Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Postat 27 March 2017 - 05:48 PM

"Buna. Ma adresez domnilor pasionati de BDSM, SADO MASO,ca,cu ocazia verii vin cu o oferta interesanta si anume : sedinta de o ora fara sex este de 250 lei , iar cea cu sex este 100 eur ora. Ce stiu sa fac la dominare ? TOT, fantezii, fetishuri ,uro, scato, orice pervesiuni care ne trec prin cap.  Detin multe costumatii si jucarii.  Putem improviza orice. Am 4 ani de experienta si te voi domina asa cum iti doresti ."

 

 paladin93, on 29 Mar 2017 - 5:27 PM, said:

snapback.png

ceau silvy, dominarea e deja valabila cu 250 ron? Mersi!

Buna. Da ,este valabila oferta pana in iarna,te pup

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

E valabila oferta inca ?

:inlovee  1 Finalizare 150 lei -15 ,20 min, 200 lei 30 ,40 min  totul protejat  ,ora cu aceleas servicii cu 2 fin 250 lei, alte servicii se achita in plus.   :heart:  100 EUR ora cu multe servicii,tot ce ne trece prin cap in limita bunului simt    :heart: dominare 30,40 de  min 250 lei orice fantezie exclus sex, 300 lei ora de dominare orice fantezie exclus sex,  :heart: 1 fin sex total 100 eur ,   :heart: ora cu sex total 150 eur ,anal accept pana in 17 cm lungime si 5 cm grosime.  O noapte cu mine de la 400 eur in sus. Deplasarile la hotel de la 500 lei pe ora in sus. O noapte la hotel de la 500 eur in sus.  Cupluri ,gang bang accept doar la hotel. Program:  Zilnic luni - joi 11 dimineata - 03 seara . Vineri 11 dimineata- pana sambata de dimineata in jur de 04,05. Sambata 12 ziua pana duminica dimineata in jur de 04,05 sau 06. Duminica doar dupa pranz,dupa 1 .Doar pe baza de programari cu,confirmare inainte cu 20 min. Intarzierea cu mai mult de 10, 15 min,duce la anularea programarii.  Pupici  :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna ziua dragii mei.  Incepand cu noul an,voi marii preturile si anume 300 lei o finalizare 30 -40 min si 450 lei ora. Deasemenea voi micsora si programul . Imi doresc mai putini domni ,imi doresc sa am timp pentru fiecare client in parte,sa nu fiu nevoita sa ma uit la ceas,imi doresc sa va ofer in continuare calitate in detrimentul cantitatii. Multumesc pentru intelegere, va pup si va imbratisez  :*  :2808.gif 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.

multumesc. nu da astfel de amanunte daca nu doresti,nu este obligatoriu,insa tributul ai uitat sa il scrii .  nu imi dau seama exact cine esti,scuza.ma ,a trecut mult timp de la vizita ta ,insa daca te revad sigur te recunosc :gifs_ojos   :gifs_ojos

Tributul am uitat sa il trec,aveti dreptate,dar nu mai stiu exact...250 sau 300 lei. Am uitat cat a fost deoarece in momentele acelea eram in stare sa dau oricat, numai sa va am. Apropo, sedinta de bdsm cat costa la anul?
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara

O blonda agata un italian foarte bogat,se duc ei la un hotel de 5 stele cel mai bun cel mai luxos,ajung in camera si blonda se dezbraca si il astepta pe italian care se aranja in baie. vine italianul in camera si o vede pe blonda ca isi da cu unguent la p***a acesta uimit intreaba:
− Ma per che?
Blonda raspunde:
− per alunecare
Atunci italianul isi ia lantisorul de la gat il infasoara in jurul penisului foarte mandru.
Blonda intreaba :
− Ma per che
Italianul raspunde foarte hotarat:
− Per non derapare

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

O blonda agata un italian foarte bogat,se duc ei la un hotel de 5 stele cel mai bun cel mai luxos,ajung in camera si blonda se dezbraca si il astepta pe italian care se aranja in baie. vine italianul in camera si o vede pe blonda ca isi da cu unguent la p***a acesta uimit intreaba:

− Ma per che?

Blonda raspunde:

− per alunecare

Atunci italianul isi ia lantisorul de la gat il infasoara in jurul penisului foarte mandru.

Blonda intreaba :

− Ma per che

Italianul raspunde foarte hotarat:

− Per non derapare

=))  =))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Manhattan, U.S.A.

Va urez, Dvs si familiei Dvs, multa sanatate, fericire, mult noroc. Craciun Fericit Minunata Doamna, onorabila noastra regina. Va iubim ❤❤❤

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Va urez, Dvs si familiei Dvs, multa sanatate, fericire, mult noroc. Craciun Fericit Minunata Doamna, onorabila noastra regina. Va iubim ❤❤❤

Multumesc frumos :hihat  :gifs_ojos  Iti doresc un colind curat,brad luminat,mos bogat,Craciun luminat ,gand implinit si un Craciun fericit si la anul care vine ,sa mai vii din nou la mine !!  :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...