Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Silvy imi lasi te rog un nr de telefon sa te sun ? As vrea sa vin si sa imi dai mai multe detalii la telefon , am citit recenziile despre tine si sunt foarte bune, eu am mai fost la tine in urma cu 2 ani si mia placut enorm si m-am hotarat sa vin tot la tine

buna. te astept cu drag :*

Link spre comentariu
Vizitator curvar111
Reputație: 0

Chiar asa de obsedati sunt unii sa creada ca tu ai vreo boala sunt nebuni astia da cn te stie pe tine sylvi draga  nu isif ace ganduri eu de cate ori am fost la tn nicodata nu mmio trecut prin capasa cv sa ai o zi frumoasa sylvi draga pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Chiar asa de obsedati sunt unii sa creada ca tu ai vreo boala sunt nebuni astia da cn te stie pe tine sylvi draga  nu isif ace ganduri eu de cate ori am fost la tn nicodata nu mmio trecut prin capasa cv sa ai o zi frumoasa sylvi draga pup

mutumesc asemenea,noapte superba  :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Chiar asa de obsedati sunt unii sa creada ca tu ai vreo boala sunt nebuni astia da cn te stie pe tine sylvi draga  nu isif ace ganduri eu de cate ori am fost la tn nicodata nu mmio trecut prin capasa cv sa ai o zi frumoasa sylvi draga pup

 

Da, ma, retardatule, ca sifilisul sau sida se uita la cum arati sau de cate ori te speli, zice... Asta e prea curata, nu ma ating de ea... 

Link spre comentariu
Vizitator curvar111
Reputație: 0

Da, ma, retardatule, ca sifilisul sau sida se uita la cum arati sau de cate ori te speli, zice... Asta e prea curata, nu ma ating de ea... 

Asta e fiecare cu fetishul ei si te rog sa ai un  limbaj mai civilizat :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Valcs
  • Oras:Valcs

Salut. M-ar interesa doamna silvy. Imi puteti spune daca pozele sunt reale, ce pret e meniul, daca merita, daca stie sa fie stapana, si de ce a afisat poze cu analezele ei. A fost cineva la ea si crede ca a primit vreo boala? Doamna din poze e foarte sexy, sunt sigur poze reale?

Link spre comentariu

Salut. M-ar interesa doamna silvy. Imi puteti spune daca pozele sunt reale, ce pret e meniul, daca merita, daca stie sa fie stapana, si de ce a afisat poze cu analezele ei. A fost cineva la ea si crede ca a primit vreo boala? Doamna din poze e foarte sexy, sunt sigur poze reale?

pozele 100% reale

De meritat eu zic ca merita sa i vizitezi, acuma na , depinde si de gusturi .

Iar ca preturi trebuie sa fii destul de potent financiar 😂

Si poti citi niste pagini in urma si vezi mai multe detalii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Valcs
  • Oras:Valcs

Numa de bani nu se pune problema, dar pt linistea mea, pt ce au fost puse pozele cu acele analize? S-a plans cineva sau le-a pus doamna silvy ca in cazul in care vrem sa o vizitam sa stim ca e curata si sanatoasa? Sanatatea in primul rand. Presupun ca nonreactiv inseamna negativ. As prefera sa imi raspunda doamna silvy la problema cu pozele cu analizele. Ms

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Numa de bani nu se pune problema, dar pt linistea mea, pt ce au fost puse pozele cu acele analize? S-a plans cineva sau le-a pus doamna silvy ca in cazul in care vrem sa o vizitam sa stim ca e curata si sanatoasa? Sanatatea in primul rand. Presupun ca nonreactiv inseamna negativ. As prefera sa imi raspunda doamna silvy la problema cu pozele cu analizele. Ms

 

Daca te oboseai sa citesti macar postarile de pe aceasta pagina aflai ca doamna Silvy momentan nu lucreaza.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Salut. M-ar interesa doamna silvy. Imi puteti spune daca pozele sunt reale, ce pret e meniul, daca merita, daca stie sa fie stapana, si de ce a afisat poze cu analezele ei. A fost cineva la ea si crede ca a primit vreo boala? Doamna din poze e foarte sexy, sunt sigur poze reale?

Buna. Pozele cu mine sunt reale. Marea majoritate a recenziilor despre mine sunt pozitive,. Servicii de calitate in compania mea( daca esti un domn cu bun simt ,curat etc). Analizele postate sunt reale.  Le.am atasat aici ptr linistea clientilor care vor sa imi treaca pragul locatiei,iar ca rezultat nonreactiv este acelas lucru cu negativ. Momentan nu lucrez ptr ca sunt in concediu de odihna,am nevoie de muuult somn datorita oboselii .  Cat despre experienta mea in bdsm,am 5 ani,am jucarii,costumatii,iubesc ceea ce fac. Recenzii despre asta prea putine vei gasii,marea majoritate care au fost,prefera sa nu detalieze aici ce si cum s-a intamplat,prefera intimitate si discretie. Legat de preturi,depinde de serviciile oferite. Minim 300 lei(bdsm) per ora, maxim.....Acum ca ai inteles,iti doresc o noapte linistita si voi scrie aici domnilor cand revin. Va pup,seara buna :gifs_ojos

Link spre comentariu
  • Oras:Valcs
  • Oras:Valcs

cora, maxim.....Acum ca ai inteles,iti doresc o noapte linistita si voi scrie aici domnilor cand revin. Va pup,seara buna :gifs_ojoscred ca esti singura care pune asemenea poze. De apreciat. Sanatatea e cea mai importanta, nimeni nu doreste sa pateasca ceva, dau ca exemplu acel caz din constanta cand mai multe persoane au contactat virusul HIV, tineri, oameni insurati cu copii, transmitand virusul si nevestelor acasa. Asa ca mare atentie baieti unde mergeti. As dori sa vin la dvs, m-ar interesa ce contine o sedinta de bdsm la un incepator, dar nu una blanda, pt ca e posibil sa fie prima si ultima sedinta (sau cine stie, daca imi place pastram legatura), numa bine afla mai multa lume despre ce este vorba. Multumesc frumos.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

cora, maxim.....Acum ca ai inteles,iti doresc o noapte linistita si voi scrie aici domnilor cand revin. Va pup,seara buna :gifs_ojos

cred ca esti singura care pune asemenea poze. De apreciat. Sanatatea e cea mai importanta, nimeni nu doreste sa pateasca ceva, dau ca exemplu acel caz din constanta cand mai multe persoane au contactat virusul HIV, tineri, oameni insurati cu copii, transmitand virusul si nevestelor acasa. Asa ca mare atentie baieti unde mergeti. As dori sa vin la dvs, m-ar interesa ce contine o sedinta de bdsm la un incepator, dar nu una blanda, pt ca e posibil sa fie prima si ultima sedinta (sau cine stie, daca imi place pastram legatura), numa bine afla mai multa lume despre ce este vorba. Multumesc frumos.

Buna. Vorbim cand revin ,zi buna, :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...