Sari la conținut

Fazangiul Ion de la Raion se da de gol


Postări Recomandate

  • Oras:la cersit
  • Oras:la cersit

depresive, s-a spovedit baiatul cu shaorma ca se juca la fazan cu clonele pana le ingalbenea, dar tot eu sunt ala care joc la fazan cu sute de clone ??? logica demna de IQ 11 :)))

Fraiere pt cultura ta generala, clonele nu au fost nici ale lu baiatu cu shaorma,pisoiul salbatic sau vis umed ! Le-ai banat degeaba,esti foarte prost informat, cu toate ip-urile tale la care ai acces !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fraiere pt cultura ta generala, clonele nu au fost nici ale lu baiatu cu shaorma,pisoiul salbatic sau vis umed ! Le-ai banat degeaba,esti foarte prost informat, cu toate ip-urile tale la care ai acces !

clona fara fond, crezi ce vrei. Eu am access la date care voi nu le aveti. Nu te mai balbai.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ii acorzi prea multa valoare daca crezi ca asta e pestele Inesukai.Una ca ea i-ar da flit din prima cand l-ar vedea. 

 

 

Peste a fost , dar cert e ca nu a pescarit cine stie ce printesa.....o urata o fi avut si el si l-a parasit repede. 

Fetele frumoase ca Ines urasc fazangii saraci si rupti in cur.  

Nu e pestele, e doar un futac care crede ca obtine ceva pe moca daca e bodyguardul ei pe forum

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu e pestele, e doar un futac care crede ca obtine ceva pe moca daca e bodyguardul ei pe forum

Sunteti o adunaturi de cretini si spre deosebire de voi nu trebuie sa platesc ca sa fut ceva. Ia gandeste bine de ce multi merg la prostituate ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...