Sari la conținut

Deea fata lu' Eduard - zona city - 0730847110


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Buna seara confrati,

Am ajuns si eu la aceasta domnita. sunat si indrumat spre locatie (fosta locatie a larisei si andreei pt cunoscatori). am intrat... nu tocmai ospitaliera insa am fost placut surprins sa vad ca arata chiar mai bine decat in poze.

decartat sutica. inceput cu un oral foarte misto ... soft cu tendinte de deep si cu limba gadila outele cand o inghitea... foarte placut, as fi stat asa o saptamana.

am oprit-o sa puna caciula chiar inainte sa termin pt ca nu are fin. orala in meniu... ceea ce e dezamagitor pt mine, eu fiind un adept inrait al acestui fapt. incalecat pe la spate cateva minute si finalizat in balonas. igienizat cu servetele umede, imbracat si pe cai.

corp 9 (inafara de sanii care au pierdut lupta cu gravitatia tipa arata beton)

oral 8.5 (imi place un ritm mai alert si fin. orala)

normal 9 (pe la spate e o priveliste divina)

de revenit ? da.

Va salut,

Vaporeanul

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna seara confrati,

Am ajuns si eu la aceasta domnita. sunat si indrumat spre locatie (fosta locatie a larisei si andreei pt cunoscatori). am intrat... nu tocmai ospitaliera insa am fost placut surprins sa vad ca arata chiar mai bine decat in poze.

decartat sutica. inceput cu un oral foarte misto ... soft cu tendinte de deep si cu limba gadila outele cand o inghitea... foarte placut, as fi stat asa o saptamana.

am oprit-o sa puna caciula chiar inainte sa termin pt ca nu are fin. orala in meniu... ceea ce e dezamagitor pt mine, eu fiind un adept inrait al acestui fapt. incalecat pe la spate cateva minute si finalizat in balonas. igienizat cu servetele umede, imbracat si pe cai.

corp 9 (inafara de sanii care au pierdut lupta cu gravitatia tipa arata beton)

oral 8.5 (imi place un ritm mai alert si fin. orala)

normal 9 (pe la spate e o priveliste divina)

de revenit ? da.

Va salut,

Vaporeanul

fac si finalizare dar in momentul ala nu ma simteam asa bine pentru o finalizare orală doar ce mâncasem si nu voiam să creez neplăceri daca ma intelelegi ce vreau sa spun scuza-ma ca nu am fost foarte clară te pup :*
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...