Sari la conținut

!rau!


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Bună,

Recenzie pt @Demon si Inger de la o maseuza!!!!

 

Băi ,vreau să zic că nu ești cel mai fain om în viata și te tot legi de toata lumea.

Să spunem că ai pretentii până la mama naibii și înapoi de la maseuze dar la tine nu te-ai uitat niciodată. Probabil e mai în siguranță asa,ai și tu punctul tău de vedere 😅.

Unu la mână ,esti supraponderal,etnie romă,igiena lasă de dorit și vocabularul ohoo. Grav. Esti într-un fel și tocmai deaia nu înțeleg de ce ai pretenții. Noi ar trebui să vă simțim toate mirosurile si figurile dar voi pe ale noastre nu,ca doar ne plătiți. Să nu exageram.Problema mea e că esti prea băgător în seama si nu ai nimerit locul bun sa faci asta fiindca nu esti la tine în sat. Aici la Cluj omu e mai cizelat. Stai liniștit acolo și nu mă mai obosi.

Trist. Mai am câțiva pe lista si am sa va "citez" curând. Numa' bine!

 

Note: nu pot aprecia. No offence!

Link spre comentariu

Bună,

Recenzie pt @Demon si Inger de la o maseuza!!!!

Băi ,vreau să zic că nu ești cel mai fain om în viata și te tot legi de toata lumea.

Să spunem că ai pretentii până la mama naibii și înapoi de la maseuze dar la tine nu te-ai uitat niciodată. Probabil e mai în siguranță asa,ai și tu punctul tău de vedere .

Unu la mână ,esti supraponderal,etnie romă,igiena lasă de dorit și vocabularul ohoo. Grav. Esti într-un fel și tocmai deaia nu înțeleg de ce ai pretenții. Noi ar trebui să vă simțim toate mirosurile si figurile dar voi pe ale noastre nu,ca doar ne plătiți. Să nu exageram.Problema mea e că esti prea băgător în seama si nu ai nimerit locul bun sa faci asta fiindca nu esti la tine în sat. Aici la Cluj omu e mai cizelat. Stai liniștit acolo și nu mă mai obosi.

Trist. Mai am câțiva pe lista si am sa va "citez" curând. Numa' bine!

Note: nu pot aprecia. No offence!

Alt troll scapat de la psihiatrie, ar trebui niște ziduri mai înalte, cu sarma ghimbata și gard electric, pnm.
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

 Trollu si-a dat delete la cont =))))))))))))))))))))))))) cum ziceam, nici trolli nu mai sunt ce au fost 

 

Troll-ul era CJ aka CF, si o fi vrut sa-si dea restart ca nu-i placea userul sub care activa ca si clona, ca prea aducea (si) a desene animate.

El saracul, CJ aka CF, mai are un pic de liniste si pace (interioara) cat mai este internat la Psihiatrie. Dupa externare va fi mai nasol pentru el ... ca un dosar penal e mai greu de dus in spate!

Dar fiecare doarme cum isi asterne.

Link spre comentariu

Bai javre imputite purtatoare de limbric intre picioare, cum e sa aparati o proxeneta care sterge recenzii ?

Sunteti platiti cu cativa cartofi sa va potoliti tumultul din burta, sau sunteti prosti pro-bono ?

Jet

 

https://media3.giphy.com/media/QGzPdYCcBbbZm/giphy.gif

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...