Sari la conținut

Raluca 24 ani Arad Nou. 0749473662


georgelo

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna

Luna aceasta implinesc un an de activitate, ca urmare pentru cine a fost cel putin o data in ultimele 6 luni beneficiaza de 25-33% reducere.

Reducerea este valabila 1-2 saptamani.

Pentru informatii suplimentare va rog folositi telefonul si nu forumul.

 

Pup!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

grea matematica fratioare 33% inseamna o treime (1/3) ce e complicat bre din 300 sa scazi 100 ( 33%) si sa mergi cu 200 la ea ...va face o curva de rusine puneti mana pe carte mai lasati pizdele...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Buna

Luna aceasta implinesc un an de activitate, ca urmare pentru cine a fost cel putin o data in ultimele 6 luni beneficiaza de 25-33% reducere.

Reducerea este valabila 1-2 saptamani.

Pentru informatii suplimentare va rog folositi telefonul si nu forumul.

 

Pup!

am citit surpins cam tot ce ai scris ,si recenziile baietilor, ma tem ca voi face o deplasare de la TM la AR ca sa petrec pentru inceput un nr cu tine. pari a fi o tipa superba, si desteapta, si frumoasa. inteleg ca nu lucrezi in week. numai sa nu iti schimbi atitudinea in timp, si colegii mai vechi stiu ce spun.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna

 

a123 te astept cu drag sa vii. Daca chiar doresti atat de mult imi poti lasa un mesaj cu numarul de telefon si cand am drum la Timisoara pot sa iti fac o vizita :)

 

b.andriev locatia este aceeasi, nu am schimbat-o nici o data. Da ofer si servicii outcall dar aici sunt cateva conditii de indeplinit. Pentru alte intrebari foloseste te rog telefonul, daca nu raspund sigur voi suna inapoi.

 

V-am pupat

Link spre comentariu
Reputație: -186
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Buna

 

a123 te astept cu drag sa vii. Daca chiar doresti atat de mult imi poti lasa un mesaj cu numarul de telefon si cand am drum la Timisoara pot sa iti fac o vizita :)

 

b.andriev locatia este aceeasi, nu am schimbat-o nici o data. Da ofer si servicii outcall dar aici sunt cateva conditii de indeplinit. Pentru alte intrebari foloseste te rog telefonul, daca nu raspund sigur voi suna inapoi.

 

V-am pupat

ai pm.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna dragilor

Imi cer scuze ca nu v-am putut raspunde la telefon. Sunt plecata din tara. Cand o sa raspund la telefon inseamna ca am revenit dar oricum o sa va anunt si eu.

Pupici multi tuturor

Raluka

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Daca tot mai am de asteptat pana se intoarce Raluca din tarile calde vreau sa va descriu prma mea intalnire cu ea care a avut loc in urma cu 1 luna si ceva:

Dupa o convorbire telefonica avuta cu ea intr-o vineri am hotarat sa ne vedem luni la 19;30, ora la care eram in fata usii si ea ma astepta pregatita (foarte punctuala si se tine de programarea facuta).

Dupa un pahar de bautura rece, (te serveste apa, suc, vin sau bere) am mers la dus apoi am ami schimbat 2 vorbe si am trecut la ostilitati; am inceput cu un ON executat bine, cu atantie mare si la zonele adiacente, am continuat cu un 69( fata e foarte curata, miroase foarte bine peste tot si are pielea ferma); apoi am trecut la NP si am inceput cu lady on top, unde se simte cel mai in largul ei, cu tot ce trebuie: contre, opturi rupturi de ritm...:) Am trecut la doggystyle, pentru ca nu am vrut sa ratez ocazia de a avea in fata o asemenea priveliste... are un fund foarte frumos, iar pozitia in care sta o avantajeaza forte tare...:) mult nu a mai durat pana m-a terminat cu contrele ei direct in caciulita.

Chiar daca nu imi place sa dau note...:

 

Locatie: 9, apartamen mic, dar curat

Aspect: 9.50, din cauza sanilor putin lasati

Oral: 10

Normal: 10

GFE: 10+

Afinitate fata de client: 10, singura de pana acum care isi pune telefonul pe silentios...

 

Cadoul: a cerut 250 pt. cca 1 ora, dar eu am platit 300.

 

Cu riscul de a o aglomera si mai mult decat e o recomand fara nici o retinere; eu unul mai revin, doar sa revina si ea...:)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

... treaba cu 250 a fost o "reducere" din partea ei pentru ca nicicum nu am reusit sa ne suprapunem programul in asa fel incat sa ne putem vedea... a fost ceva de genul: ne vedem azi la 15;00, nu pot ca am examen, dar hai la 18;00, eu nu pot ca plec din oras, apoi am propus eu pe sambata la amiaza dar nu a putut ea pentru ca urma sa plece ea din oras, apoi am incercat pe duminica seara, dra nici asa nu s-a putut pentru ca nu se intorcea pana luni, asa ca dupa 10 min la telefon am ramas pe luni. Probail ca Raluca asa a incercat sa se "revanseze" pentru pasele care au durat 3zile... dar pana la urma urmei ce-i 50 de lei...

La felul in care se comporta si arata, data viitoare daca mi-ar spune ca cadoul e 100E tot nu as pleca...

 

@eugeneionescu: daca tu consideri ca 50 de lei e mult iti recomand sa mergi la doamnele care iti spun "hai mei repede, ca mai asteapte cineva in bucatarie" ele sigur merg si pe 150.00 daca stii sa negociezi... :clap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...