Sari la conținut

Aveti idee cum se procedeaza cel mai eficient?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Fa, ai inteles putin gresit mesajul...am scris ca ti dau muie tie si partenerului tau...doi pesti cu tupeu!

Credeam ca vrei sa ii sugi tu cotoru ca sa ii treaca supararea.

Cat despre partenerul meu... poti sa i o sugi si lui.nu ii plac barbatii dar poate face o exceptie. Pt un tupeist.

Daca nu merge..putem sa ne pisam pe tine si sa iti dam foc. Cumva te stingem noi de atata tupeu.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Cacam asa e...acum cativa ani, avea pula  mult mai mare ca a mea si a oricaruia de pe forum, pasarica asta, matroana de bordel...n am avut eu timp, ca trebuia sa plec afara, apoi nu mi am mai batut capul cu tupeul ei, nu de pe forum, ci din activitatea ei cu cele 4, 5, 6 curve ce le inghesuise in jegul ala de apartament, la produs, carorara le lua aprox. 70% din bani...da i as muie si ei si cacatului de partener, ce avut tupeul sa ma trezeasca din somn, sa ma sune!...dimineata, cand dorm mai bine :laugh2

Multi aveti multe

In rest gaoaze sparte :))))

Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

Credeam ca vrei sa ii sugi tu cotoru ca sa ii treaca supararea.

Cat despre partenerul meu... poti sa i o sugi si lui.nu ii plac barbatii dar poate face o exceptie. Pt un tupeist.

Daca nu merge..putem sa ne pisam pe tine si sa iti dam foc. Cumva te stingem noi de atata tupeu.

Muisto, ai crezut ca o sa te futa o pula mare, asta ai crezut...cu crezutul ai trecut pe la biserica,ca ai devenit o enoriasa model, f darnica cu cotorul ala mic,mic a lui papleaca, partenerul de infractiuni...pasarica,ai acelasi tupeu maxim ca in trecut !!...nu ma face sa ma tin de fundul tau micut dar incapator,nu am facut o atunci, dar nu e tarziu, ar fi nimic ce ti face psihopatul asta; tu ai de ce te teme, eu nu(ca n am fost/ nu sunt peste ca tine)...da te n mortii ma tii de jeg si stai pe curul tau !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

Multi aveti multe

In rest gaoaze sparte :))))

Fa jeg moral ce esti, ai impresia ca a uitat lumea de tine?!...'"hotii, striga hotii", macar, la tine, stiu si am constatat direct si sigur 100% ca ai fost sau esti peste-matroana, asa ca iti spun in fata...m am luat si de altii, dar,acolo, doar banuieli, ca n o fac pe fata si la scara asa mare, cum ati facut voi doi, randunica si randunelul, ca i ai innebunit de cap pe o parte dintre masculi cu vrajeli, cica marketing...de fapt, tineati niste nenorocite, claie peste gramada in apartamentele alea slinoase, de tineai lumina inchisa sa nu se vada, pe saltele si le luai majoritatea banilor, jeguri, umane si la propriu, ale Bucurestiului ce sunteti!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Si tu, dilio, ce mai vrei, ce "nu" , ce nu ti convine, esti nefututa/nevorbita, doar vezi ca s nervos?! :laugh2

Vad doar că faci acuzații pentru a putea evita subiectul discutat!Mai pe scurt spus...provoci!Exact ce face acela la telefon cu domnisoara care ne-a înștiințat de problemă...

Tu cum înțelegi un NU, un refuz?

Un om refuză sa te întâlnească dar lasa deschisă discuția dintre voi...Te întrebi de ce?E simplu răspunsul...

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pai daca e de supt poti sa i-o sugi si tu.sau cine ti-o fi drag.

In rest,sanatate multa!

Bănuiesc ca ii recunosti vocea deja...
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bănuiesc ca ii recunosti vocea deja...

Da ii recunisc vocea

Este de om bolnav pihic

Cam cum sunt mai multi pe aici

Vorbeste incorect sasait mai rar asa si se vede clar ca.poarta urme de retard.

 

Sincer am postat aici doar sa vad reactiilesi sa vad cam cati alti dementi sunt liberi sau doresc moartea cuiva.

Sunt multi tare...

Societate nebuna ...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Și marinu' zice de noi că avem probleme la cabeza :)))

N-o fi el? :))))

E din Craiova asta nebunu..

Sau asa se prezinta

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Eu nu inteleg cum o persoana cu inalta pregatire de psiholog nu stie cum sa abordeze un Labil Psihic / Dement / Bolnav Psihic / Retardat?!

Am incercat toate variantele. Am vorbit si frumos si urat si iar frumos... mi-a cerut sa il iert apoi a doua zi mi-a trimis la usa pompe funebre. Apoi si a cerut iertare si a zis ca se sinucide apoi iar a inceput sa sune si sa injure...

Faza e ca asa defecti clinic sunt mai multi.nu doar el. Sunt cu gramezile aici pe forum. Ma suna multi si daca ii refuz sa vezi ce e la gura lor... am pastrat multe convorbiri din astea picante.

Link spre comentariu
  • Oras:Tuvalu
  • Oras:Tuvalu

Da ii recunisc vocea

Este de om bolnav pihic

Cam cum sunt mai multi pe aici

Vorbeste incorect sasait mai rar asa si se vede clar ca.poarta urme de retard.

 

Sincer am postat aici doar sa vad reactiilesi sa vad cam cati alti dementi sunt liberi sau doresc moartea cuiva.

Sunt multi tare...

Societate nebuna ...

cre' ca cam cersesti atentie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Inainte se facea marketing cu decese din familie, acum pe spinarea traznitilor.

Tu pe cine esti suparat!?

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator pla1n_3vil
Reputație: 0

Intr o zi a trimis cretinul la usa 15 firme de pompe funebre..

Au pus oamenii pe drum...

Alta data mi-a dat nr de telefon unor oameni care cautau donatori sa le doneze un rinichi sau ficatul etc.. saracii oameni ce drame or fi trecut ei si mai vine si dementul asta sa le faca rau

 

Probabil este indragostit de tine, o vrea un pegging :))))))))))))))))))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...