Sari la conținut

Vizita Elena Top Sibiu 0727836273


Vizitator elena pitesti

Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Ambele sunt plăcute ca daca ar fii doar util,nu ar exista pasiune si prietenie doar bani luati de mine si pierduti de voi.

Eeeeee..ce draguta!!!😚😚😚

Sper sa iti placa Brasovul si sa te intorci, pentru mai mult timp!!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Va multumesc, băieți! Cu ceva in regim hotelier ma poate ajuta cineva? Please

Buna. Acuma vad intrebarea ta si ca raspuns poti sa zic sa cauti pe niste site-uri de specialitate dar ca zone iti recond sa alegi ca sa-ti fie mai confortabil si sa poti deplasa mai usor in oras. Eu iti recomand sa cauti in zona centrala dar acolo preturile sunt un pic umflate dar in zona onix, astra, centrul civic o sa gasesti la pret accesibil plus ca sunt aproape de centru. Ar mai fi si zona racadau. Nu recomand zona Avantgarden (acolo sunt mai multe din ce stiu eu) dar e departe de oras si e greu de ajuns si gasit adresa exacta, nu recomand nici zona Coresi pentru ca e in constructie. Sper ca te-am ajutat macar cu ceva. O zi buna. :*

Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Băieți,pana in acest moment nu am noroc cu cazarea,sunt ocupate toate. Va astasez mai jos si doua dintre câteva încercări, la ceva distanta de timp. Sa speram ca avem noroc!

post-250830-0-10679800-1535056632_thumb.jpg

post-250830-0-23690200-1535056650_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Pana la urma ajungi la brasov?

O sa aman venirea ,pentru data de 20.09. Am rezervat deja locație pentru acea dată. Nu pot veni acum deoarece locații nu sunt,iar cele ce le-am gasit disponibile, sunt mobilate sub nivelul de modest. Al doilea motiv,ar fii ca acum puteam sta 7 zile,așadar eu am făcut o rezervare pentru 12 zile,de pe 20.09-02.10
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

O sa aman venirea ,pentru data de 20.09. Am rezervat deja locație pentru acea dată. Nu pot veni acum deoarece locații nu sunt,iar cele ce le-am gasit disponibile, sunt mobilate sub nivelul de modest. Al doilea motiv,ar fii ca acum puteam sta 7 zile,așadar eu am făcut o rezervare pentru 12 zile,de pe 20.09-02.10

Te aşteptăm cu drag.
Link spre comentariu

Vizitator elena pitesti
Reputație: 0

Hei,băieți! Am doua vești, una buna alta proasta. Vestea proastă e că " domnul" la care am facut prima rezervare de pe 20 până pe 2,a realizat ca de fapt are apartamentul ocupat în acea perioadă. Vestea buna e ca am gasit altundeva, în două tranșe: pe 17,18,19 si 25,26,27. Așadar voi veni,cate 3 zile,prima vizită fiind pe 17. Va atașez mai jos si dovada cu rezervarea,sa nu va gânditi ca sunt eu vreo sucita si ma dau de colo-colo.

post-250830-0-44565200-1536139848_thumb.jpg

post-250830-0-11638100-1536139868_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...