Sari la conținut

Silvy - 0732838107 / 0721717865


Postări Recomandate

Asa o fi cum spui u.

 

Dar eu ma gândeam dacă ai zis prima data ca pot sa vin. Credeam ca dupa ce termini de vb cu maicata imi raspunzi si imi spui ca pot sa urc. Si apartamentul.

 

In data de 5 am programare la dentist si e pe lângă u. Am sa te sun inainte sa ajung la dentist. Si dupa ce ies de la dentist dacă ai timp. As trece pe la u. Sa ma joc cu rozy ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Asa o fi cum spui u.

 

Dar eu ma gândeam dacă ai zis prima data ca pot sa vin. Credeam ca dupa ce termini de vb cu maicata imi raspunzi si imi spui ca pot sa urc. Si apartamentul.

 

In data de 5 am programare la dentist si e pe lângă u. Am sa te sun inainte sa ajung la dentist. Si dupa ce ies de la dentist dacă ai timp. As trece pe la u. Sa ma joc cu rozy

nu baby,ai inteles gresit,imi pare rau.ma  suni,stabilim ora ,vii si ne jucam :ellao  :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna  . Preturi si servicii : 150 lei 1 finalizare -20 minute( actul in sine) incluzand sex  oral, sex normal totul protejat cu mentiunea ca se poate finaliza si pe sani, 300 lei o finalizare 30, 40 minute cu toate fanteziile incluse mai putin sex anal.  2  finalizari totul protejat, cu finalizare pe sani este 300 lei. 1 ora  2 finalizari cu toate serviciile incluse (inclusiv bdsm activa) ,mai putin sex anal este de 500 lei.  450 lei 1 finalizare 30 40 minute sex total, si 2,3 finalizari sex total 150 EURO . Deplasari la hotel 500 lei ora standard.  Accept cupluri ( f+b ),doar la hotel, accept cu mai multi barbati doar la hotel.  Program 11 dimineata - 12 ,01 seara , in weekend program de la 11,12 dimineata pana la 04,05 dimineata . DOAR PE BAZA DE PROGRAMARI CU ,CONFIRMARE INAINTE CU 20,30 MINUTE. Nu accept persoane cu bile si nici rromii. Va pup si va astept cu drag   :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Unu din clienți la furat clar...

cum să iti fure parfumul

pai de ce sa dea banii pe el cand poate sa-l fure gratis de la mine. urat,foarte urat gestul lui :no2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna Silvy. Pentru varianta de 300lei/1 finalizare accepti sarut si Cim? Folosesti whatapp pt programari? Mersi!

buna dragule. da ,accept ambele servicii +altele. Programarile le fac doar telefonic. Te pup

Link spre comentariu

Buna Silvy!

 

Maine lucrezi? Daca da, as dori maine o ora (cel putin) de sex total (inclusiv anal), incepand cu ora 11. Rezervarea daca esti disponibila este ferma si cat se poate de serioasa. Te urmaresc de mult timp dar nu am avut ocazia sa te cunosc. Te rog sa imi raspunzi aici daca esti disponibila si te voi suna maine inainte de ora 11 pentru indicatii.

Cadoul il preferi in euro sau in lei?

Te rog sa imi spui si cat costa o ora de sex total (inclusiv anal)? nu am prea inteles din post-urile tale.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Buna Silvy!

 

Maine lucrezi? Daca da, as dori maine o ora (cel putin) de sex total (inclusiv anal), incepand cu ora 11. Rezervarea daca esti disponibila este ferma si cat se poate de serioasa. Te urmaresc de mult timp dar nu am avut ocazia sa te cunosc. Te rog sa imi raspunzi aici daca esti disponibila si te voi suna maine inainte de ora 11 pentru indicatii.

Cadoul il preferi in euro sau in lei?

Te rog sa imi spui si cat costa o ora de sex total (inclusiv anal)? nu am prea inteles din post-urile tale.

 

Multumesc!

Buna dragul meu. Sex total o ora costa 700 de lei. Programarile le fac doar telefonic. te pup

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Hei ai revenit :)

Ma bucur,o sa mai te vizitez :)

Ma miram eu ca nu am mai vazut “iubitul” si doar pe Marcel :))

=)) te astept "arogantule" ,te kiss you :)  :couple

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...