Sari la conținut

clientii au drepturi !!!


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Pățania unui bărbat de 35 de ani care nu s-a înțeles la preț cu o prostituată de 18 ani.Un bărbat din Mogoşani a reclamat că a fost tâlhărit după ce s-a întâlnit cu o tânără cu care nu s-a înţeles la preţ pentru a întreţine relaţii sexuale, se arată într-un comunicat al IPJ Dâmboviţa.

Poliţiştii din cadrul Poliţiei Oraşului Găeşti au fost sesizaţi, miercuri, de bărbatul de 35 de ani, din Mogoşani, cu privire la faptul că a fost tâlhărit.

″În urma cercetărilor efectuate, poliţiştii au stabilit că bărbatul s-a întâlnit cu o tânără de 18 ani, din Odaia Turcului, cu scopul de a întreţine raporturi sexuale contra cost. Întrucât tânăra i-ar fi solicitat o sumă de bani pe care bărbatul nu a fost dispus să o plătească, acesta a condus-o înapoi la domiciliu, unde ar fi fost agresat fizic şi deposedat de 170 de lei şi un lănţişor din aur de către 4 tineri cu vârste cuprinse între 20 şi 26 de ani″, se arată în comunicatul IPJ Dâmboviţa.

În prezent, poliţiştii efectuează cercetări sub aspectul comiterii infracţiunii de tâlhărie. De asemenea, lănţişorul a fost recuperat şi restituit persoanei vătămate.

 

În cursul zilei de joi, unul dintre cei patru tineri şi fata de 18 ani s-au prezentat la sediul Poliţiei Găeşti pentru audieri.

https://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/patania-unui-barbat-de-35-de-ani-care-nu-s-a-inteles-la-pret-cu-o-prostituata-de-18-ani.html

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In general astea micute micute le pestesc pişāciosii astia de 20- 20 si de ani. Sunt anumite avantaje si se scit bine la unele lucruri, nu dezvolt sub, va prindeti voi!!!

 

Asta seara am gasit intre mc dristor si kaufland kfc racari....o tipa vis a vis de kaufland kfc...la marginea drumului unde sunt parcate masinile, langa o duba alba o tipa, **spam editat** dupa parerea mea...draguta, finuta, tricou alb jeansi scurti megri sandale....bruneta spre saten asa plm...alba la piele, repet mai mult ca sigur **spam editat** sau hai sa zicem 18 ani...plm. 80f 150-140 combibat! Locul futaiului? In spate la un bloc printre aleei bla bla blaa plm!!! Am ginit rpd situatia ca fata nu e solo, o filau 5-6 pularai in parc la o banca cu seminte si cola!!!

Mda.....asa ca...PLM!!!

 

 

Referitor la topic....ma bucur ca mai exista oameni curajosi pentru reclamatii, plangeri....!!!Asta e un lucru bun.

 

In ziua de azi...futaiul a devenit aventura!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ceva in acest gen, dar nu e subtitrare... ☺

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tu stii franceza, la ce-ti trebuie subtitrare? :O

In clipul muzical sunt si imagini, oameni, etc...clar!În dex ce e?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

Tot ce-i sub 30 de ani este "DE EVITAT" pentru mine. Si cand aveam 16, 18 ani, tot la 36, 42 trageam. Diferenta e ca pe vremea aia chiar faceau sex si voiau tot mai mult. 

aha! deci, cand o colega te invita sa "invatati" impreuna, ii spuneai ca vii doar daca e si mama ei acasa?... si fetele lesinau de emotie ca a dat norocu' peste ele, cu asa un gentleman? :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

aha! deci, cand o colega te invita sa "invatati" impreuna, ii spuneai ca vii doar daca e si mama ei acasa?... si fetele lesinau de emotie ca a dat norocu' peste ele, cu asa un gentleman? :D

Nu m-a invitat nici una, niciodata. 

 

Si atunci, ca si acum, era cu "prietenia": suntem "prieteni". Diferenta este ca atunci un asemenea refuz ma indeparta total si ingheta orice comunicare, in timp ce acum nici nu ma astept la altceva si ma comport ca si cum asta intentionam de la inceput - fara a avea intentia sa dau curs escrocheriei ("prietenie" la ele am inteles ca inseamna sa le dai bani fara sa te intereseze ce fac cu ei si sa asculti mimand empatia toate tampeniile, despre cat sufera ele din dragoste pentru cineva care e de cacat si nu pot ele sa-l transforme in miraculos Fat Frumos, certurile cu vecinii, cu prietenele, necesitatea unor noi cosmetice, tratamente, masini, decoratiuni interioare, evaluari de parfumuri si toate prostiile fara sens care umplu vietile fara sens unor detinatoare de vagin care vor sa uite ca au vagin si zone erogene, ca morala abrahamica e mai puternica decat vocea instinctului). 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu m-a invitat nici una, niciodata.

Si atunci, ca si acum, era cu "prietenia": suntem "prieteni". Diferenta este ca atunci un asemenea refuz ma indeparta total si ingheta orice comunicare, in timp ce acum nici nu ma astept la altceva si ma comport ca si cum asta intentionam de la inceput - fara a avea intentia sa dau curs escrocheriei ("prietenie" la ele am inteles ca inseamna sa le dai bani fara sa te intereseze ce fac cu ei si sa asculti mimand empatia toate tampeniile, despre cat sufera ele din dragoste pentru cineva care e de cacat si nu pot ele sa-l transforme in miraculos Fat Frumos, certurile cu vecinii, cu prietenele, necesitatea unor noi cosmetice, tratamente, masini, decoratiuni interioare, evaluari de parfumuri si toate prostiile fara sens care umplu vietile fara sens unor detinatoare de vagin care vor sa uite ca au vagin si zone erogene, ca morala abrahamica e mai puternica decat vocea instinctului).

 

Nu te-a invitat pentru că ești urât.😄
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

Nu te-a invitat pentru că ești urât.

hai ma, nimeni nu poate fi chiar atat de urat ...

 

Nu m-a invitat nici una, niciodata. 

 

Si atunci, ca si acum, era cu "prietenia": suntem "prieteni". Diferenta este ca atunci un asemenea refuz ma indeparta total si ingheta orice comunicare, in timp ce acum nici nu ma astept la altceva si ma comport ca si cum asta intentionam de la inceput - fara a avea intentia sa dau curs escrocheriei ("prietenie" la ele am inteles ca inseamna sa le dai bani fara sa te intereseze ce fac cu ei si sa asculti mimand empatia toate tampeniile, despre cat sufera ele din dragoste pentru cineva care e de cacat si nu pot ele sa-l transforme in miraculos Fat Frumos, certurile cu vecinii, cu prietenele, necesitatea unor noi cosmetice, tratamente, masini, decoratiuni interioare, evaluari de parfumuri si toate prostiile fara sens care umplu vietile fara sens unor detinatoare de vagin care vor sa uite ca au vagin si zone erogene, ca morala abrahamica e mai puternica decat vocea instinctului). 

 

pfff... zau daca inteleg unde le gasiti si pe unde le cautati... ori traim in universuri paralele, ori se adevereste ideea aia ca, indiferent de cate ori ne ardem, mereu cautam acelasi tipar...

p.s.: relaxeaza-te, zambeste...esti prea incordat uneori

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

hai ma, nimeni nu poate fi chiar atat de urat ...

 

 

 

pfff... zau daca inteleg unde le gasiti si pe unde le cautati... ori traim in universuri paralele, ori se adevereste ideea aia ca, indiferent de cate ori ne ardem, mereu cautam acelasi tipar...

p.s.: relaxeaza-te, zambeste...esti prea incordat uneori

 

Dacă nu e chiar atât de urât, ar mai fi un motiv, dar acesta ar fi prea grav!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

hai ma, nimeni nu poate fi chiar atat de urat ...

 

UITE CA SUNT EU. 

 

 

pfff... zau daca inteleg unde le gasiti si pe unde le cautati... ori traim in universuri paralele, ori se adevereste ideea aia ca, indiferent de cate ori ne ardem, mereu cautam acelasi tipar...

 

ESTE TIPARUL FEMELEI HOMO INHABILIS SIMPLEX ET IMBECILUS, CARE A INLOCUIT HOMO SAPIENS SAPIENS: CA-S INTRETINUTE DE PARINTI, CA-S DOCTORITE, INGINERI, CASIERITE SAU SECRETARE, ASISTENTE MEDICALE SAU CEO, GRASE, SLABE, LA CURA DE SLABIRE, YOGHINE SAU "DESPERATE HOUSEWIVES", TOATE-TOATE-TOATE SUNT LA FEL. FEMEILE SUNT NEOTENICE DAR SI CONFORMISTE PRIN STRUCTURA (PROBABIL DIN ACEASTA TENSIUNE INTERVINE MAREA NEVROZA CARE LE CARACTERIZEAZA): VEZI ATITUDINEA LUI JANE AUSTIN (CARE ERA SARACA SI DEFAVORIZATA DE ESTABLISHMENT) FATA DE CONVENTIILE VREMII, DIN CAUZA CARORA SUFEREA, COMPARATIV CU ATITUTDINEA LUI BALZAC, CARE AR FI FOST FAVORIZAT DE CONVENTII DAR TOTUSI DOREA O CALE MAI BUNA. 

p.s.: relaxeaza-te, zambeste...esti prea incordat uneori

 

I:

Cand eram mic eram un prapadit

(O sa ma fac mare-mare sa fiu cel mai tare) 

Ma vedeam voinic dar am ramas pitic

(Speram sa fiu frumos, nu atat de hidos) 

Visam fete multe, inalte, frumoase

(De mine fug toate, si scunde, si grase...) 

Acum nu mai am, nu mai am la ce spera

Stau in banca mea, tu stai intr-a ta. 

Refren (x2) :

Sunt urat, nimeni nu ma vrea

Sunt cel mai urat, nimeni nu ma vrea

Mai urat ninic ca se putea

Nici mama nu ma vrea asa. 

II:

Profesorii spuneau ca am sa le 'Multumesc! ' cand am sa mai cresc

Acum am crescut dar tot n-am putut

Mi-aduc aminte cand ma bateau, 5, 3, 6, 4-4, poarta-n casa

La scoala am avut o vointa, hmm cica de fier

De-asta am fost tinut de fraier

Cu bucurie ochi de perciuni ma trageau

Cu parul din el peruca faceau.

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

Nu m-a invitat nici una, niciodata. 

 

Si atunci, ca si acum, era cu "prietenia": suntem "prieteni". Diferenta este ca atunci un asemenea refuz ma indeparta total si ingheta orice comunicare, in timp ce acum nici nu ma astept la altceva si ma comport ca si cum asta intentionam de la inceput - fara a avea intentia sa dau curs escrocheriei ("prietenie" la ele am inteles ca inseamna sa le dai bani fara sa te intereseze ce fac cu ei si sa asculti mimand empatia toate tampeniile, despre cat sufera ele din dragoste pentru cineva care e de cacat si nu pot ele sa-l transforme in miraculos Fat Frumos, certurile cu vecinii, cu prietenele, necesitatea unor noi cosmetice, tratamente, masini, decoratiuni interioare, evaluari de parfumuri si toate prostiile fara sens care umplu vietile fara sens unor detinatoare de vagin care vor sa uite ca au vagin si zone erogene, ca morala abrahamica e mai puternica decat vocea instinctului). 

 

 

magnetismul e cel care conditioneaza tiparul pe care-l atragem, respectiv il indepartam. nu intamplator unii atrag oameni misto in viata lor si altii, constant, lepre. chiar daca, pentru fiecare, evident, mai sunt si momente neplacute in viata. 

 

PS: sunt si femei asa cum le descrii tu, total de acord, insa nu toate sunt asa, mai sunt si altele. totul e cand le intalnesti sa le si atragi, sa poti crea o conexiune cu ele, daca si tu vibrezi intr-un fel anume...stiu ca suna cam cliseistic, dar asa e. asta e experienta mea de viata, insa nu caut "polemica" cu tine, nici sa te conving ca n-ai dreptate...ca vb aia, fiecare cu ADEVARUL LUI!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

hai ma, nimeni nu poate fi chiar atat de urat ...

 

UITE CA SUNT EU. 

 

 

pfff... zau daca inteleg unde le gasiti si pe unde le cautati... ori traim in universuri paralele, ori se adevereste ideea aia ca, indiferent de cate ori ne ardem, mereu cautam acelasi tipar...

 

ESTE TIPARUL FEMELEI HOMO INHABILIS SIMPLEX ET IMBECILUS, CARE A INLOCUIT HOMO SAPIENS SAPIENS: CA-S INTRETINUTE DE PARINTI, CA-S DOCTORITE, INGINERI, CASIERITE SAU SECRETARE, ASISTENTE MEDICALE SAU CEO, GRASE, SLABE, LA CURA DE SLABIRE, YOGHINE SAU "DESPERATE HOUSEWIVES", TOATE-TOATE-TOATE SUNT LA FEL. FEMEILE SUNT NEOTENICE DAR SI CONFORMISTE PRIN STRUCTURA (PROBABIL DIN ACEASTA TENSIUNE INTERVINE MAREA NEVROZA CARE LE CARACTERIZEAZA): VEZI ATITUDINEA LUI JANE AUSTIN (CARE ERA SARACA SI DEFAVORIZATA DE ESTABLISHMENT) FATA DE CONVENTIILE VREMII, DIN CAUZA CARORA SUFEREA, COMPARATIV CU ATITUTDINEA LUI BALZAC, CARE AR FI FOST FAVORIZAT DE CONVENTII DAR TOTUSI DOREA O CALE MAI BUNA. 

p.s.: relaxeaza-te, zambeste...esti prea incordat uneori

 

si pe dinauntru, si pe dinafara? nu te cred...
si-apoi, stii ca exista si o estetica a uratului, da? 
 
lasa vaicareala :)... daca tu o faci, ele de ce n-ar face-o?! ...pana la urma, pantalonii ar trebui sa fie ai tai...
 
in alta ordine de idei, nu mi-as fi imaginat ca ai atins macar o carte de Jane Austen, daramite s-o si studiezi, ceea ce e chiar interesant... la Balzac te-as mai fi crezut, dar si ala era suspect de a fi gay, prea intra cu usurinta in universul feminin ...
incep sa cred ca, adanc, adanc in "sufletelul tau urat" se chinuie in lanturi o "biata" inima de femeie :D ... durule! :P
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

 

si pe dinauntru, si pe dinafara? nu te cred...
si-apoi, stii ca exista si o estetica a uratului, da? 
 
lasa vaicareala :)... daca tu o faci, ele de ce n-ar face-o?! ...pana la urma, pantalonii ar trebui sa fie ai tai... AM KILT, MA AERISESC MAI BINE. 
 
in alta ordine de idei, nu mi-as fi imaginat ca ai atins macar o carte de Jane Austen, daramite s-o si studiezi, ceea ce e chiar interesant... la Balzac te-as mai fi crezut, dar si ala era suspect de a fi gay, prea intra cu usurinta in universul feminin ...
incep sa cred ca, adanc, adanc in "sufletelul tau urat" se chinuie in lanturi o "biata" inima de femeie :D ... durule! :P DA, O NIMFOMANA REFUZATA. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
si pe dinauntru, si pe dinafara? nu te cred...
si-apoi, stii ca exista si o estetica a uratului, da? 
 
lasa vaicareala  :)... daca tu o faci, ele de ce n-ar face-o?! ...pana la urma, pantalonii ar trebui sa fie ai tai... AM KILT, MA AERISESC MAI BINE. 
 
in alta ordine de idei, nu mi-as fi imaginat ca ai atins macar o carte de Jane Austen, daramite s-o si studiezi, ceea ce e chiar interesant... la Balzac te-as mai fi crezut, dar si ala era suspect de a fi gay, prea intra cu usurinta in universul feminin ...

incep sa cred ca, adanc, adanc in "sufletelul tau urat" se chinuie in lanturi o "biata" inima de femeie  :D ... durule!  :P DA, O NIMFOMANA REFUZATA. 

 

 

si iaca-ta ce tablou bizar se contureaza: un ciclop cu fustita, in calduri  :laugh2 (scuze, nu mai pot sa fiu serioasa in conditiile astea :D )

nebunule!!! :)))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

si iaca-ta ce tablou bizar se contureaza: un ciclop cu fustita, in calduri  :laugh2 (scuze, nu mai pot sa fiu serioasa in conditiile astea :D )

nebunule!!! :)))))

 

e mitul androginului care-si rontzaie devenirea pe nimfomane :)

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

deep, deep inside, nu suntem toti asa?! in masura mai mare sau mai mica... sau, macar o idee sariti de pe fix :)

 

ma copleseste recunoasterea unui asa adevar :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...