Sari la conținut

Ia uitati ce era la pod


Postări Recomandate

  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Ba da-o in mortii ei.

O cheama flori era bruneta/satena /neagra/ inainte..inainte a avut licatie pe Calea bascovului chiar la bariera blocu turn...pentru cine o cunoaste de ani de zile... ziua lucra pe site inainte si seara la strada... e veche in domeniu.. si asa e te grabeste ..sau eventual te trezesti si cu jandarmeria/locala peste tine colo unde baga ele masinile...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Deci nu e nici o afacere cu ele.

Nu iti recomand. Stii ca eu nu mint :)

Link spre comentariu

Da pă fata aia cu părul scurt cu freza așa intro parte cum o chema-o șade ori la micromotoare în stație ori la intersecția cu drumu dă la valea Mare. Zicea că ar fi din Târgoviște. Acu era așa dă vară îmbrăcată în alb .

Am uitat să o întreb cum o cheamă .

Avea preturi bune zicea că pe cameră vrea 250 Ron pe oră și de futat cât te tine cocoselu nu conta câte numere .

Link spre comentariu

Da pă fata aia cu părul scurt cu freza așa intro parte cum o chema-o șade ori la micromotoare în stație ori la intersecția cu drumu dă la valea Mare. Zicea că ar fi din Târgoviște. Acu era așa dă vară îmbrăcată în alb .

Am uitat să o întreb cum o cheamă .

Avea preturi bune zicea că pe cameră vrea 250 Ron pe oră și de futat cât te tine cocoselu nu conta câte numere .

DA.ESTE DIN TÂRGOVIȘTE ȘI ARE PE OMUL EI TAXIMETRIST,CU EL VINE CU EL PLEACĂ ȘI STĂ CAM PÂNĂ LA ORA 1:00,2:00,EU AM FOST ȘI PE HOTEL CU EA ȘI ÎN MAȘINĂ DAR CU CEVA TIMP ÎN URMĂ,EU UNUL NU ESTE PE GENUL MEU,FĂRĂ APROPOURI LA ADRESA EI FIECARE ARE UN ANUME GEN DE FATĂ ,ACUM SĂ VEDEM CINE SE RISCĂ LA DÂNSA!!HAI SĂ AVEȚI SPOR.
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...