Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Superb limbajul! Felicitari sylvi...

Ce ai? :slap2  Creadeam ca ti.ai dat seama ca eu nu am nspe mii de nr de telefon. cand vreau sa sun sau sa dau sms,o fac de pe nr meu,ca nu st lasa :rax2 parerea mea ca numai lasii sau cei carora le este frica de ceva/cineva,folosesc metoda asta;sa sune de pe alte nr :slap2 nu eu i.am dat sms,ma acuza de asta ptr ca nu ma suporta,nu se vede cum s a luat si se ia in continuare de mine? femeia ai dusa cu pluta,ea se ia de toate :slap2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

credea ca mi-am pierdut noua mea jucarie.Dar de ce te lovesti peste frunte cu palma precum aurolacii? Nu ai spus tu ca esti din iasov ?nu folosesti expresii moldovenesti ?

De stii cum se lovesc aurolacii peste frunte,inseamna ca esti unul dintre ei :wink2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

fredie37 petre441 mercedes niste labari fomisti bai labarilor muritzi de ciuda k navetzi bani sa mergetzi la silvy orcum si dak aveatzi bani silvi tot nu va primea k silvy e LUX si nu primeste orice jegosi asa k hai sictir fraerilor de 2 lei 

Invata sa scrii analfabetule, astia ca el ar trebui interzisi pe aici.

Link spre comentariu

Silvy,dragă ,aș vrea să organizăm un complot împotriva prietenei ,,tanti JUSTLOVE ,,...Cum facem?Vii tu la Cluj sau să vin eu la Timișoara??Să rezolvăm cumva să o bombardăm pe rapandulă fix de Ziua Națională.Cred că dacă ne unim forțele ,vom reuși..😂😂😂😂Băsista jegoasă trebuie împușcată ....😀😀😀😀😀Temporar ,mă mulțumesc doar cu postarea anunțurilor pe 3-4orașe cu Nr ei de telefon...😀😀😀😀

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator kingsartoris
Reputație: 0

Pana sa va puneti planul in aplicare ce ar fi sa veniti cu o oferta de dominare la pachet ca si asa va place sa dominati, iar eu as fi incantat sa slujesc la doua dive simultan!?

  • Like 2
Link spre comentariu

Silvy,dragă ,aș vrea să organizăm un complot împotriva prietenei ,,tanti JUSTLOVE ,,...Cum facem?Vii tu la Cluj sau să vin eu la Timișoara??Să rezolvăm cumva să o bombardăm pe rapandulă fix de Ziua Națională.Cred că dacă ne unim forțele ,vom reuși..Băsista jegoasă trebuie împușcată ....Temporar ,mă mulțumesc doar cu postarea anunțurilor pe 3-4orașe cu Nr ei de telefon...

Bravo ,divo

Eu zic sa mai adaugi 3-4orase=))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...