Sari la conținut

Clonele ramase ale Baiatului cu shaorma


Vizitator

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce,nu e adevarat ? De unde ura voastra pe mine ?V-am stricat socotelile,altfel de ce ai deschis ultima perioda zilnic topice cu baiatu cu shaorma,clone,etc? Ca nu m-am certat cu nimeni , nu m-am bagat in seama aiurea pana ce nu ai pus presiune pe pisicuts, si tu si grasa de Amada ! Nu s-a facut atata scandal cand se minusa la greu,se banau membri importanti noaptea, si a ajuns sa se faca circ pt ce ? Pt niste plusuri nu minusuri,incredibil !

Eu am zis-o intr-o discutie privata cuiva, cand s-au dat conturile SP ca nu-i normal sa se mizeze pe minusuri si am creat atunci un sentiment pentru a contrabalansa acest efect.Consider ca orice comerț isi are filozofia sa pentru ca...suntem oameni si avem reacții, iar Ion e animalul perfect pe care sa fie testat tot ce se doreste.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu am zis-o intr-o discutie privata cuiva, cand s-au dat conturile SP ca nu-i normal sa se mizeze pe minusuri si am creat atunci un sentiment pentru a contrabalansa acest efect.Consider ca orice comerț isi are filozofia sa pentru ca...suntem oameni si avem reacții, iar Ion e animalul perfect pe care sa fie testat tot ce se doreste.

Cum ai contrabalansat un efect, creind un sentiment, tâmpito? Ce sentiment ai creat și ce p.m. efect ai contrabalansat, drogato?

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

52 de clone cu care s-a dat de gol si cu care pluseaza in continuare otrepele. Baiatul cu shaorma s-a jurat pe masa ca nu mai intra pe forum !!!

 

 

Motane te rog sa banezi clonele cu galben de la postarea https://nimfomane.com/forum/topic/56141-bettyblwe%E2%99%A5%E2%99%A50728719754%E2%99%A5%E2%99%A5zona-metrou-timpuri-noi/page-694?do=findComment&comment=4951622

 

Clonele alea apartin baiatului cu shaorma, poti verifica toate conturile alea galben ca sunt accesate de pe acelasi IP

 

post-252675-0-30676200-1534073506_thumb.jpg

 

post-252675-0-47385800-1534073510_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

sunt accesate dupa ip-ul cu care o fut pe ma-ta aia curva si muista

si pe fetele alea ale tale le dau la muie si imi dau drumu pa ochii lor da zdrente muiste =))

ca sa nu mai zic de nevasta-ta aia curva si muista

 

fututi mortii matii da mos libidinos =)) mars la prostest fgm

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

sunt accesate dupa ip-ul cu care o fut pe mama mea aia curva si muista

si pe fetele alea ale mele le dau la muie si imi dau drumu pa ochii lor da zdrente muiste =))

ca sa nu mai zic de nevasta-mea aia curva si muista

 

sunt un libidinos =)) mars la mine

esti cretin mon cher.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...