme pe ochi eventuale palme peste ceafa, roscata imi linge coaiele si bruneta focoasa imi da sfarcurile pe rand sa ma joc cu ele. Facem asa?

Si anilingus cine sa-ti faca? 

  • Like 1
Link spre comentariu

dar nu te.am injurat, am spus ca platesc 550 lei pentru o ora cu fetele tale si cu tine in ipostaza in care eu fut hamsia in cur cu flegme pe ochi eventuale palme peste ceafa, roscata imi linge coaiele si bruneta focoasa imi da sfarcurile pe rand sa ma joc cu ele. Facem asa?

1.nu sunt fetele mele

2.nu mă interesează de hamsia lor

3.cred și sper că nu mii te-ai adresat mie direct nu de alta dar ....nu se stie niciodată cine este prin spatele unor conturi pe anumite site-uri și pe unde lucrează sau in ce cercuri umblă

Ai grijă de tine si vorbeste frumos

  • Like 1
Link spre comentariu

 

INCEARCA SI SA BAGI IN FUND. TUTUROR NE PLACE SA FIM FUTUTI IN FUND, MACAR CU LIMBA DACA NU CU ALTCEVA, DOAR CA NU TOTI AU AFLAT. :hooray [/quote

 

Si nu discut despre orientările sexuale ale nimănui fiecare face ce îi place și cum îi place .trăim intr-o țară liberă fiecare își alege ceea ce-si doreste

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

 

 

INCEARCA SI SA BAGI IN FUND. TUTUROR NE PLACE SA FIM FUTUTI IN FUND, MACAR CU LIMBA DACA NU CU ALTCEVA, DOAR CA NU TOTI AU AFLAT. :hooray [/quote

 

Si nu discut despre orientările sexuale ale nimănui fiecare face ce îi place și cum îi place .trăim intr-o țară liberă fiecare își alege ceea ce-si doreste

 

 

 

Mai dezamagit, ma gandeam ca esti de acord sa te futem eu si Laurentiu, esti o fetiță rea :( deja plang :(

  • Like 1
Link spre comentariu

ame="erosslove" post="4906966" timestamp="1533323947"]

 

Mai dezamagit, ma gandeam ca esti de acord sa te futem eu si Laurentiu, esti o fetiță rea :( deja plang :(

De ce nu bazezi să mă fuți singur trebuie să-l iei si pe laurentiu ? Asa te lauzi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

 

INCEARCA SI SA BAGI IN FUND. TUTUROR NE PLACE SA FIM FUTUTI IN FUND, MACAR CU LIMBA DACA NU CU ALTCEVA, DOAR CA NU TOTI AU AFLAT. :hooray [/quote

 

Si nu discut despre orientările sexuale ale nimănui fiecare face ce îi place și cum îi place .trăim intr-o țară liberă fiecare își alege ceea ce-si doreste

Asta-i "tara libera"?!  :laugh2  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

De ce nu bazezi să mă fuți singur trebuie să-l iei si pe laurentiu ? Asa te lauzi

Nu, s-a gandit la mine ca obosesc repede si impreuna putem oferi intensitate mai mare, mai mult timp... Sexul ca efort de echipa devine cu adevarat interesant: nu uita ca nici lunetistii nu mai lucreaza singuri in vremurile noastre, performanta cere efort de echipa si sacrificii.  :crazylove

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu, s-a gandit la mine ca obosesc repede si impreuna putem oferi intensitate mai mare, mai mult timp... Sexul ca efort de echipa devine cu adevarat interesant: nu uita ca nici lunetistii nu mai lucreaza singuri in vremurile noastre, performanta cere efort de echipa si sacrificii. :crazylove

Păi si dacă sexul devine interesant în echipă de ce nu îl fuți pe el ca am inteles că îi place pui luneta si il impusti cu cartușul de piele că nu îi faci nici un rău 😉😉😉 și vreau pe urmă să văd o recenzie din partea lui cum sa simtit

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...