Sari la conținut

(de incercat) 0768632447, blonda, cica e noua


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost eu la ea 150h / 70 juma.

 

Ca si om nu ai ce sa comentezi este foarte calma .. rabdatoare ! Accepta pozitii diverse dar nu cine stie ce yoga va dati seama ..

 

Tenul este alb ...nu ar strica un bronz!

 

23 ani

 

Din punctul meu de vedere merita 150 pt ca este rabdatoare,calma,amabila.

 

Fizic este ok

 

Are si o colega nu am vazut-o mi-a zis ea

  • Like 3
Link spre comentariu

Corectie

Eu am fost la ea, nu mi-a placut asa ca nu am ramas

La corp ar fi trebuit sa fie mai slim ca in poze,in realitate, avea mai multa carnita pe ea .(m-a primit in chiloti si sutien si am apucat sa vad cate ceva)

La fata nu prea mi-a placut ,,, si asta a fost motivul principal  pt care nu am stat ... nimic special

 Va salut

Link spre comentariu
  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

Corectie

Eu am fost la ea, nu mi-a placut asa ca nu am ramas

La corp ar fi trebuit sa fie mai slim ca in poze,in realitate, avea mai multa carnita pe ea .(m-a primit in chiloti si sutien si am apucat sa vad cate ceva)

La fata nu prea mi-a placut ,,, si asta a fost motivul principal pt care nu am stat ... nimic special

Va salut

 

Sa fie vreun semn ca nu mi-a răspuns si am investit suta in alta parte?🤔

Link spre comentariu

Am fost de 2-3 ori la ea. Nu are prea multa carnita, este slim si nu are celulita. Pustoaica de maxim 20 ani. Fara gfe sau artificii la oral dar este destul de docila, face tot ce ii spui si nu comenteaza la pozitii. Nu m-a grabit niciodata dar un minus ar fi ca nu a facut dus in prezenta mea si dupa s-a sters cu servetel umed la gogoasa. Ar mai fi de mentionat ca este stramta si asta te face sa capitulezi destul de repede.. Mai are cel putin o colega dar eu am avut norocul sa merg la tipa din poza de fiecare data.

70 fin

 

Spor si stima!

  • Like 4
Link spre comentariu

Sigur nu este de etnie dl_geo! Dar sa fii sigur ca nimeresti la tipa din poza, blonda slabuta. Cred ca se practica in locatie sa te ia si altcineva daca este in treaba ea. Eu am mentionat sa nu ma puna pe drum ca nu raman daca nu este blonda, de fiecare data. :)

 

Bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la blonduta asta acum vre o 2 luni...mihai bravu/ dristor ...zicea ca e incepatoare ...dar nu e cică a mai lucrat pe afara sau afara din BUC

Fata cam de 7 -8 fizic bun cur bun tate dementiale o cam strica fata de tarancuta

Oral bun cam de 8

Normal bun ...8 piersicuta curata fara mirosuri

Halatul 70 de lei.... meritati pe deplin

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost astazi, unirii 7, locatia arata mult mai bine decat la Mihai Bravu. Este la fel de timida cum era si la inceput, a zis ca nu are cont pe nimfomane si nu stie de site.

Nu stiu de ce dar are un corp bun de pula si imi place sa o fut, de fiecare data a fost o experienta peste medie iar la banii astia raport calitate pret excelent.

 

Toata stima la baieti si fete! :)

 

 

PS: oglinda de langa pat, face toti banii! :)))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ba fratilor acum eu inteleg ca gusturile nu se discuta dar nu mai ridicati in slavi tipe care sunt departe de note de 8 macar. Domnisoara asta arata la fata de 30+ lejer, nu are mijloc, fundul nu iti spune nimic, pierdut timp sa trec pe la ea nu am ramas ca este de-a dreptul complet neatragatoare. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am ramas totusi. Dar confirm, daca o dai jos de pe tocuri si mai sta si cu fata la tine te-a pierdut complet. La 70ron ce pretentii sa ai? Pana la urma sunt unele pe aici care cer de cateva ori mai mult si sunt si mai nasoale.

Link spre comentariu
  • Oras:salajan
  • Oras:salajan

Eu am ramas totusi. Dar confirm, daca o dai jos de pe tocuri si mai sta si cu fata la tine te-a pierdut complet. La 70ron ce pretentii sa ai? Pana la urma sunt unele pe aici care cer de cateva ori mai mult si sunt si mai nasoale.

Sal

Pana la urma cum e blonda ?

Urata , ok , uratica ,sau nasoala de tot ?

Mersi

Link spre comentariu

Daca va duxeti la blonda din poze la corp arata ok, piele fina, cur bun, tate bune. La fata nu este frumusete, nu te indragostesti de ea dar merge... In locatie sunt 2-3 fete, daca ati nimerit la altcineva nu stiu ce sa va zic... Nu trebuie sa va suparati pe colegii care povestesc, eu m-am simtit ok, asta am relatat.

Pentru mine e simplu, nu imi place plec, nu vin sa plang pe forum ca din cauza altora am pierdut eu timpul..

 

Stima,

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...