Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut. Dupa cum unii dintre voi au observat sau chiar experimentat, Mistress Andreea, impreuna cu asistenta sa, au vizitat pitorescul nostru oras, pt o sapt. Cei care ati vizitat acest duo poate ati observat ca sunt persoane ce dau dovada de mult profesionalism si au o atitudine exact asa cum ar trb sa fie in acest domeniu.

In urma discutiilor cu acestea am hotarat sa incercam sa "animam" putin comunitatea asta a noastra si sa organizam un mic party la studioul Stapanei Andreea, care este "dotat" la cele mai inalte standarde (dupa cum puteti vedea si in pozele acesteia).

Doamna si a luat angajamentul sa mai gaseasca cel putin inca 2 Stapane, de calitate si sa puna la dispozitie studioul pt o noapte, iar noi sa ne organizam si sa hotaram o data. Tributul platit il vom discuta si hotara noi si il vom propune si acestora.

Discretia va fi pe primul loc, deci, masti (la discretie), racoritoare, rontaieli, alcool (in limita bunului simt), ne vor.fi puse la dispotitie.

Putina caterinca, ceva jocuri (cu pedepse, bineinteles :))) ), play uri pt fiecare.

Mai mult, ce sa zic, depinde de noi, asa ca va astept cu propuneri, pareri, etc.

Cat despre seriozitatea mea, dupa cum ati vazut eu am postat in legatura cu venirea acesteia in Cta, ea a confirmat, cum de altfel va confirma si acest party, daca noi ne vom organiza.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut. Dupa cum unii dintre voi au observat sau chiar experimentat, Mistress Andreea, impreuna cu asistenta sa, au vizitat pitorescul nostru oras, pt o sapt. Cei care ati vizitat acest duo poate ati observat ca sunt persoane ce dau dovada de mult profesionalism si au o atitudine exact asa cum ar trb sa fie in acest domeniu.

In urma discutiilor cu acestea am hotarat sa incercam sa "animam" putin comunitatea asta a noastra si sa organizam un mic party la studioul Stapanei Andreea, care este "dotat" la cele mai inalte standarde (dupa cum puteti vedea si in pozele acesteia).

Doamna si a luat angajamentul sa mai gaseasca cel putin inca 2 Stapane, de calitate si sa puna la dispozitie studioul pt o noapte, iar noi sa ne organizam si sa hotaram o data. Tributul platit il vom discuta si hotara noi si il vom propune si acestora.

Discretia va fi pe primul loc, deci, masti (la discretie), racoritoare, rontaieli, alcool (in limita bunului simt), ne vor.fi puse la dispotitie.

Putina caterinca, ceva jocuri (cu pedepse, bineinteles :))) ), play uri pt fiecare.

Mai mult, ce sa zic, depinde de noi, asa ca va astept cu propuneri, pareri, etc.

Cat despre seriozitatea mea, dupa cum ati vazut eu am postat in legatura cu venirea acesteia in Cta, ea a confirmat, cum de altfel va confirma si acest party, daca noi ne vom organiza.

Salut! In Cta zici? M-ar tenta, ma incanta ideea de caterinca, party, sex in grup. Doar ca nu stiu exact ce presupune cu stapane si Bdsm. Nu am incercat si nu-s genul daca e cu dominare, sa fiu legat, umilit si ma gandesc ca as strica distractia celorlalti, daca nu-s din “decor”. Daca nu e cu de asta de dominare si e doar party, jocuri-caterinca, sex m-as baga sau pe viitor daca mai organizati ceva de genul si se poate, vb. Adresa mea e: [email protected]

Link spre comentariu

Salut! In Cta zici? M-ar tenta, ma incanta ideea de caterinca, party, sex in grup. Doar ca nu stiu exact ce presupune cu stapane si Bdsm. Nu am incercat si nu-s genul daca e cu dominare, sa fiu legat, umilit si ma gandesc ca as strica distractia celorlalti, daca nu-s din “decor”. Daca nu e cu de asta de dominare si e doar party, jocuri-caterinca, sex m-as baga sau pe viitor daca mai organizati ceva de genul si se poate, vb. Adresa mea e: [email protected]

Scuze, m-am pripit cu postarea si dupa am citit topicurile d-nei, ce si cum se face. Clar, nu e de mine genul asta.

Link spre comentariu

Ca Stapane, ne am gandit la Roberta si Victoria.

Ca tribut, nu stiu este vb totusi de 5-6 ore, ceva mancare, racoritoare, 4 Stapane.

Pai asta ar fi si ideea sa facem regulat, sa devenim o mica comunitate, sa ne distram fara teama de a fi judecati, avem multe de discutat si de asta ar fi ff benefic un astfel de eveniment unde vom putea sa si discutam deschis.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Parca Roberta e mai breaza.Tot conlocuitoare zi asta. In fine cheamă și ele pe cine cunosc. Ce ar fi daca ar apărea Ezada, Luna sau Kenya, stăpâne din astea inabordabile, exclusiviste cu nasu' pe sus...parca nu ar fi din același scenariu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua ! In luna iunie am fost la o sedinta la Stapana Andreea dar nu avea asistenta atunci am fa cut si o recenzie pe un topic de pe forum ... Am tot zis sa ajung din nou nu am reusit .. Mi-as dori sa particip la un astfel de party .. Am luat de pe clips for sale un film cu domina Andreea si asistenta sa sa imi fac o idee de cum este sa fi dominat de mai multe stapana . Zi buna tuturoar. https://www.clips4sale.com/studio/118546/19999867/Goddess+Andreea+and+Nicolle+use+sissy+whore+part+3

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara! Revin sa evidentiez si sa confirm ca acest studio este foarte utilat si dotat .Cand am fost in iunie in locul acestei cruci pe care sclavul este suspendat era o cusca din cate tin eu minte in care mi-am petrecut o perioada din sedinta la Domina Andreea .Am inteles ca afost o perioada in Constanta impreuna cu asistenta.. Cred ca saptamana viitoare sa fac o vizita .. Pana atunci am luat si acest film ca sa vad unde mi-am petrecut clipele de umilinta!! https://www.clips4sale.com/studio/118546/19974815/Mistress+Andreea+and+Nicolle+use+toilet+slave+in+attic+part+2

Link spre comentariu

Vizitator ciprian70
Reputație: 0

Confirm si eu realitatea acestui studio,am fost de mai multe ori in acea locatie.Am avut parte si de fosta asistenta.De altfel nu fregventez alte stapane deoarece pt mine stapana Andreea imi e "stapana".

Cochetez si eu cu ideea unei intanliri in grup,daca mai aveti nevoie de unul ca mine sa ma anuntati,chiar daca eu sunt un tip timid si fricos.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...