Sari la conținut

(de incercat) 0768632447, blonda, cica e noua


Postări Recomandate

  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Am vizitat-o si eu pe Ana in apartamentul de pe Bv. Unirii nr. 7. Nu prea mi-a pasat de recenzii, am vrut sa fut corpu ala bun din poze. E o fata amabila, coerenta si serioasa. Mai si zambeste cand e cazul, fiind destul de calma si relaxata. M-a ghidat usor si odata ajuns, m-a intampinat pe tocuri, cu parul desfacut, intr-o tinuta sexy, ce lasa sa i se vada formele apetisante ale trupului si te lasa sa te joci cu sanii dementiali, funduletul perfect, pasarica... dupa cum ti-e pofta. Si cand o vezi langa tine, clar ti-e pofta.

 

Actiunea a debutat cu saruturi gentile din partea ei pe gat, piept, abdomen, plimbandu-se frumos cu sanii plini de-a lungul corpului meu, ca intr-un body masaj. O ia frumusel in gura, fara sa o bage mai mult de jumate, sa zicem un oral soft si placut. Din cand in cand o mai freaca delicat cu mana, asa umezita cum e de la saliva. Atentia la bijuterii se limiteaza prin mangaieri cu mana, refuza sa le linga. Si se cam grabeste sa puna prezervativul, dar e receptiva la solicitari de prelungiri. E curata, placut mirositoare si accepta limbi, are jos niste buze usor proeminente, o adevarata placere pt supt.

 

Se fute frumos, cu talent, unduindu-si pasional corpul proptit in mataranga, acoperindu-te cu pletele si lasandu-te sa te joci cu sanii, sa-i mangai fundul si sa admiri totul in oglinda. Mi-am dat drumul furibund in timp ce ma lingea in ureche. N-a mentionat nimic de timp, dar nici eu nu am lungit-o.

 

Notele ar fi:

 

locatia 10 - o imparte cu inca 2 fete parca, dar discretia e asigurata si totul e mai spre lux, foarte curat, cu prosoape, geluri si tot ce vrei

fata 8 - chipul nu m-a cucerit cu nimic, dar corpul e de nota 10 si e curata

oral 6 - soft, fara lins oute, fara CIM, nu o ia adanc

normal 8 - n-am simtit-o foarte pasionala, dar e docila si receptiva, participa in felul ei)

atitudine 8 - nu ofera FK ori altceva din aria GFE, adopta mai curand o atitudine profi care ii reuseste, n-am reprosuri

 

Overall nota 8.00 de la mine, isi merita banii 70 lei fin / 150 lei ora, e un pret corect pt ce ofera.

 

Ciocane tari!

 

Crunch

  • Like 7
Link spre comentariu

salve

starnindu mi interesul pozele caprioarei am contactat o la nr. de mai sus

ma asteptat dupa usa  , la adresa din anuntul de mai sus  apartament nota 9

se auzea cineva in fundal ,dar discret

tipa la fata nota 6-7 iar corpul de 8, mie mi a placut..are un cur excitant

 am decartat 70 lei si am pus prezervativul...nota 6 pentru ca nu mi a lins coaiele doar le a mangaiat 

am vrut sa incerc si pasa. asa ca fata sa pus singura capra...sa lubrefiat si a bagat o singura ..am dat putin in ea si am intors o sa ma bucur si de plete si de  tatele ei maricele dar un pic lasate...am dat si eu mai tare din cur si am terminat in balon  nota 7...stramtuta pizdulicea 

concluzia mea personala e ca tipa e de fast fuck. poate nu am rezonat eu cu capreoara ...cine stie

in fine pentru fast and furios o recomand

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am bifat-o si p'asta.

 

Recenziile anterioare mi-au facut impresia ca ar fi urata la fata. Nu e asa. Nu e o superfrumusete, dar are trasaturi frumoase.

 

Experienta a fost peste medie + un mic body masaj la inceput. Interesant e ca odata ce a primit banii s-a dezbracat.

 

Eu daca o sa mai am ocazia voi mai reveni.

 

PS. Dressingul are niste oglinzi imense.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost de 2-3 ori la ea. Nu are prea multa carnita, este slim si nu are celulita. Pustoaica de maxim 20 ani. Fara gfe sau artificii la oral dar este destul de docila, face tot ce ii spui si nu comenteaza la pozitii. Nu m-a grabit niciodata dar un minus ar fi ca nu a facut dus in prezenta mea si dupa s-a sters cu servetel umed la gogoasa. Ar mai fi de mentionat ca este stramta si asta te face sa capitulezi destul de repede.. Mai are cel putin o colega dar eu am avut norocul sa merg la tipa din poza de fiecare data.

70 fin

 

Spor si stima!

 Confirm si eu cele scrise de colegul despare fata 

Chiar merita incercata

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost de mai multe ori la domnisoara. Imi place foarte mult corpul ei, la fata nu e cine stie ce.

 

Actiunea a fost de obicei asa: incepe cu un oral, apoi se freaca cu sanii de scula ta, cu sarutari pe gat si apoi sex.

 

Dupa ce am terminat am observat ca se stergea cu servetele jos dar pe sani nimic.

 

Deci sa concluzionez ca am luat in gura cateva pulii dupa ce i-am sarutat sanii.

 

Naspa....

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost si eu zilele trecute. Nr de telefon e ala cu 447 la urma.

 

Nu descriu mult. Nimic deosebit. Doar note.

 

Locatie: 8

Domnisoara: fata 7, corp 8.5

Oral Np: 7 - mecanic, fara atentie la zonele adiacente.

Normal: 8 - stramta, nu se implica, geme discret

 

Pret foarte corect. Pentru descari rapide merge.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti Rahova
  • Oras:Bucuresti Rahova

O muista si la propriu si la figurat. Am facut programarea cu o ora inainte. Am ajuns cu cateva minute inainte de ora agreata. Apoi nu a mai raspuns la telefon. Am stat ca prostu' 40 de minute in fata blocului... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti Rahova
  • Oras:Bucuresti Rahova

Am bifat-o pe gagica in cele din urma.

Programare: 1 / 10 (prima oara nu mi-a mai raspuns la telefon, dupa ce am ajuns in fata blocului, asa ca am revenit in alta zi)

Corp: 8 / 10 (in poze arata de nota 10, cu putine haine pe ea, nu ca in realitate)

Fata: 2 / 10 (din categoria pune-i o perna pe fata. Daca tot am ajuns acolo, am zis sa raman)

Oral 5/10 (mediocru; nu se uita la tine; se foloseste mult de maini)

E din categoria "intinde-te pe pat, pe spate, si lasa-ma pe mine". De parca eu ca barbat sunt pizda, si nu tu. Pentru asta si cele de mai sus, garantat nu mai revin.

 

Taxa: 70 lei. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...